Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

blondata.sestricka
28. črc 2009

Skretik, to nevím....Ale je prý moc dobrý. Taky ho jednou budu chtít 😀
Nebylo by lepší ho koupit v nějakém obchodě? Nebo se alespoň poptat 😉

blondata.sestricka
28. črc 2009

Sarti, děkujeme za informace 😉 takže s tímto seznamem půjdeš k lékaři? 😉 😀

skretik
autor
28. črc 2009

Teda Sartira, to byl vycerpavajici vycuc 😀 . Nejak si nedovedu predstavit, ze kdybych s timhle prisla k lekari tady v CR, ze se na to takhle zameri 😉 ☹ , moje obvodni doktorka mi akorat rekla, ze az se zacnu snazit at si prijdu a napise mi kyselinu listovou (tu uz jsem si sama stejne koupila v lekarne 😉 ), mozna muj vyborny gynekolog by me prohlidl poradne, ale to on vlastne dela pravidelne, jsem pod vybornym dozorem, ktery mi rika, tak smele do toho, uz mate na case 😅

skretik
autor
28. črc 2009

Sestri podivam se, uz jsem je kupovala kamaradkam pres internet, a nemuzou si je vynachvalit 😀 . Spis se ptam, jestli nema nekdo jeste jiny tip,vis 😉 .
Kde se nam dnes zasekla Bamb??? Ze by moc prace

sartira
28. črc 2009

no tak s celym nie 🙂 lebo nastastie v rodine sa nic zavazne nevyskytlo, ale kontrola ockovani je vraj dobra, lebo som na nejakom fore citala, ze je mozne dostat rubeolu v gravidite (neviem ako, ale zistim), potom tie infekcie, celkove vysetrenie a gynekologiicke... samozrejme nechcem to prehanat, pokial sa teraz citim v pohode, tak je to ok 😵

blondata.sestricka
28. črc 2009

Skretik aha 😉
Pošleš mi jméno na FB? 😉

sartira
28. črc 2009

skretik, ja si dam asi kys. listovu preventivne uz teraz 🙂

skretik
autor
28. črc 2009

Sarti a kdy vy se zacinate snazit (teda planujete zacit)?
Sestri poslu 😉

skretik
autor
28. črc 2009

A beres jeste HA?

blondata.sestricka
28. črc 2009

Listovku už mám taky doma, ale stejně vyfasuju od mudr ještě nějaké vitamíny 🙂
sarti, všeho s mírou, přeci nebudeme hysterické ženský 😉

sartira
28. črc 2009

skretik snazenie zacina 11/09 a HA neberiem uz 2 mesiace, nechala som si tam aspon 5 mesiacov pauzu, nech sa zotavi telo

sartira
28. črc 2009

sestri: to sa neboj, mozno to tak vypada, ale urcite to tak neprozivam, mne to robi strasnu radost zistovat vsetky tie info 😀 a podelit sa o ne

skretik
autor
28. črc 2009

Sarti ze zdravotnich duvodu cekate at na 11mesic? 😉 . Spolecne rozhodnuti s partnerem nebo jeden s tim zacal?

bamb27
28. črc 2009

ahojte, bola som si nieco vybavit v meste... zatial ste to tu teda riadne rozbehli vy sikovnice 😉

sarti..ako dlho si brala HAK? ..nemas potiaze s cyklom, ja ho mam strasne dlhy cca 40 dnovy uz 5 mesiacov od vysadenia,,, ale uz sa to zlepsuje, tento mesiac sa to skratilo na 36 😅

sartira
28. črc 2009

spolocne rozhodnutie, planujeme podla toho, ze mame v tom datume vypocitane pohlavie 🙂

bamb27
28. črc 2009

sartiiii... a ake chcete pohlavie 😉 ..drzim palce nech to vyjde, my by sme strasne chceli dceru, ale aj chlapceky by sme lubili velmi

skretik
autor
28. črc 2009

Jeeee ahooooj Bamb, ja uz jsem si rikala, jestli si nam treba nekam neodjela 😉 .

Sarti a podle ceho to mate takhle vypocitane?

sartira
28. črc 2009

bamb: ja sa tiez budem tesit samozrejme obom, ale nech to mame akoze na istotu 😉 naprv bude chlapcek a potom dievcatko
HA som brala nieco vyse 2roky a v pohode to nabehlo, takze si myslim ze sa Ti to pekne skracuje, ono aj ten 36 dnovy cyklus ma svoje vyhody 🙂

blondata.sestricka
28. črc 2009

Já to snad ani nechci vidět ten můj cyklus po vysazení ☹

bamb27
28. črc 2009

sestri neboj... vacsinou je to ok... to len ja som asi moc dlho brala, tak mi to sposobilo riadny chaos..a este ked si spomeniem na tie prve tabletky, ze to bolo nieco ovela silnejsie ako tie posledne, tak sa ani necudujem ze mi vajecniky trosku zaspali 😒

blondata.sestricka
28. črc 2009

Já ji beru takových 5-6 let 😖

skretik
autor
28. črc 2009

Sarti promin, ze se ptam znova, ale zajimalo by me podle ceho mate vypocitane pohlavi?

bamb27
28. črc 2009

sarti ...aj mna by zaujimalo to na co sa pyta skretik 😉

skretik
autor
28. črc 2009

Sestri to je hodne individualni, ja ji brala nejdriv asi 6 let a po vysazeni jsem menstruaci nedostavala vubec, tak mi ji museli znova nasadit (vyborna lecba,co ☹ ), no a pak jsem ji brala dalsi asi 4roky a po vysazeni mam cyklus pravidelny 27-29dni. Takze myslim, ze je to opravdu dost individualni... Nekdy problem s cyklem nastane po vysazeni z duvodu nejakeho delsiho zdravotniho problemu, ktery HA skryva ☹ (viz muj pripad)

maruska39
28. črc 2009

jéžiš já chci taky vědět podle čeho to máte vypočítané? 😅 😅 😅 😅

blondata.sestricka
28. črc 2009

Skretik, to by mě omylo, brát ji znovu, aby se mi menses vrátil.... 😒 Snad budu v pořádku a na koaždou menstruaci se budu těšit 😀

bamb27
28. črc 2009

sestri... snad len na prvu menstruaciu sa budes tesit, potom snad budes rada ak sa z isteho dovodu nedostavi... vsakze?

sartira
28. črc 2009

jej dievcata, mam tu trosku frmol v praci, je to podla doktora Eugena Jonaša asi ste o tom uz poculi, najlepsie je vraj ked vam to on sam vypocita, mala by som aj niekde jeho adresu alebo ju vygooglim, ale mam aj celkom fajn link na stranku,kde to ide vypocitat jeho sposobom, ci to bude fungovat uvidim v oktobri 😀

sartira
28. črc 2009
bamb27
28. črc 2009

no... sarti... pre tu srandu to sem hod ak to najdes 🙂 ..