Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ivis85
23. črc 2009

bamb to jsi napsala moc hezky, já už jsem se začala přemlouvat k miminku v létě 2008 kdy otěhotněly kolegyně a asi jsem tu nechtěla zůstat sama, ale nakonec jsem ten pocit - dohnat je - ustála a na miminko se připravuji až teď, když začínám mít pocit, že mi něco chybí ... moje segra a švagrová maj obě děti a já jsem z nich nadšená 😅

skretik
autor
23. črc 2009

Bamb moc krasne napsane, mluvis mi z duse (no jako obvykle 😎 ). Rada bych taky posunula zivot nekam dal, prijdu si ted nejak na mrtvem bode ☹ . A mam v sobe tolik lasky, kterou bych chtela venovat nasemu detatku 😵

bamb27
23. črc 2009

chcela som vediet ci ste na tom rovnako.. takze sa tesim, ze nie som sama 😅 ... my s muzom furt rozoberame taketo a podobne temy, ze co, preco a ako... ake mame tuzby, problemy, priania a aj to ze preco a ako sme dospeli k takymto prianiam

skretik
autor
23. črc 2009

Bamb tak to je moc hezky. Ja ted o miminku nesmim moc mluvit ☹ , teda ne ze nesmim, ale po mych par touzebnym drivejsich debatach, musim doma nechat trochu klidu na rozdychani, nebo se miminka jen tak nedockam. Tohle me hrozne mrzi, ze ja v podstate muzu hned, ale pritel jeste proste nechce, mam slibeno prave tak nejak v tom rijnu, ale bojim se, ze se to zase oddali ☹

blondata.sestricka
23. črc 2009

Dneska jsem si tady s Vámi moc nepopopvídala, protože jsem měla nějakou práci 😉
Holky, já občas taky slyšívám narážky na to, že když už jsem se vdala, ne že otěhotním a tak, ale já se o tom v práci s nikým nebavím. prostě kdy budu mít dítě, nemusí nikoho zajímat a hlavně s nikým tady tolik nekamarádím, abych mu říkala takové osobní věci, takže se jenom pousměju a v hlavě si myslím své 😉

za chvíli půjdu domů, tajk Vám přeji hezký zbytek dne a ať Vás moc nezastihnou ty přívalové deště 🙂

bamb27
23. črc 2009

skretik ...ja som na tom podobne, ze chudaka muza musim nechat rozdychavat, moj muz by to najradsej odialil kym nebudeme byvat v novom.. no ale uvidime, kto koho ukeca 🙂
sestri ...ja tiez neudrziavam v robote kamaratske vztahy na takej urovni ze by som sa bavila s niekym o mojich tuzbat mat mimco ..na to mam predsa vas tu 😉

pekny den aj tebe...

blondata.sestricka
23. črc 2009

Bamb, přesně tak, vykecej se raději nám 😀

skretik
autor
23. črc 2009

Dekuju holky, prave to potrebuji ventilovat jinde, abych byla na doma vykecana 😀 . Bamb vy to mate tedy taky tak, ze ty touzis hodne a manzel by jeste chvili pockal?

bamb27
23. črc 2009

ano ..mame to tak, ale aj muz by chcel, akurat ze v nom je to "nieco" racionalne, co chce mat vsetko na poriadku ...ale pre mna momentalne toto racionalne nieco nie je podstatne

skretik
autor
23. črc 2009

no tak to mame stejne Bamb 😅 . Vis jak na nej?

bamb27
23. črc 2009

da sa ist na neho pomaly a nenasilne... natlak neuznavam, on sa mi smeje ..ze uz to vidi, ako ho jeden pekny vecer opijem a nakecam mu, ze mam bezpecne neplodne dni, ze sa nemusi obavat a ze on mi to spapa aj s navijakom.. ale zas takto to ja nechcem, chcem aby si to naplno uvedomoval ked to bude robit 😉

maruska39
23. črc 2009

Dočetla jsem si vás a opravdu není nic krásnějšího než dát lásku svému dítěti,dát život novému človíčku a koukat na něj a vědět,že v něm koluje vaše krev. Lásky je vždycky dost jak pro muže,tak pro dítě a pak ještě i pro to další dítě,já bych lásku mohla rozdávat,ale pro další dítě se láska nedělí,ale násobí 😵 😵 těším se stejně jako vy a možná i víc,protože vím do čeho jdu a vím,že to je moc a moc krásné 😵 😵

blondata.sestricka
24. črc 2009

Ahooj!

Tak přežili jste včera tu smršť? 😕 U nás na Kolínsku to tedy bylo docela hustý...

bamb27
24. črc 2009

dobre ranko... uz tu mame zase piatok, juuu

U nas v noci lialo, ale zobudil ma skor vietor... ale myslim ze to nebolo take strasne, hoci som to vnimala z polospanku

blondata.sestricka
24. črc 2009

K Vám to už asi nedošlo 😅 😀

bamb27
24. črc 2009

no... asi nie, a možno som to len prespala... 😉
ja som bola celkom kvalitne znicena vcera do 18tej som bola v prac 🙄 , dufam ze dnes to zvladnem rychlejsie

ivis85
24. črc 2009

Dobré ráno, tak u nás sprchlo jen trochu k večeru a po 21 nevím nic 😉 spala jsem jak dudek, ale kolem 18 se přihnal strašný vítr, ale nic to nezničilo ... pátek je super a ještě lepší je, že jsu do práce až 3.srpna 😀 ale budu vás sledovat z domova,abych pak nedočítala romány

blondata.sestricka
24. črc 2009

Jéé, Ivis, ty máš dovču? 🙂
Já budu mít dovču za 14 dní 😵

bamb27
24. črc 2009

aj budem mat leharo az o mesiac... 😒 ..ale to je vlastne za chvilku 😉

blondata.sestricka
24. črc 2009

Uteče to jako voda 😀

maruska39
24. črc 2009

Dobré ranko,
tak u nás bouřka přišla o půlnoci nebyla nijak extra,taková normální. Noc ale strašná,jsem jak praštěná kladivem,od té půnoci jsem byla vzhůru až do třetí pak jsem nějak usla a ráno budíček v 6,30h. Domi v noci taky špatně spal tak jsem lítala k postýlce za noc jsem nachodila kilometry 😅
Kampak jedete holky na dovču?

ivis85
24. črc 2009

jo holky i ta dovča uteče 😠
Maru, já na maltu - předěláváme barák
mrknětě na album, jak to děláme z gruntu, to je hroznej pohled
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...
O dovče budu dohlížet na řemeslníky a hlídat synovce

blondata.sestricka
24. črc 2009

Marus ahoj 😉
Domča řádil, jo? 😝
Letos jsme byli na svatebce v Rakousku a za 2 týdny jedeme do Chorvatska si trochu užít tepla a moře 🙂 Vse někam chystáte s malým?

blondata.sestricka
24. črc 2009

Ivis, panejo! Ale budete to mít krásný, už teď se mi to moc líbí. Moc krásný domeček, pěkně v přírodě 😵

blondata.sestricka
24. črc 2009

Holky, nejste na Facebooku?

blondata.sestricka
24. črc 2009

Tohle je tedy síla..... 😅 😕 😝

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

bamb27
24. črc 2009

ivis... aj mne sa to paci, len dufam ze tie privalove dazde nebudete mat casto.. ale ked to bude hotove tak to bude super.. potom posli aj dokoncene fot...

sestri ..ja som na facebooku (napisem ti IP, dobre?)

blondata.sestricka
24. črc 2009

Bamb, super, už jsem si Tě našla 🙂

ivis85
24. črc 2009

já jse se tam na jaře zaregistrovala, ale už si nepamatu ju heslo 😅
Jinak děkuji za slova chály, už se moc těšíme, na modré střeše průběžně aktualizuju a pak vám dám hned vědět, až bude hotovo, nebo to poznáte, protože napíšu, že už se snažíme o mimi 😀

ivis85
24. črc 2009

jo dům hrůzy jsem už viděla, maj odvahu, to bych asi srovnala se zemí a stavěla znovu 😨