Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

evivka
6. srp 2009

třeba budeme mít kliku 😀
A co holky děláte dalšího kromě té listovky?

diviners
6. srp 2009

Ahoj hezký den všem, tak jsme včera měli s manželem menší debatu, že bychom se začali snažit už teď, ale v práci je teď těhotná kolegyně a já mám obavy že šéfová nebude moc nadšená, kdybych byla případně těhu, co myslíte? Brali by jste na to ohledy nebo ne? 😒

evivka
6. srp 2009

Ahoj Div, to je přeci jen Vaše věc.. Nadšená asi nebude, ale to se nedánic dělat no 😅

ivis85
6. srp 2009

souhlas s evi
práce je v tomto ohledu na 2 koleji, šéfová to rozdýchá 😉

diviners
6. srp 2009

No asi jí ani nic nezbyde no, přítel mi říká to samé 😅

diviners
6. srp 2009

teda - manžel- ještě si stále nemůžu zvyknout a občas mi to ujede 😀

ivis85
6. srp 2009

divin
a jak dlouho jste svoji? 😅

isana
6. srp 2009

Dobré ráno děvčata 😀

Já mám taky trošku strach z těcj nevolností přo studiu, ale to nemá cenu řešit, třeba mi nic nebude a třeba bude, necháme to osudu 🙂

A na práci prdim až to bude přes 3 měsíce, tak to oznámim a pak se uvidí, jestli budu chtít být doma a nebo pracovat 😀

blondata.sestricka
6. srp 2009

Diviners, tak v žádném případě bych ohledy na práci nebrala! Hele, já v práci ještrě jednu práci za kolegyni, co je na rizikáči a upřímně je mi jedno, co budou dělat, až odejdu já 😝 😅 Musí si nějak poradit, ne? 😉

skretik
autor
6. srp 2009

Dobre dopoledne devcata 😀 . Teda nam se to tu rozrusta, to mam radost 😀 , vitam vsechny nove 😵 .

Divi ja mam prave taky problem s citama ohledne sefove, nedavno porodila jedna moje kolegyne a ja si ted nedovedu predstavit za sefovou prijit a rict, ze cekam miminko. Je to trochu slozitejsi, protoze moje sefova je rodinna znama 😒 a ma problemy s otehotnenim ☹ , uz chodi i na umele oplodneni a porad se to nechyta ☹ . uz ted me desi, az ji jednou budu oznamovat, ze jsem tehotna 😕 . Ale myslim, ze to je holt zivot a nemuze se cekat az se to bude sefove (jakekoliv) zrovna hodit 😉

blondata.sestricka
6. srp 2009

Is, teřba Ti bude blbě a budeš to muzset oznámit dříve 😅 Ale dá se to nějak vymyslet, že by si to svedla na nějakou chřipku nebo tak 😀

blondata.sestricka
6. srp 2009

Skretik, tak to je blbý, ale asi si to nemůžeš tak brát 😝

evivka
6. srp 2009

Skretik, tak to máš fakt složitější..ale určitě tu situaci zvládneš, hlavně pak pro Tebe bude hlavní to mimčo a ostatní půjde stranou 😉

skretik
autor
6. srp 2009

Taky si myslim 😀 , ale neprijemne to bude, porad jsem doufala, ze jim to tentokrat vyjde a zase bohuzel nevyslo ☹ . Doufam, ze nam to tu vsem pujde bez problemu 😅 , u nich je potvrzeno, ze je chyba u chlapa ☹

evivka
6. srp 2009

Teda musím říct, jak kolem sebe vidím, že má spousta párů problémy s otěhotněním, tak z toho mám docela strach.. 😕 Tak snad to nakonec nějak půjde..

skretik
autor
6. srp 2009

Sestri kam vy jedete do toho Chorvatska, myslim tim, jestli budete bydlet v hotelu nebo apartmanu?

ivis85
6. srp 2009

holky na to teď nemyslete, dokud to nezkusíme, tak nemá cenu plašit, coby kdyby, půjde to 😉

evivka
6. srp 2009

😵 😀

diviners
6. srp 2009

Díky holky 😉 , jinak je pravda že kdyby člověk pořád bral v práci na někoho ohledy, tak neotěhotní nikdy 😝 . Jinak my jsme s manželem svoji od června 2009 a před tím jsme spolu chodili 7let.

