Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

blondata.sestricka
24. črc 2009

Ivis, tak ať Vám jde práce krásně od ruky 🙂
Já vím jaká rekonstruce je....Loni jsme předělávali byt od stropu po podlahy a všechno vlastnoručně, takže makačka jako blázen. Vždycky po práci jsme dřeli až do večera a takhle asi 4 měsíce. Ale stálo to za to! 😀

blondata.sestricka
24. črc 2009

Snad by to bylo lepší, ale tak snad se jim to povede...

bamb27
24. črc 2009

vy ste ale riadne sikovnice... to my dvaja lenivci s muzom mame vyhliadnuty krasny velky byt v takom stave, ze len donesieme papuce a byvame, dufam ze nam to vyjde

blondata.sestricka
24. črc 2009

Tak to máte parádní 😀 Tý jo, takhle bez práce 😀 😀

bamb27
24. črc 2009

dokonca byt ma 4 lodzie, mozeme si podelit po 2 aby kazdy mal kde trucovat 😅

blondata.sestricka
24. črc 2009

To snad nebude potřeba 😝 😉

bamb27
24. črc 2009

nieee..jasne ze nebude, to len srandujem... ale trebars by sme si tam mohli grilovat, len to by sa asi nepacilo susedom 😉

ivis85
24. črc 2009

tak jsem si obnovila heslo 😉

bamb27
24. črc 2009

ivis ..heslo na FB? ...tak napis do IP ako ta najdeme

blondata.sestricka
24. črc 2009

Bamb, my na balkoně grilujeme 😀 Koupili jsem si elektrický, takže si uděláme jednou za čas takovou pohodičku na balkonku a je to moc prima 🙂

blondata.sestricka
24. črc 2009

Ivis a děkuji za gratulaci na BRMS 😀 potěšilo mě to, tak jsem ti taky něco napsala 😀

bamb27
24. črc 2009

my vraj mozeme dneska odist o 12.30 kvoli teplu... ale co mam robit ked dnes mam deadline na odovzdanie materialu a nestiham 😠

ivis85
24. črc 2009

sestři: už jsem viděla, taky děkuju 😉
bamb: to znám, když nás šéf vyhazjue, že už máme jít, ale není hotovo a když se nudíme, tak ho to nenapadne 😝

blondata.sestricka
24. črc 2009

teda holky to se máte, že Vás šéf třeba pustí domu. To nás pustí maximálně dřív mezi Vánocemi 😠

bamb27
24. črc 2009

Nam sice povedia ze mozeme ist domov, ale obnasa to podmienky ako su mat dokoncenu pracu, mat dostatok nadrobenych hodin a musi byt zabezpeceny chod pracoviska... takze to nas pustili domov len tak akoze 😝

blondata.sestricka
24. črc 2009

😝 Hm, takže nic moc.....
dneska nejdu na oběd, máme játra s rýží. Fůůůj 😀

bamb27
24. črc 2009

hmmmmm ... sestri, ty si taky isty labuznik ako ja... taketo "delikatesy" tiez nemusim 🤐
my si dneska ideme s muzom nieco varit, ale este neviem co to bude 😅

blondata.sestricka
24. črc 2009

Bamb 😀
Včera večer nám nešla elektrika- asi od 6 do půlnoci!! a já ěmla velký hlad, tak jsem si objednala s pizzerie těstoviny a byly pěkně hnusný. Takový bych si udělala i doma. Prostě nic moc.... 😖 A to jsem mohla mít ovocný knedlíky, kdybych si je měla jak ohřát 😔

ivis85
24. črc 2009

sestři: já myslela jestli jste si nezkracovali čas zadělávánim 😀
já už mám po "obědě" studená kuchyně, včera jsem nestihla vařit 😝
ach jo, už mě to tu nebaví 😖

blondata.sestricka
24. črc 2009

Neblázni 😀
Iv a co konkrétně děláš za práci?

bamb27
24. črc 2009

ja som tiez dneska bez obeda... pretoze sa moc tesim na to nieco co si uvarime....
mna tiez uz nebavi, ale kedze je dneska deadline, tak to znamena ze po dnesnom trapeni to konci ..jupiiiii 😉

blondata.sestricka
24. črc 2009

taky se těšim až odbije třetí hodina 🙂

ivis85
24. črc 2009

konkrétně: dělám podklady a dodací listy pro expedici, část účetnictví a celního deklaranta, sem tam něco ve skladu, jsem taková holka pro všechno 😒 ale za slušné peníze, měla jsem kliku hned po škole 😉

blondata.sestricka
24. črc 2009

Asi si to už psala viď 😝 😀 Si to nepamatuji, protože to bylo moc informací najdenou 😀
Tak hhlavně že penízky za to jsou 😉

ivis85
24. črc 2009

no psala, ale já vtom taky trochu plavu kolik které je a kdy chce která začít a co dělá ,,, udělám si přehlednou tabulku abych se taky neptala vícekrát 😀

bamb27
24. črc 2009

budeme v tabulke? ....to je mile 😉, daj ju potom k tebe do albumu, hej?

groka
24. črc 2009

Ahojte

mohla by som sa k vam pridat?

prave som nasla tuto stranku,tak hned aj pisem po zaregistrovani sa
hned som nasla aj temu,ktora mi vyhovuje
som predsnazilka,ale na jesen hadam aj zacneme plodit,teraz nemoze kvoli zdravotnym problemom
vy tu uz niektore snazilkujete?

ivis85
24. črc 2009

Ahoj groka, vítám tě
Myslím, že všechny budeme zkoušet na podzim, nebo aspoň takový je plán 😉
Bamb:tabulka by být mohla pro lepší orientaci, ale nečekala jsem úspěch 😀

bamb27
24. črc 2009

vitaj vitaj groka... my tu tak len obkecavame ...hlavne preto ze su to nase tuzby, o ktorych nevie okolie ale niekomu sa treba vyrozpravat 😉
...ja tiez az na jesen, a rovnako zo zdravotnych dovodov... ale myslim ze uz to mame za par

odkial si a kolko mate s muzom/priatelom rockov?

maruska39
24. črc 2009

Holky budu za blbku vím,ale můžu se zeptat co to je "jesen" 😅 😅
Na FB jsem,ale chodím tam tak jen jednou za 2-3 dny,jako kdy 🙂
Teď nevím na čí baráček jsem to koukala ještě mám trochu zmatek v přezdívkách,ale až bude celý komplet hotový bude moc krásný 😵 😵 😵 No a ten druhý spše ta zřícenina tak do toho bych nešla asik 😅
Co se dovči týká tak mi taky nikam nejedeme ,já nejsem pro cestování s malým dítětem,raději v klídku doma,byli jsme na víkend na Slovensku a to stačilo,ještě nás zkraje září čeká víken v Praze u kamarádky a to je až až 🙂