Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

krish
13. srp 2009

presne pol roka bude 24.8.

skretik
autor
13. srp 2009

jdes jeste na nejakou gynekologickou kontrolu, jestli je vse ok a muzete se snazit? Jak se k tomu stavi tvuj manzel? podporuje te nebo ma taky strach?

krish
13. srp 2009

na prehliadke som uz bola, 4x naposledy pred 5 tyzdnami ale idem tam otravovat aj v pondelok ze vysadzujem HAK a necham osud na prirode.

moj M to berie ako chlap navonok je silny. ako aj pri potrate. ked som sa rano vratila z WC s placom bol silny, ani naznam lutosti, a potom ked som ho zavolala nech ma od lekarky odvezie do nemocnice v cakarni v pohode ale ako sme sadli do auta rozplakal sa ako maly chlapec ☹ aj potom ked ma po kyrete prisiel pozriet si poplakal. teraz sa to snazi otacat na srandu ale ja viem ze ma tiez strach no predomnou si to neprizna. 🙂

ivis85
13. srp 2009

krish 😢 brečím tu jak želva, je to smutné, ale teď už to určitě půjde hladce
chlapi jsou na venek tvrďáci, ale uvnitř jsou zranitelní, někdy se mi zdá, že i víc než my ženy 😅 ale aspoň na venek tak působí a myslím, že tím dokážou podržet,... před operací jsem byla hrozně vyplašená a manžel mě pořád dokola uklidňoval, i když sám se také bál! To mu nikdy nezapomenu!

Jo a holky máme aktuální tabulku 😀 kdyby se ještě některá z nových chtěla zvěčnit, tak písněte údaje do IP

krish
13. srp 2009

ivis85 - ten moj je vecne dieta. a ano bol mi obrovskou oporou. kym som sa vratila z nemocnice vsetko co by mi ublizilo dal prec - fotky z ultrazvuku, kupene papucky, dupacky, casopisi o miminkach a aj pozitivny testik ktory som si odlozila. vsetko odpratal. 🙂

no najhorsie bolo ze sme to nikomu nepovedali a jeho mamina asi 2 tyzdne po tom polozila otazku kedy ju potesime vnucatkom. no mala som co robit aby som ustala. zase ma zachranil moj M ale aj tak to podla mna zistila, pozrela mi do oci tam skryte slzy, stratena rec, vazna tvar ...

jeeeeeeeeeeeeeeeej ivis nova tabulka. aaaale 😅 ake su mesiace zari a rijen? 😅 😅 hanbim sa 😀 inak je suprova

krish
13. srp 2009

babulky inak prepacte ze vas tu trapim mojimi vylevmi ale potrebujem to zo seba dostat von. nikomu som moje pocity nepovedala a velmi mi to pomaha vyrovnat sa s tym aby som sa mohla vrhnut do noveho snazenia za mimi. velmi ma to mrzi ☹

krish
13. srp 2009

aaaaaa-ha september oktober super presne tak. 😀

skretik
autor
13. srp 2009

Od toho tu vsechny jsem Krish, abysme se vypovidaly, poradily a navzajem tak nejak podporily. Taky mi behal mraz po zadech, kdyz jsem to cetla ☹ , ale neboj, po druhe vam to vyjde.
Jak si psala, ze jste to nikomu nerekli. Tak me napada otazka, kdy myslite, ze je nejvhodnejsi doba to oznamit okoli?

krish
13. srp 2009

skretik - urcite chceme pockat s oznamenim minimalne do 12-teho tyzdna. moj gyndos vtedy dava aj tehu knizku tak vtedy. mate niekto iny nazor?

aaaaalebo keby sa podarilo hned prve mesiace snazenia tak na vianoce. moj tatko vzdy povie vetu ze dufam ze sa tu takto stretneme aj o rok a ja by som mu skocila do reci ale ze bude nas o jedneho viac a podala by som fotku z ultrazvuku.

morenka
13. srp 2009

krish ja verim tomu ze sa vám to po druhýkrat podarí....urcite to muselo byt hrozne a klobuk dole pred tvojim manželom...je to fakt uzastny človek...myslim si ze muz ked nevyroni slzu je asi bez citu. nemyslim si ze by mal plakat stale pri vsetkom ale ked vyroni slzu v takejto situacii tak je to uplne normalne....fakt hold tvojmu manzelovi...moj priatel neviem ci by mu doslo odpratat taketo veci no ktovie...nebola som v takej situacii takze mozno by ma prekvapil...

