Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

sartira
31. črc 2009

dobre ranko, hlasim svoju dnesnu ucast 😎

bamb27
31. črc 2009

super... ahoj sarti, ako sa ti dari, ako sa mas? ...si v praci?

sartira
31. črc 2009

ano, som v robotke, vcera som sa nejak nestihla zopojit, okrem ineho som zistovala, ako postupovat s dokladmi po svadbe 🙂 bude to riadna fuska 😖 akurat sa citim zvlastne, asi na mna lezie MS ☹
a ty ako? co planujes na vikend?

bamb27
31. črc 2009

s dokladmi po svadbe? ...ja som sa az cudovala ako rychlo som to vybavila... 😉 zdravotna poistovna asi 3 minuty a OP a VP na policii asi za 15 minut, plus nahlasit zmenu udajov do inych poistovni, prip. do banky ..to je rychlovka

ja akurat koncim MS (to je take mile ze lezie na teba... ved to neni bacil ;) )

cez vikend by som si chcela oddychnut riadne, nejaku oddychovaciu cinnost si s muzom vymyslime, ak bude pekne tak mozno nejaky tenis, alebo kratky vyletik ..a ty?

sartira
31. črc 2009

ked na Slovensku neuznavaju cesky oddaci list, teda musia ho prelozit, potom menim okrem mena aj trvaly pobyt, tak snad sa na uradoch "pochlapia" a pojde to rychlo 🙂
ono to vazne na mna lezie 🙂 , teraz ako nemam HA tak vsetky tie priznaky su znasobene, takze bolesti bruska, noh,.. bleee
tak to budete mat pekny vikend, ja sa snad budem trosku slnit 😎 a v pondelok si beriem dofcu, musim pred svadbou ist na matriku do Plzne, teta uradnicka ma vraj musi vidiet pred sobasom 😲 😀

bamb27
31. črc 2009

jaaaj, pardon, som zabudla ze to mas taketo "medzinarodne".. 😵

..inak ja ako neberiem HA, tak som na tom podobne, akurat ze pred MS mi je relativne dobre... horsie je to cez ovulku... vtedy ma boli vajecnik, mam v nom krce, nafuknute brusko... (a k tomu strasna chut na muza 😅 )

...a vy s drahym uz aj spolu zijete, ci pendlujete medzi SR a CR?

blondata.sestricka
31. črc 2009

Ahooojinky 😉
Včera tady bylo opravdu mrtvo 😒
musíme to dohonit 😀

bamb27
31. črc 2009

ahojky sestri...
..co mas nove? ...ja som vcera po robote mala stretko s financakom a este sme s muzom obehali banky, aby sme zistili kde nam daju najlepsiu hypoteku

sartira
31. črc 2009

bamb byvame spolu uz takmer 2 roky, len tam sem tam musi ist na sluzobku, ale je to ok, kde sa nakoniec rozhodli zobrat tu hypo?

ahoj sestri

bamb27
31. črc 2009

sarti... este len zistujeme, kde co a ako a do hypo sa pustime az v septembri... momentalne nam najlepsie vychadza unicredit bank.. hoci nam tam nevyda 100% prefinancovanie, ale kombinacia hypo + spotrebny uver vychadza ovela lepsie ako v slsp (splatka cca o 60 € nizsia, aj lepsi urok ... tak pod 5%)
...mame uz vyhliadnuty aj bytik, avsak je trosku drahsi... takze este uvidime ze ci nam to vyda a ak nie tak budeme hladat lacnejsi.. ved teraz sa da celkom dobre vyberat

pavlinaho
31. črc 2009

ahoj holky, tak dneska jsem naposledy v práci před dovolenou , tak to jen flákám. jinak jsem byla ve středu cvičit s kámoškou, která mi prozradila, že by taky chtěla mimi. Tak jsem si tak nějak uvědomila, že už bych taky hrozně chtěla a doma jsem to rezolutně oznámila 😀 .

