• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

30. prosince 2009 
dobre ranko :wink:
tu sa uz diskutuje? ...vitaj amannda medzi nami

..z nejakeho zvlastneho dovodu som si myslela ze je piatok ked som sa zobudila, neviem preco :unamused:
5. srp 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno Bamb!
Dnes jsem šla do práce o hodinku dříve, nadělávám si nějaké hodiny :unamused: Já bych taky chtěla už pátek :dizzy_face:
5. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
este dneska tu s vami trosku popisem a potom si docitam co ste klebetili az v pondelok Zajtra idem na sluzobnu cestu a v piatok si robim volno a idem na sluzobnu cestu s muzom :wink:
5. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžílek mě ráno docela dostal, volal mi že mu šéf nedá volno, já se tak těšila, že jsem začala i natahovat :cry: (asi hormony :grinning: ) a pak mi povídá, ty bulíkuješ?já si dělám srandu, dovolenou mám jistou :angry: hahaha
5. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bamb, tak si to užij :wink:

Ha, Ivis to Tě hezky dostal :grinning: mě takhle jednou nažhavil manža, když mi dávala kolo na reklamaci. Že nám nevrátili peníze a kolo poslali na reklamaci- jako opravu. A v autě měl kolo jiné :grinning: Vytočil mě dost, protože jsem to kolo potřebovala :sweat_smile: :grinning:
5. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou to zlatíčka :grinning:
5. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, jen občas na zabití :grinning:
5. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Tak u nás včera samozřejmě vybetonováno nebylo :angry: Ale aspoň přišel chlápek kvůli tepelnýmu čerpadlu, tak nám to spočítá a asi do toho půjdem, ale rádi bychom až někdy na jaře. Teď ještě zkusíme na zimu pročistit starej kotel a snad jednu zimu vydrží.
Dneska jsem si zapomněla změřit teplotku, no už to začíná, můj sklon k nepravidelnosti :sweat_smile:
5. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre rano ranni ptacata :grinning: . vitam amanndu, to se nam to tu pekne rozrusta :grinning: .
Ivis tak to uplne znam, takhle me taky obcas postrasi, ale pak ta dovolena opravdu neni :frowning2: . Ted ji mame naplanovanou, ze nakonec pojedeme od 22. do Chorvatska, ale jen na 6dni, dyl to bohuzel nejde :frowning2: . Tak snad to tentokrat opravdu vyjde.
Ivis citis se na MS? Kolikaty DC si?
5. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jak to bývá u dlouhých cyklů s ovulací (chápu, že každý tělo je jiný, ale tak obecně mi to zajímá), kolem kolikátýho DC bývá, cyklus mám cca 34-36 dnů
5. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko hviezdy!!!

vidim, ze sa to tu od skoreho rana rozbehlo :slight_smile:

vitam Amanndu

skretik dufam ze sa dovolenka vydari

musim sa postazovat, vcera sme si boli pozriet konecne bytik, do ktoreho sa mame nastahovat asi za 2 tyzdne a predstavte si, vo dvoch izbach mame inu podlahu ako sme chceli a teda poriadne skaredu, mna vcera skoro trafilo :frowning2: :angry: kupelna je krasna, ta sa vydarila, trosku nam byt opticky zmensila tmava podlaha v obyvacke a kuchyni, ale snad ked sa to vymaluje, tak to bude lepsi :frowning2:
5. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni. My se s manželem také chceme snažit, už jsme se domluvili na říjen, ale kdyby to bylo čistě na mne tak bych se začala snažit klidně hned :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj diviners, vitame te :grinning: . Ma to nejaky duvod, proc cekate na rijen?
5. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, v říjnu totiž doberu HA. :wink: Tak jsem zvědavá jak to půjde, protože HA beru skoro 10 let.
5. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny děvčata i nové :grinning: (Amanndu a Diviners)

Skretik nás taky čeká od 22.8.Chorvatsko, tak doufám, že tam bude hezky, včera na internetu psali, že tam byli nějský buřiny :unamused: Kam přesně jedete?
5. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jedeme kousicek od Splitu, vedle Trogiru. Kam vy?
5. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedeme na Istrii do Poreče :grinning:
5. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diviners ahoj :wink:
Kolik Ti je let? :wink:

Holky, koukám, že se všichni sejdme v Chorvatsku :grinning:
5. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sestri taky jedes ve stejnem terminu?
5. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, taky bych jela na dovču, ale asi nám to nevyjde, škoda :confounded: myslela jsem, jak budeme mít svatební cestu a nic :frowning2:

jinak, isano, Poreč je moc hezká :wink:
5. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jedu 8. 9. Ty kdy?
5. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skafandrik, nesjou prašulky, nebo proč?
5. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jedeme 22.8, snad uz se nic nezmeni
5. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skretik, už jsem si to výše přečetla, nějak jsem nestíhala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Proč by Vám to nevyšlo?
5. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu na chvíli pryč, ale vrátím se :grinning:
5. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No uz jsme meli jet 17 a nakonec nejedeme, tak jsem takova skepticka :unamused: , no uvidime :sweat_smile:
5. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blondata.sestricka: mne je 25 let a manželovi 30
5. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sestřičko, já to tu už asi popisovala, o peníze ani tak nejde, ale spíš neni vhodnej termín :unamused:
5. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
SKAFANDRIK: mrkni, tady je to popsané u návodu k ovu testu, asi by to mělo odpovídat ...
skreti: jo na MS se cítim, už přišla, tak jsem spokojená :wink: přišla 29 den, takže se vracím do starých kolejí, kdy jsem měla po 27/29 dnech
5. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek