Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

maruska39
17. srp 2009

Ty vado holky dneska celý den ani noha?????
fííííha a já se těšila,že si počtu 🤐
tak šup šup zítra honem plnit docházku 😉

ivis85
18. srp 2009

Ahoj holky
Maru: Ivis, zde 😉
Včera jsem se celý den mořila s hledání jedné přiblblé chyby, našla jsem jí po 6 hodinách 🙄
Ale dnes jsem tu, tak co nového???

maruska39
18. srp 2009

Ahoj Ivi,
docházka splněna 😉
U mě nic nového akorát čekám na mrchu,tak jsem zvědavá kdy si tento měsíc dorazí,snad nebudu muset opět na vyvolávačku 😝

pepibubu
18. srp 2009

Ahoj holky, tak máme za sebou noc - no lepší než na včera, ale stejně jsem na ránu..... Malej nějak špatně spinká, jestli ho berou zase zoubky?, ale pacičku do pusinky nestrká, tak nevím. Vzbudí se, dám mu mlíčko, třikrát cucne a vystrčí to jazykem, takže hlad to nebude....... a ráno jsem se rozbrečela, když se uklidnil u Honzy, přišlo mi to tak nespravedlivý, já se celý dny snažím, dávám mu ze sebe to nejlepší co můžu, a ani uklidnit ho nezvládnu.... tak doufám že dnešek bude lepší, už jsem mu i sirup dala, kdyby to byly opravdu ty zpropadený stoličky. No uvidíme.

maruska39
18. srp 2009

Pepi na noc mám osvědčený čaj od Lerosu klidné sny,malý jak se právě probudí tak si cucne čaj nebo před usnutím mu dám vypít flašku čajíku a spinká celou noc bez buzení,v noci nepapá pije jen ten čaj který ho sklidní a znovu usne 😉

pepibubu
18. srp 2009

maru - dneska koupím!!!!!! Další taková noc by mě asi zabila.

Díky.

blondata.sestricka
18. srp 2009

Ahoooj holky!

Tak se hlásím zpět po krásné dovolené a opět v práci 😉
Co je tady nového? 😉

sartira
18. srp 2009

ahojte hviezdy,

dnes vas len pozdravim a zaprajem krasny den. Mam vela prace, ale zajtra poobede som tu ako na koni, takze piste!

😉 😎

pepibubu
18. srp 2009

blond - ahoj, no novinky - taťka takovej střelec není, a Pharmatex je spolehlivej 😀 Ale co, tak si aspoň užijeme snaženíčko 😀

ibisek
18. srp 2009

Ahoj můžu se k vám přidat? Chceme se začít snažit koncem roku a v dubnu plánujeme svatbu

pepibubu
18. srp 2009

ibi, jasně, vítej 🙂

ivis85
18. srp 2009

Ahojky
Pepi - jestli teď nemáš trochu lítostivou kvůli hormonům? 😉 😅 Snad už dnešní noc bude bez breku a budete spinkat jak dudci - oba 😀
Ahoj sestři 😵 jaká byla dovča? teploučko, moříčko, relax? Odpočatá jsi dostatečně nebo bys tam ještě vadržela 😀 ???
Tady je pár nových holek a Pepi už asi není ani přednažilka ani snažilka 🙂

ivis85
18. srp 2009

pepi, tos nám ani nedala echo 😠 tak to září platí 😉

pepibubu
18. srp 2009

ivis, myslím že jsem to zmiňovala, jestli ne, tak se omlouvám..... nějak mě to včera rozhodilo....

blondata.sestricka
18. srp 2009

Takže nikdo těhu?? 😕

Ivis, dovča nádherná 😵 teploučko-až moc 😀 Krásný moříčko i prostředí. Dělali jsme hodně výletů, takže jsem i dost viděli 😉 Když jsme se vydali do kopců teklo z nás hezky.... 😅 Ale stálo to za to 😉

ibisek
18. srp 2009

pepibubu děkujiiiiiii ahoj

maruska39
18. srp 2009

Pepi kup opravdu to zabírá a ať si vypije ještě před spaním trošku 😉 NO a v noci jak se vzbudí tak mu ho dej zase pít 🙂
Sestri vítej z dovči takže odpočatá,plná zážitků 😉
NO mě opět teče do bot a už piju kontryhel pravidelně 3 den a to ráno i večer,nesnáším ho nechutná mi mám pocit,že piju žiletky nebo kopřivy jak mě škrábe v krku,ale tak snad zabere a mrcha tento měsíc dorazí sama.