sartira
31. črc 2009

spravne Pavli 😀

bamb a kde ste si vyhliadli ten bytik, ak sa smiem spytat? my ked sme hladali pre 3 mesiacmi tak uz vtedy sa to tak super hybalo, ze byty isli asi o 300 az 500tis dolu, takze to bolo super 🙂

blondata.sestricka
31. črc 2009

Bamb, tak se Vám to hezky rýsuje 🙂 Se zkuste ještě podívat po nějakém jiném bytečku, tčřeba objevíte nějaký lepší a levnější 😉

Pavli a co na to řekl přítel? 😀

bamb27
31. črc 2009

sestri.. ide to pomalicky ale myslim ze vsetko je tak ako ma byt, ja obcas pozeram aj ine byty, a urcite by sa dalo vybrat... este sa potrebujeme zbavit stavebnych sporeni, nech nemame ziadne dlzoby ale to je otazka jedneho mesiaca

no pavli, co priatel? ..uz je zmiereny, ci este nevie co ho caka 😀

pavlinaho
31. črc 2009

No chvíli koukal, řekl, že si to mohl myslet a pak s úsměvem jsme šli na tom zapracovat 😵 😵

pavlinaho
31. črc 2009

Jako zatím fakt neplaším, žádný podpůrný prostředky ani metody, zatím to zkusíme přirozenou cestou. Ale řeknu vám, že to co se tady občas člověk dočte, to je síla. Toho se pak bojím, že to nepůjde, atd. Ale radši na to nemyslet.

bamb27
31. črc 2009

fiha pavli ... tak to je skvele ;)

bamb27
31. črc 2009

pavli to mas pravdu... tiez si myslim ze je lepsie nic nevediet, aspon po psychickej stranke je to lepsie, clovek ma potom cistejsiu hlavu a nezatazuje sa tym cim nemusi 😎

pavlinaho
31. črc 2009

jo bamb, souhlas

blondata.sestricka
31. črc 2009

Pavli, takže snažilkování už začalo? 😕 😉

Bamb, trak to je skvělý, že jde všechno podle plánů 🙂 Byteček Vám prostě musí padnout do oka, přeci jenom to už je investice a budete tam trávit hodně času, tak aby jste se tam cítili dobře 😉

sartira
31. črc 2009

bamb super 🙂

pavlinaho
31. črc 2009

No sestri, řekla bych, že začalo 🙂

blondata.sestricka
31. črc 2009

Tak supr Pavli 😵 Držím palečky, ať brzy objevíš // 😉

pavlinaho
31. črc 2009

díky moc, uvidíme

jo, byteček je důležitej, přeju hodně štěstí při výběru

skretik
autor
31. črc 2009

Nazdarek devcata,taky zdravim. Jsem to dnes nejak protahla v postylce, vubec se mi nechtelo vstavat 😅 .
Jak se tu vsichni mate?
Bamb to je super, to uz se vam to hezky rysuje a brzy snad bude stehovani 😎 .

Pavli a jak vy jste to meli s pritelem? Bavili jste se o tom i drive nebo si proste vcera prisla, rekla, ze chces mimi a hned jste na to hupsli 😀 ?

blondata.sestricka
31. črc 2009

Ahoj Skretik 😉
Ty se teda máš 😀 A jsi v práci nebo doma?

Pavli, jestli jste se rozhodli včera, tak to byla super fofr akce 😀 😀

skretik
autor
31. črc 2009

No uz jsem v praci ☹ a budu tu muset byt o trosicku dyl, kdyz jsem si rano pobyla vic v postylce 😅

blondata.sestricka
31. črc 2009

No jo no...když jsi chtěla spinkat 😉 😀

sartira
31. črc 2009

ahoj skretik, tak to sa niekto ma 😉

pavlinaho
31. črc 2009

skret, už jsem se o tom bavili asi půl roku, v červnu jsem dobrala poslední HA, ale až teď je to naostro 😀

jinak já už to dneska balím, ještě musím služebně do Prahy, a pak mám 14 dní dovolenou!!!, takže ani nevím, jeslti se tady ukážu, tak se mějte a po dovolený se ozvu, pa