blondata.sestricka
6. srp 2009

No jasný, nemá cenu plašit dopředu 😉
Diviners, já se taky vdávala teď v červnu 🙂 Ještě Bamb 😀

Eviv, neměj strach, u každého je to individuální, neznamená to, že ty taky nebudeš moct otěhotnět! Hodně udělá i psychika, tak o tom vůbec nepřemýšlej, že by to nešlo!!!! 😉

Skretik, my ještě nevíme, jedeme na blind, takže se uvidí až na místě, co kdo nabídne 🙂 Ale rádi bychom nějaký apartmán v soukromí 🙂

skretik
autor
6. srp 2009

My jsme Sestri prave meli jet ke zname do baracku, ale rekla si za tech 6dni 8.500,-. Je to taky apartman, takze kdyz pocitame jeste jidlo, cestu atd. vyjde to podle meho nazoru na Chorvatsko nejak moc draze ☹, tak nevim. Prave si rikam, jestli by taky nebylo lepsi jet nejak jen na blint, vzit to pres Slovinsko a zustat vzdycky nekde, kde se nam bude libit 😕

isana
6. srp 2009

Skretik to mi příjde dost 8500,. za 6 nocí. My jsme loni dali za 6 nocí v hezkym aparmánku s kuchyňkou a soc. zařízením v Počeči asi 3500,-, byly jsme teda asi 1 km od moře, ale my jsme stejně jezdili trošku dál na pláže 😀

Jinak s tim otěhotněním, že to nepůjde mám taky trošku strach, antikoncepci beru od svých 15 let, takže 13 let, tak mám strach jak to půjde, ale nikdo mi řiká, že je to individuální, že otěhotněly hned a nikdo má rozházenej cyklus, tak uvidíme, ale nechci se tim trápit 😉

K obídku jsem měla smažený žampióny s bramborem, mov dobrý 😀

amannda
6. srp 2009

Ahoj holky, ráno mi nešel internet tak se jdu na vás podívat až teď. Vidím, že řešíte dovolenou, taky jsme se chystali jet někam k moři, ale manžel nebude mít asi tolik dovolené tak to necháme asi někde tady možná Luhačovice.

evivka
6. srp 2009

My letos máme Krkonoše - výlety po hřebenech a tak..už se nemůžu dočkat, e to báječná relaxace 😵
Ale Chorvatsko bych taky brala, byla to jedna z prvních společných dovolených a naprosto kouzelná! 😉

skafandrik
6. srp 2009

Čau vespolek,

tak jak si měřim tu teplotku a zaznamenávam do grafu, tak on mi ten graf vyznačil, že jsem měla o víkendu ovulaci, absolutně to nechápu, já mívam strašně dlouhý cykly a tohle bylo někdy 12DC 😕 😕

Jdu vás dočíst.

skafandrik
6. srp 2009

no helemese, pepi tady byla, snad nejsi taky plánovačka tentokrát druhého prcka?

skretik
autor
6. srp 2009

Tak to je hezky Skafandriku, a pomazlili jste se s manzilkem v tu dobu nebo ne?

ivis85
6. srp 2009

skafandrik, nebylo by lepší koupit si ovu test, než měřit? když stejně občas vynecháš ... 😅

ivis85
6. srp 2009

pepi je v tabulce napsaná na 2009 😉

skafandrik
6. srp 2009

skretik, právě že hodně často 😀 ale shodly jsme se s len, že to asi ovu nebyla a že to prostě počítač vyhodnotil blbě a předčasně, že prý první měřící cyklus se to stává, tak uvidíme, drobet ve mě teda hrklo 😀
ivi, tak to by mi stálo majlant 😀 vynechala jsem jen jednou, včera a to prý taky až tak nevadí, když to nebude hodněkrát a s tou pepi, já tu tabulku neprocházela, každopádně pokud sem chodí, tak to je supr, to tu mam známou duši aspoň 😵