maruska39
18. srp 2009

Dneska jsem děsně akční,už jsem uvařila malému polívku,poklidila to tu,uspala ho a ted jdu žehlit ať se mi to nekupí 😝

ibisek
18. srp 2009

maruska39 no tak to já mám 49 a měřím 164 a chci přibrat, protože mám strach, že by se mi nemuselo podařit otěhotnět.
Můžu se vás zeptat, jaké berete vitamíny? Vím že se tomu věnují jiné diskuze,ale ráda se dozvím nové názvy a zkušenosti 😉

maruska39
18. srp 2009

Ibi neboj nemá to vliv na otěhotnění,aspoň u mě to vliv nemělo a vitamíny jsem brala calibrum baby plan a teď už je mám doma taky a budu je brát až mi přijde a zase odejde mrcha tak pak začnu 🙂

blondata.sestricka
18. srp 2009

Ibi, já ještě nic neužívám, takže bohužel neporadím 😒

Marus děkuji za přivítání 🙂 Dovča byla opravdu super, ale potřebovala bych si ještě odpočinout a trochu se adaptovat..... 😒

ivis85
18. srp 2009

Ibi, také vítám
já se chystám(už od čtvrtka) do lékárny pro listovku (kyselinu listvou)
manža už začal prubovat, aniž by se ptal na souhlas, ale zatím to bylo vždy, když nebyla ovulka, tak uvidíme jakej střelec je ten můj 😀 raději bych čekala na ten podzim
Ibi a kdy se o mimi chcete pokusit? Napiš nám něco o sobě a partnerovi ...

ibisek
18. srp 2009

Děkuji no tak o mimi se chceme začít snažit v prosinci, v dubnu plánujeme svatbu, před 3 týdny jsme byli na dovče - při západu slunce jsem dostala zásnubní prstýnek, štěstím jsem brečela 🙂 , jinak mi je 23, v lednu mi bude 24 a příteli je 25. Hrozně moc si oba přejeme mimčo, jen mám hrozný strach, blbnula jsem s hubnutím atd. tak se moc bojím aby se to povedlo. Chtěla bych proto už začít baštitn nějaké vitamíny, ale ne jenom listovku, potřebuji spíš nějakou kombinaci více vitaminů, a přítula se také dnes chystá do lékárny 🙂

pavlinaho
18. srp 2009

Nazdárek holky, právě jsem se vrátila ze 14 denní dovolená a ani se nebudu pokoušet vás dočítat. Jinak dovča byla super a návrat do reality krutý 🙂. Jen se zeptám, zda je tu už nová těhulka? Koukám, že snažilek je tu více.

ivis85
18. srp 2009

Ahoh pavli, tak těhulka zatím žádná, teda aspoň o žádnéé nevíme 😉 Co ty, nebudeš po tak dlouhé dovče průkopnice? 😀
Ibi, pár stránek dozadu jsme to tu dost řešili, sartira hledala i složení různých vitamínů, je to tu, tak mrkni (hlavně calibrum babyplana a mamavit?)
žádost to teda musela být kouzelná 😵 tak to budeš na koňovi a na beremku trávit dost času ... 😀

pavlinaho
18. srp 2009

No průkopnice asi nebudu, vzhledem k tomu, že na dovolené jsem podnikali náročné výlety, tak jsme to snažení flákali 🙂 a hlavně v neděli dorazila MS. Já zatím papám listovku, jinak nic jiného. Pouvažuju, jestli něco dalšího přidám. Jo občas piju maliník.

pepibubu
18. srp 2009

jé holky já bych zase strašně ráda zhubla.... 😝

pavlinaho
18. srp 2009

taky jsem po vysazení HA přibrala 🙄 ...a nejde to mrcha dolů a nejde

ibisek
18. srp 2009

ono se po vysazení přibírá? já slyšela, že se přibírá po HA

pavlinaho
18. srp 2009

každý to může mít jinak, já po nasazení nepřibrala ani deko, ale povysazení jsou kila nahoře 😠