Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ivis85
7. srp 2009

držím pěst, ať Domík vydrží spinkat, to je hezké, že ti tchýňka pohlídá, horší je, když s ní nemůže člověk navařit ☹
no a kadřnice ať si dá záležet, jdeš jen na zkrácení nebo nějaká změna?

isana
7. srp 2009

Ahoj holky 😀

Ještě že je dneska pátek i když mě čeká o víkendu učení ☹ ale alespoň žádná práce 😀 Jinak sestřičce přeju pěknou dovču 🙂

ivis85
7. srp 2009

ahoj isa
taky se na víkend moc těším, nejraději bych si dal 20. jsem po obědě, šéf má volno tak jsme si objednaly pizzu a poseděly déle 😀

maruska39
7. srp 2009

Ivi normálně jen zastřihnout,začalo se mi to dvojit tak dokud to nemám celé zdvojené tak to zastřihnu kousek 😉 tchýňka je fajn mohla jsem dopadnout hůř,ale někdy mi taky pije krev ale je fakt že kdykoli potřebuji tak okamžitě letí hlídat .. jenže já se tomu bráním zatím jsem ji nikdy nenechala doma samotnou s malým a tak dneska je premiéra,v kočárku ho vozila za celý rok no možná tak 10x 😅 Ona by chtěla každý den,ale já nedávám jsem nejraději s malým sama 😔 a co zvládám to a ještě se ho nahlídá až až 😉

ivis85
7. srp 2009

to víš že jo, hlavně že má pochopení ...
já to s tchýní nemám nejhorší, teď je doma,je vážně nemocná a už mi z toho šibe(teda z ní - jak je sama tak si nemá s kým popovídat a na mě to sype hned mezi dveřma, ale zase jsem rádá, že se to obrací v leší!!! 😅 )no doufám, že se náš vztah nezmění, až bude mimi, hodně holek to říká, že s dítětem se i dobrý vztah pokazí ... 😕

maruska39
7. srp 2009

tak jako říká se to,no moje tchýně mě respektuje takže asi tak ... co řeknu to platí jako ohledně malého a to je nejdůležitější jinak nevím jak by mi asi jiné tchýně tolerovali to,že nedávám na hlídání a tak .. respektuje mě a proto to funguje,já samozřejmě respektuju ji a když hodně škemrá tak ji ho po pár měsících dám 😀 😀 😀
Tak letím 🙂 páčko

isana
7. srp 2009

Já mám taky po obědě a mám úplně útlum, nejraději bych se šla natáhnout 😀 Bez šéfa? Tak myši mají pré 😀

ivis85
7. srp 2009

přesně 😀 dodělám poslední kus práce a mažu do města nečo koupit k těm 30.tinám 😖 nevím, snad se trefíme...chceme jí koupit nějaká pěkná pera nebo propisky, je to úča a ty si na propídy vždycky potrpěly ... 😅 no uvidim, co seženeme-nic jiného mě nenapadlo ☹

isana
7. srp 2009

Tak to ti závidím, že už mažeš, já tu dneska skejsnu tak po půl osmý ☹ Jinak dobře pořiď a hezký víkend 😀

ivis85
7. srp 2009

jo jo, díky, jak to že děláš tak dlouho? od kolika?tak od 10-11?

pepibubu
7. srp 2009

Ahoj holky 🙂

Maru, tak to já mám tchýni v pohodě, mámě bych nedala malýho hlídat ☹ po jistých zkušenostech se možná překonám jí ho nechat u nás doma, to radši zaplatím hlídací slečnu - naštěstí jsem si vzpomněla, že jedna holčina která chodila na anglinu a docela si rozumíme přestože je o 10 let mladší, tak jezdí na tábory a s dětma to umí - a co víc - Pepču má moc ráda 🙂 tak jsem si říkala, dát jí 50 na hodinu, jen pro můj pocit že to není zdarma, i když vím že Káťa by ani nic nechtěla, ale to mi zase nedá...