ivis85
13. srp 2009

kris, to je hezký plán, to by mohlo vyjít 😉
u nás doma máme hodně blízký vztah, takže to asi dlouho nevydržím (mamka+taťak + segra s rodinou to budou vědět určitě první - po manželovi ale termín si netroufnu odhadnout)
na a v práci nejdřív tak 2-3 měsíc, podle toho, jak se budu cítit, když nebudu muset jít marodit - ten začátek je asi vždy riziko, tak to nebudu cizim říkat, dokud toto období nepřekonáme

kris - jj září říjen je september oktober - začala jsem tabulku psát jen po česku, protože bamb byla v té době asi jediná ze slov. a nedělalo jí to problém 😅, tak pardon

krish
13. srp 2009

morenka - este je moznost ze by ich upratal kvoli sebe 😀

krish
13. srp 2009

ivis to nevadi, ani mne nerobi cestina problemy a ked nieco tak sa opytam 😉 aj my mame v rodine blizke vztahy no nastatie byvame daleho od seba tak sa mi lahsie "klame" - zatajuje do telefonu ako do oci 😀

morenka
13. srp 2009

kirsh - no moze byt ze koly sebe by to spravil.... 🙂

bamb27
13. srp 2009

ahojte krasky...
vy uz riesite oznamovanie tehotenstva 😉 ..to je mile, nad tym som este nerozmyslala... je mi len jasne ze moj muz bude kukat na zjavenie sa ciarky so mnou.. a mama na to pride urcite coskoro sama, hoci tiez nebyvame spolu 😅 ..a v robote? ...to este neviem, zalezi od toho ako budu kolegyne posluchat

morenka
13. srp 2009

ja si neviem predstavit este zeby som ja videla tie dve čiarky nieto este moji blizky🙂 vsetko je to zatial v mojich predstavach🙂

skretik
autor
13. srp 2009

Ja si to obcas taky predstavuju a tak strasne romanticky, ale obavam se, mym velmi blizkym a pritelovi to reknu hned jak objevim ty // 😅 . V praci to budu asi tutlat co nejdele a u kamaradu podle situace. Takove jsou me predstavy, ale kdo vi jak to nakonec buce opravdu 😀

Nazdarek Bamb 😵

bamb27
13. srp 2009

pravdupovediac.. tiez neviem ako sa zatvarim ked tam zbadam dve, lebo na jednu som zvyknuta... kedze mam od vysadenia HA chaoticky cyklus tak kupujeme testy, spolu s rozkami a mliekom 😀

ivis85
13. srp 2009

krish tak jak jsem ti jukla do albíčka, tak vám by na podzim vyšel klučík? 😉
(on tento klandář není moc spolehlivý,je to 50:50 😀 )

ivis85
13. srp 2009

teď tápu já, bamb - s rozkami?

ivis85
13. srp 2009

taky už jsem párkrát testovala,ale i když jsem čekala jednu, tak mě to asi trochu mrzelo.
Až tam jednou najdu dvě, tak budu koukat jak tele na nový vrata 😀

bamb27
13. srp 2009

hahaha.. pardon ivis ..s rohlikmi?? 🙂

krish
13. srp 2009

babulky ja ked zbadala moje prve // ciarky som bola ako zmyslov zbavena. v prvom rade som si sadla a cumela. potom som sa rozplakala, potom zacal smiech a zase plac. a takto asi pol hodinu, tajila som to pred priatelom 11 dni - chcela som pockat do Valentina aj sa podarilo. 😀

mna taketo myslienky hreju pri srdiecku a chcem CHCEM a chcem // no uvidime co na to v pondelok lekar...

ivis85
13. srp 2009

tušila jsem to, podle toho mléka, ale nebyla jsem si jistá, ale ok 🙂

krish
13. srp 2009

ivis ja tomu kalendaru tiez velmi neverim ale uvidime. mne je jedno ci to bude dievcatko alebo chlapcek hlavne aby sme boli zdravi. aj ked od malicka som chcela mat prveho chlapceka ale to len preto, aby svoju mladsiu sestricku ochranoval. 🙂

krish
13. srp 2009

bamb a ake testiky teda aku znacku zvyknes kupovat? ja som kupovala zatial iba mamatest a nesklamal a cenovo je prijatelny.

skretik
autor
13. srp 2009

ted jste me holky pobavily - hahaha 😀 , ja jsem to taky zkoumala, nejdriv jsem si rikala, ze to asi zname, spolu s vlozkami a mlekem, ale zdalo se mi to divny 😀 😀 😀 , pak mi doslo, ze to budou asi rohliky 😀 😀 😀 .

jinak obcas taky testnu, jednou jsem tam mela i slaboulinkou druhou carku, ale byl to asi chybny test, protoze se tam objevila hned ta slaba carecka 😕 . Myslim, ze az se tam objevi opravdu ty // tka na to budu koukat jako IVIS 😀 😀 😀, neuverim tomu. Jezis holky ja se tak tesim 😅

ivis85
13. srp 2009

krish, lékař ti dá zelenou, už je půl roku za váma!
takhle asi budu reagovat také 😅 vždyť to je šok, radost, ooou, no prostě zázrak!

bamb27
13. srp 2009

krish... to ti asi nepoviem, na znacku nehladim, beriem prve co mi v tescu pride pod ruku (tesco je najblizsie a otvorene aj v noci, maju take nejake lacne testiky okolo 3 ero).. ale to som vacsinou vzdy predpokladala len jednu ciarku, len som sa chcela uistit
my by sme s muzom najradsej dievku, ale nebudeme to nijako silit, co ma byt to bude, hlavne nech je zdrave 😉

ahoj skretik, ani som si ta nevsimla 😉

skretik
autor
13. srp 2009

Bamb ja jsem takova nenapadna 😎 . Psala jsem ti na FCB, ale nejak ses mi odhlasila 😉 .

A dalsi dotaz ohledne oznamovani 😉 , kdy to oznamite tady nam na konikovi 😉 ???