Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ivis85
4. srp 2009

já jsem asi nikdy nesledovala kdy mě břicho pobolívá, možná to je okolo ovu. Jednou jsem zkusila ze zvědavosti ovu test a byl přesně 11 DC, takže asi funguju jak mám, až na tu délku, ale ta se určitě časčem ustálí ... 😅

ivis85
4. srp 2009

tak kecám, pozitivní ovu test byl 14 DC , dle návodu by to mělo být tak akorát

blondata.sestricka
4. srp 2009

Marus, tak to je dobrý 😀 😀

skretik
autor
4. srp 2009

A Marus pred tehotenstvim si to nemela? A mela si nejake tehotenske priznaky, jeste pred MS, myslim, ze by ti bylo nejak zle nebo tak? (Nemyslim si, ze bych byla tehotna, jen se ptam 😅 )

ivis85
4. srp 2009

skret: jen jestli 😉

skretik
autor
4. srp 2009

no clovek nikdy nevi 😉 , ale nemyslim si, ze by se to "povedlo" takhle neocekavane 😀, pritel si dava velky pozor. Asi je to taky vsechno spojeny se zmenou pocasi

skafandrik
4. srp 2009

ahoj, možná je tohle právě ta diskuse, co hledám - někam patřit, někde se bavit, ale ne o ovulacích atd., i když časem samozřejmě taky, už jsem nakoukla do jedné diskuse, uvidíme, co z toho bude nebo ne, ale mohla bych se přidat i sem?

skretik
autor
4. srp 2009

Nazdarek skafandriku, samozrejme se pridej, vitame te 😎 !
Tady se probira naprosto vsechno, sem tam se zajede i na miminkovske tema 😀 , ale i na jakakoliv absolutne nemiminkovska 😉 .

ivis85
4. srp 2009

Ahoj skafandrik, taky tě vítám
Pokud se v této diskusi budeš cítit doma, tak tě pak pumpnu o nějaké info - dám to do tabulky(pro nás i nové příchozí - aby jsme měly přehled kdo je kdo a kdy se chce snažit a tak...)
Jak jste na tom s plánem vy? Máte jasno kdy se chcete snažit nebo ještě nevíte?Jsi vdaná?

skafandrik
4. srp 2009

😀
Vdaná jsem dneska přesně měsíc a necháme tomu od svatby volný průběh. Nepovažuju to za nějaký snažení. Měřím teplotu, abych zjistila, jaký mám cyklus. 😉

skafandrik
4. srp 2009

Možná se pokusím vás dočíst, ale obávám se už teď, že to nestíham 😀 Tak možná, kdybyste mi něco napsaly o sobě, tak by to bylo fajn.

sartira
4. srp 2009

ahojte baby, tak som tu po predlzenom vikende opat 🙂 citam citam co je nove

gratulujem malemu Dominikovi k svatku

vitam skafandrik

skretik, k tomu PMS tak to velmi dobre znam, keby si vedela ake mam ja bolesti pred MS odvtedy ako som vysadila HA, je to hrozne bleee ale uz mam den po tak si mozem uzivat 😀

vidim ze baby sa chystaju pomaly na dofcu, tak to vam zavidim 😎 v dobrom

ivis85
4. srp 2009

skafandrik:mrkni ke mě do alba, tam je seznam, jak se která jmenuje, kolik je jí let, ...gratuluji k čersvému manželsví a přeju hodně spokojenosti 😉
Sartira ahoj

skafandrik
4. srp 2009

ivi, aha, mrknu
pokoušela jsem se dočítat, ale to budu muset dát někdy večer doma, tady to prostě nezvládnu 😅

jinak mně je 26

maruska39
4. srp 2009

Vítám tě skafandrik 🙂
skretik - před těhu jsem to neměla,začalo mi to až po porodu a jak se říká,že ms bývá nebolestivá po porodu tak nemůžu souhlasit bolí to pořád a stejně

skretik
autor
4. srp 2009

me pak Ms neboli, nemam pak zadne problemy, jen tak tyden pred Ms me boli bricho a zveda se mi zaludek.
Dneska me jeste zacali hrozne bolet prsa :o/. Tak ted uz cekam na MS jako na smilovani.