isana
7. srp 2009

Ranní mám od 8:30-17:00 a odpolední od 10:30-19:00, ale v pátek vždycky běží uzávěrka dýl ☹

Ahoj Pepibubu 😀

skafandrik
7. srp 2009

čau nádhery 😀 🙂
tak dneska mam ještě větší kopr než včera, když mam kopr, tak víc než jindy účtuju, takže jsem něco vyinkasovala a je to 😀 na víkend jedeme ke kamarádce na hlubokou, má malýho sviště, prý mi ho nechá pochovat, asi pojedem na nějakej zámek, už se moc těšim 😉

isana
7. srp 2009

Holky Vy si teda budete užívat 😀 Má bejt o víkendu hezky 🙂

amannda
8. srp 2009

Dobré ráno 🙂 , všem přeji hezký víkend 😉

ivis85
10. srp 2009

Dobré pracovní ráno.Tak jaký byl víkend?U nás pracovně- opilecký 😀

pepibubu
10. srp 2009

Ahoj holky... U nás byl pracovní, a zoubkový.....

Pracovní, protože jsme gruntovali jak magoři, a zoubkový, protože Pepču zoubečky braly moooooooc.... včera a dneska v noci, dvakrát jsme konejšili....

bamb27
10. srp 2009

ahoj krasky..
tak dnes sa k vam znovu pridam, trochu som to tu flakala, ale bolo to sposobene mojou nepritomnostou 🙂
ivis.. pracovne - opilecky vikend znie sice desivo, ale predpokladam ze bola zabava ako sa patri 😉

ivis85
10. srp 2009

AHOJ HOLKY
pepi, to je mrzutý, ještě mu nějaký leze nebo už jsou venku všechny potvůrky?
bamb, no zní to stejně jako to bylo 🙂 v pátek a sobotu jsme slavily kamarádky 30.tiny a v neděli jsme ošetřovaly krov proti červíkovi, ale seděla nám celý den na hrbu opička, tak jsme to v 18h zabalili a šli do sprchy a "odpočívat" 😉

ivis85
10. srp 2009

pepi, jestli jsem četla správně, tak ta Jarka už má mimíska - v 27 týdnu ... držím pěsti aby to dopadlo na výbornou!

pepibubu
10. srp 2009

bože.... ivis... kdes to četla? v listopadu?

skafandrik
10. srp 2009

ahojky, tak my už jsme zpět z víkendu, bylo to celkem fajn, i když ke konci mě malinko začal štvát kamarádky manžel, kterej všechno ví a zná atd., ale jinak spíš pozitivní pocity, chovala jsems i miminko, vozila ho v kočárku
😀 😀 a byly jsme na zámku a na procházce, takže parádička 🙂

ivis85
10. srp 2009

JO, LISTOPAD 2009

ivis85
10. srp 2009

Ahoj skafi, to je fajn, že se vám líbilo, chovat malé miminko, to je nějaká pověra né? že když bezdětná holka pochová mimčo, tak má do roka své ... ale u mě se to zatím nepotvrdilo a už jsem jich pár čertvých chovala ...
přidávám link na manžílkovo zakuklení - pro zasmání 😀
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...

skafandrik
10. srp 2009

ivi, tohle neni zas tak česrvtý, jsou mu už 4 měsíce, ale kdyby to způsobilo ten následek, tak bych se nezlobila 😀

pepibubu
10. srp 2009

ivi - to se říká o nevěstě.... že když nevěstě posadíš na klín miminko....

skafandrik
10. srp 2009

aha, tak jako nevěsta jsem si miminko nechovala

evivka
10. srp 2009

Ahojky 🙂
Tak já ano, na svatbě jsem chovala hned dvě miminka - od sestřenic 😀 A je to skoro rok, tak uvidíme 😅

ivis85
10. srp 2009

AHA, tak já to slýchala takhle, ale jsou to stejně takový povídačky asi jako pranostiky počasí ... 😒

skafandrik
10. srp 2009

Teda tady je to dneska nějaký úplně mrtvý 😒