Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

bamb27
16. črc 2009

myslim ze sme na tom vsetky tri dost velmi podobne...

blondata.sestricka
16. črc 2009

Skretik, vydrž 😉 V lisotpadu to propukne 😀

bamb27
16. črc 2009

a kedy ste prvykrat zacali rozmyslat o dietati, teda myslim tak ze nejak seriozna planovat? ...my tak pred vyse rokom, odvtedy sa to kvoli kadecomu uz zo 2-3 krát posunulo...

skretik
autor
16. črc 2009

No ja miluju deti, kdyz je nekde parta lidi a mezi nimi dite, dospeli me nezajimaji 😀 . Takze ja tak nejak vazne premyslim o vlastnim diteti minimalne tak rok. Pritel je mladsi, takze ma jeste (podle nej) cas, ale myslim, ze uz za tu dobu dost zmenil nazor a na miminko se uz take tesi 😉.

bamb27
16. črc 2009

aj moj muz je mladsi, tiez si mysli ze ma este cas... ale zas co uz so mnou narobi ked mi z toho uz zacina prepinat... dieta chce to je jasne, ale chce aby naprv bolo vsetko naporiadku a aby sme mali vytvorene podmienky

skretik
autor
16. črc 2009

Bambi tak mam pocit, ze ty nase chlapi jsou si podobny 😅 , my jsme jen o 2roky mladsi nez vy, ja 28 on 26...

blondata.sestricka
16. črc 2009

Manžel by taky klidně počkal, ale kvůli mým zdravotním problémům je s miminkem už smířený a taky bych řekla, že se těší 🙂 To, že vysadím tutově HAK jsme rozhodli asi před 4 měsíci.

bamb27
16. črc 2009

ale zas ked si to tak vezmem, tak je dobre ze ti nasi chlapi su prave takyto.. v tomto ja uz premyslam dost neracionalna a on ma aspon kustok brzdi....
skretik a ty preco cakas do jesene, ked HAK mas uz vysadenu?

blondata.sestricka
16. črc 2009

Stejně každej chlap musí bý šťastný, když se povede miminko. A když ne, je to nějaký vůl! To mi říká mnažel 😀

skretik
autor
16. črc 2009

to mas pravdu bamb 😀 . cekame protoze pritel chce jeste pockat 😖 . Trosku doma rekonstruujeme a budeme predelavat chatu, tak chce pockat az se to trochu ustali a nebudeme takovy rozlitany. A navic letime v rijnu na dovolenou, tak to je takovy zlomovy bod ;o).
Taky si myslim, ze kazdy normalni chlap musi mit radost co stvoril a byt pysny 😵

nathali
16. črc 2009

ahoj baby mozem sa k vam na pridat na pokec?aj ked sa pomaly snazime no ani by som to tak nenazvala doma som viac sama nez s priatelom skor to nechavame na pani prirodu npo rada si s vami pokecam 🙂

blondata.sestricka
16. črc 2009

Ahoj Nathali, jasný přidej se 😉

nathali
16. črc 2009

sestricka a co ti je ak sa mozem spytat ? ja som tiez uz nechcela cakat a tak to viac menej skusame no ked sa zadari budeme radi a ked nie tak nic sa nedeje budeme skusat dalej

bamb27
16. črc 2009

ahoj nathali ...
...samej sa naozaj tazko vyraba babatko 🙂 ale tak nech to vyjde co najskor...

moj muz je uz hadam teraz pysny na to ake dieta raz urobi 😀 ...my dvaja sme taki jesitaci, narcisy .. ze sme krasni, mudri, inteligentni a sikovni

skretik
autor
16. črc 2009

Ahoj Nathali,vitam te 😵

nathali
16. črc 2009

bamb noo to moj priatel ma s toho strach ze co to bude ked si spomenieme na to aky ame boli ked sme boli maly 😀 😀 😀 😀 a mozno to bude to najlepsie mimco na svete 🙂

blondata.sestricka
16. črc 2009

Léčim se s ledvinama Nathali....
Bamb, koukám, že Vám sebevědomí nechybí 😀 😀

bamb27
16. črc 2009

hahaha.. ano nathali, moj muz chce preto dceru, ze ak by mal syn byt nahodou po nom 😅

skretik
autor
16. črc 2009

Jeste se vas zeptam, bavite se o tom s manzeli (priteli) doma nebo jste meli jednou debatu, domluvili jste se a cekate? Prepada vas nekdy velka touha, ze uz chcete hned?

bamb27
16. črc 2009

my sa o tom furt bavime... my sa furt bavime o vsetkom, a toto je uz dlhsia tema aj vzhladom k tomu, ze som mala gynekologicku operaciu
...ale viac menej sme takto dohodnuti a robime si z toho srandu, ja ho akoze furt otravujem s tym.. a on mi potom hovori ze nebude mat so mnou pokoj uz asi nikdy...

nathali
16. črc 2009

bamb ale dievcatka su vecsinou po ocovi a chlapci po mame 🙂
sestricka ja mam zase nieco s vajecniky tak preto skusame tak skoro
skretik noo ja som sa s priatelom o vsetkom porozpravala ze ci este pockame ale uz nie ano niekedy by som to malinke chcela uz mat pri sebe ale som realna a viem ze zazraky sa nedeju 😀 😀 😀 ale neva a tak troska si to vynahradujem u kamosky ktora je uz v 7 mesiaci .)

skretik
autor
16. črc 2009

Bambi jak dlouho jste s pritelem?

blondata.sestricka
16. črc 2009

Ano, bavíme se o tom. Ne cíleně, ale vždycky prohodíme pár vět, když nám to něco připomene 🙂

skretik
autor
16. črc 2009

promin manzelem 😅

bamb27
16. črc 2009

skretik, my sme spolu nieco vyse dvoch rokov... a vy?

skretik
autor
16. črc 2009

my budeme letos 5let, hrozne to leti 😅

nathali
16. črc 2009

tiez sa o tom vsetkom bavime a je lepsie ked sa dvaja rozpravaju o vsetkom nez by mali sediet pri sebe po tichu

nathali
16. črc 2009

baby a kolko vam je ak sa mozem spytat som tu asi najmladsia mam taky pocit 😀 😀

skretik
autor
16. črc 2009

my se o tom taky bavime, ale nekdy mam takove stavy-vetsinou v obdobi menstruace (divim se, ze me jeste nekam neposlal ☹ ), ze ta touha je tak neovladatelna, ze si sama ze sebou nevim rady a on to pak chudak odnese. Proto jsem se vlastne i rozhodla, ze se zaregistruji tady a budu si vylevat srdicko tady. Kdyz jsem v normalni stavu, take planujeme detatko spolecne a bavime se po kom co bude mit a jak bude asi vypadat 😀

bamb27
16. črc 2009

nathali ja 30 a moj muz 28, myslim ze najstarsia som tu ja 😀 ...ach