Skafandrik to nema smysl docitat, nadhod tema jake te zajima a my se rozpovidame ;o). Kdy planujete mimiska?

ivis85
4. srp 2009

skretik: tak prsa mě bolí už 4 den(to vždy před) a při mi někdy pobolívá břich nebo trochu v zádech

skretik
autor
4. srp 2009

takze to bude spis normalni nez PS 😉 .

maruska39
4. srp 2009

Holky prsa bolí při těhu jako pra.e 😅 a hned od té doby co by měla přijít MS 🙂
Když jsem byla těhu tak jsem si byla jistá že nejsem jen mě bolelo levé prso tak jsem si myslela,že to prostě přijde.

sartira
4. srp 2009

skretik: mne sa to strieda bud ma bolia prsia alebo nohy, neboj zvaldnes, musime si nieco vytrpiet ☹

dievcata inak dnes zacinam brat calibrum babyplan, aby bolo telo pripravene na babe

ivis85
4. srp 2009

já čekám až se mi srovná délka cyklu a pak se poradím s dr. možná bych to viděla na listovku.
sartira, ty máš o všem dost nastudováno 😉 neslyšela jsi, že po těchto vitamínech (všeobecně) se rodí větší miminka...?!

maruska39
4. srp 2009

Slyšela jsem,že to jsou fámy o těch vitamínech.
Sartiro kdy vy se začínáte snažit? já to vidím na calibrum od září asi ať už začneme v prosinci nebo dříve.

skafandrik
4. srp 2009

skretik, tak téma nevim, spíš tak mam zas tu potřebu patřit do nějaké diskuse 😀 jinak my plánujeme, ale neni to tak, že bychom stresovali, prostě zatím tomu necháváme volný průběh, tak uvidíme, kdy to přijde, z hlediska práce by bylo lepší, kdybych otěhotněla až nejdřív v září, ale bude-li to dřív, tak to bude taky dobře

ad vitamíny - já něco beru, ale jak se to jmenuje, to přesně nevim, tušim femibion

a musim se pochlubit, dneska jsem dostala od klienta kytičku 🙂

isana
4. srp 2009

Zdravím všechny děvačata 😀

Vy jste toho dneska nakecaly 🙂 že to ani nestíhám dočítat 😀

Já teda zatím beru jenom listovku

sartira
4. srp 2009

tak my zaciname presne 1.11. 😉 cize presne 3 mesiace pred otehotnenim si davam calibrum, urcite odporucam brat ho, mate tam 200% dennu doporucenu davku listovky (viac nie je treba, iba keby vam taky preparat predpisal doktor) plus E atd, vytvori Vam to vyborne prostredie pre vyvin babatka, nijako vam to nepomoze otehotniet, ale brat to budem kazdy druhy nebo treti den, kedze mas pravdu IVIS, rodia sa potom velke deticky tak preto nie kazdy den, ale menej casto a hlavne treba s tym v 5. alebo 6. mesiaci tehotenstva skoncit, lebo bude naozaj velke babo 😉

bamb27
4. srp 2009

jeej... tu je noviniek ..vitaj medzi nami skafandrik

..ja som bola s muzom a jeho kolegom na obediku a rovno nas chytila burka, tak sme sa kustok zdrzali
😉 ...no a mala som si volat vysledky z cytologie a nestihla som to 😒
Skafandrik, comu sa pracovne venujes? ...ja tu nemam od koho dostavat kyticky 😅

maruska39
4. srp 2009

sartiro pěkně to máš nastudované,to ani nevím sama 😅 No já to brala taky minule 3 měsíce před otěhotněním a brala jsem to do 5m a Domi byl ... no na svůj tt velký.

maruska39
4. srp 2009

já chci taky kytičku 😅
NO počkám si až na svoje narozeniny a 2.výročí svatby se taky blíží 😎

skafandrik
4. srp 2009

bamb, pracuju v jedné kanceláři, tenhle klient je opravdu milej a váží si každýho kroku, kterej pro něj udělám, teď se povedlo dostat nějaký kačky, tak byl moc spokojenej, kytičku dostala i moje asistentka, která teda s tim nemá co dělat, ale tak vůbec jí to nezávidim, že jo 😀 😀 já dostala phalenku, moc hezká je 😵 na kytky jsem maniak 😅

skafandrik
4. srp 2009

já ty vitamínky beru tak nějak nepravidelně, na tohle jsem hrozná, neumím mít rytmus a nějakou rutinu a zvyky 😅 ale polovice taky bere vitamínky, tak snad se nám pak brzo zadaří