Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

skafandrik
6. srp 2009

Mažu na oběd, pak sem ještě nakouknu 🙂

skretik
autor
6. srp 2009

Skaf jak dlouho se snazite? Neni moc brzo na stresovani se s merenim teploty? Hele a neprehanejte to 😀 , at se spermijky staci "vyrobit" 😉

pepibubu
6. srp 2009

skafi, jj druhý začnem pokoušet od září 🙂

skafandrik
6. srp 2009

skretik, ale my se přece nesnažíme, s tou teplotou - já mívala dost problémy s cyklem, mam ho dost dlouhej, takže chci zjistit, jestli vůbec ovuluju a kdy, zatim to nedělám za žádným jiným účelem 😉

skafandrik
6. srp 2009

pepi, a jak se máte? vidělas naše svatební fotky?

pepibubu
6. srp 2009

ještě ne, merčila jsem minulý týden na beremku a nenašla je, hoď link, prosím....

Jak se máme? malej má za dva týdny rok, 11 zubů, 82 cm, skoro 11 kilo, chodí za obě ruce, trénuje stání bez opory, nenudím se 🙂

ivis85
6. srp 2009

skafandrik - my jsme je taky neviděli 😀 a moooc chceme, že jo holky 🙂

skafandrik
6. srp 2009

tak ipé tedy 😀

pepibubu
6. srp 2009

skafi, reklamace, ta stránka prý není platná, mi to vyhodilo ☹

ivis85
6. srp 2009

dějkuju děkuju, v rychlosti jsem to prohlídla, měli jste to krásný!ty na těch kolejích a ty u těch velkých dveří a v oklí jsou krásné, tak dodatečně moc gratuluju a ať vám to skvěle klape 😉

ivis85
6. srp 2009

pepi, dej za to /

pepibubu
6. srp 2009

ivis, dík, zkusím 🙂

pepibubu
6. srp 2009

už jsem na to přišla 🙂 mladá paní totiž místo www.xxxxxxxx napsala www-xxxxxxx a ono to nefungovalo 🙂

skafandrik
6. srp 2009

mladá paní je prostě debil no 😀

ivis85
6. srp 2009

hm, tak to jse si ani nevšimla, pustilo mě to jen s tou /
hlavně že jsme se pokochali 😉

pepibubu
6. srp 2009

mladá paní je roztržitá a já na sebe pyšná, že i přes mateřskou demenci jsem na to přišla 😀

skafandrik
6. srp 2009

jo a díky za gratulaci

dneska mam kopr jak prase, už chci být doma

pepibubu
6. srp 2009

skafi, a do kolika děláš?

skafandrik
6. srp 2009

do 4

pepibubu
6. srp 2009

to bude ta nejdelší hodina, co 🙂

skafandrik
6. srp 2009

to jo, už aby to bylo, jsem utahaná jak pes

amannda
6. srp 2009

tak než já se sem dostanu tak tady nikdo není ☹ , ale ty svatební fotečky bych taky ráda viděla 😉 , jsme tady skoro všechny inkognito aby na nás nikdo nepřišel 😀 Min. těhotenství na mě přišla tady švagrová ještě dřív než jsem to oznámila manželovi tak si teď musím dávat sakra pozor aby na mě někdo nepřišel. Doufám že se nám to povede jak chceme a chtěla bych to všem oznámit na Vánoce jestli to teda vydržím 😅

ivis85
7. srp 2009

ahoj holky, dnes všechny dovolenkujete?
amanda: jo, takhle jsem se slezla s hodně známýma na beremku a všicnhni věděli, jaká bude kytka atd,jen šaty jsem utajila 😅

skretik
autor
7. srp 2009

Nazdarek Ivis, nene ja tu jsem. ale musela jsem neco udelat (malicko popracovat), i kdyz kdybych to radsi nedelala udelala bych lip 😅 , nejak se mi to nepovedlo 😅 .

co planujete na vikend?

ivis85
7. srp 2009

já taky musim makčit, ale nějak mi to nejde, ...
asi trochu odpočinku (nebude žádná velká brigáda na baráku) a kamarádka slaví 30 a její přítel svátek, tak dnes kalit ... snad budeme zítra k použití - aspoň od 10h 😉
co vy?koupačku? (já nemůžu ☹ 😒 😠 )

skretik
autor
7. srp 2009

No ja dnes taky jdu slavit, ale asi pojedu autem, zitra brzy rano jedeme s holkama na vylet az do nedele 😉, ale koupacka asi taky nebude, MS uz se blizi ☹

ivis85
7. srp 2009

teď jsme tu měly bývalou kolegyni s 2 měsíčním chlapečkem, je sladkej ... už to na mě zase leze 😅
tak si výlet pěkně užijte, malá dámská jízda?kde budete výletit, nějaké tůry?
právě jdu hledat co je v okolí toho nešeho kempu, kam razíme od 20.8. aby se dalo něco podnikat.
Kámoš tvrdí, že je tam skvělá voda, umělé vytvořené jezero...prý to je čisté, jén aby vydrželo počasí 😕

blondata.sestricka
7. srp 2009

Ahojky!
Dneska mám na to, že je pítek dost práce, tak Vás jdu jen pozdravit...
Zítra jdeme na svatbičku kamarádce a v neděli odjíždíme do Chorvatska, tak se pak ozvu vydovolenkovaná 🙂
Mějte krásný víkend!

ivis85
7. srp 2009

sestři, tak šťastnou cestu a hooodně pohodičky, užijte si sluníčka a klídku 😉

maruska39
7. srp 2009

Ahojky,
dostávám se tu po dvou dnech,nějak je toho na mě poslední dobou moc 😅 Jdu kouknout jak se vám daří a čučím,že se chystá sestricka na dovolenou,tak to přeji šťastnou cestu a užijte si to co to jde 😵
No já měla dneska velký úklid jako každý pátek,ale je hotovo tak jsem ráda,teď jdu hodit obličej,uvařím si kafe,počkám na tchýni (pohlídá mi malého) a jdu ke kadeřnici,Domi bude doufám celou dobu spinkat zrovna usnul tak by to i mohlo vyjít 🙂 Hezký den 😉