Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

blondata.sestricka
16. črc 2009

Jsem tu 🙂

bamb27
16. črc 2009

my mame len otvorene dvere a zapnuty ventilator, studeny vzduch neprudi ziadny akurat ze ma uz slusne bolia oci...

blondata.sestricka
16. črc 2009

Tak u nás to celkem jde, sice teplo, ale dusno ne 🙂

bamb27
16. črc 2009

sestricka... kde pracujes, resp. comu sa v praci venujes?

blondata.sestricka
16. črc 2009

Pracuji v Domově se zvláštním režimem pro lidi s psychickou poruchou, moje funkce je na 1/2 úvazku sociální pracovník a na 1/2 úvazku vedoucí výchovy 🙂

skretik
autor
16. črc 2009

to je taky hezka a zajimava prace 🙂 : Bavi? Ja mam vystudovanou socialni pedagogiku, ale zatim se tomuto oboru bohuzel nevenuji.

bamb27
16. črc 2009

fuu... nie je to psychicky namahave? ...inak to musi byt krasna roboty

blondata.sestricka
16. črc 2009

jojo, baví mě to 🙂 Já momentálně studuji sociální práci dálkově.A psychicky to náročné je, ale když potřebuji mít klid, zavřu se do kanceláře 🙂 I když ani tam mi nedají pokoj 😀

bamb27
16. črc 2009

a cim sa tak najradsej odreagujes... vypnes

blondata.sestricka
16. črc 2009

Zajdu se projít do parku, který máme v areálu 🙂 Sice vždycky někoho potkám, ale musíme na ně být taky trošku ostří, protože oni si pak hrozně dovolují.

bamb27
16. črc 2009

a v sukromi... reku ci sa niecomu venujes, co mate s muzom radi a tak...

blondata.sestricka
16. črc 2009

Rádi jezdíme na in-linech nebo na kole, máme rádi přírodu, tak hodně cestujeme po různých výletech, máme rádi hory a vyskohorskou turistiku. Rádi si poležíme u Tv s nějakým dobrým filmem.
Prostě všechno možné, ale tohle asi nejvíc 🙂

bamb27
16. črc 2009

my sme zase skor taki tenisovi a futbalovi.. ale pri futbale som len publikum...
mne by sa pacilo keby sme to buduce male bejby od zaciatku vlacili po kadejakych nasich aktivitach...

skretik
autor
16. črc 2009

Tak s tim taky souhlasim Bamb, myslim, ze s ditetem se da cokoliv (skoro 😉 ), my jsme oba taky sportovne a kamaradsky zalozeni, takze se i tesim az nase detatko bude vse podnikat s nami a bude zvykle na lidi a zivot 😀

blondata.sestricka
16. črc 2009

Souhlasím s vámi- taky jak jinak 😀
Dítě by si mělo od začátku zvykat na lidi kolem sebe. Socilalizace je moc důležitá. A taky se nechceme omezovat ve svých aktivitách. Plno lidí si myslí, že dítě je omezující a já myslím že není. Hodně věcí je dnes miminkům přizpůsobena, že můžete s dítětem dělat téměř cokoliv. A já rozhodně nebudu maka, která se zavře s mimi doma! 🙂

bamb27
16. črc 2009

zdielam rovnaky nazor... ze babo treba na toto navyknut od uplneho zaciatku, nie po pol roku ci roku, potom to uz ide asi tazsie... samozrejme vsetko zalezi aj od toho ci babeno bude v poriadku

lufinka83
16. črc 2009

ahoojky..ja kním patrím tiež 😀 začíname od tohto mesiaca...teda začali sme 😀 sa aktívne snažilkovať 😝

skretik
autor
16. črc 2009

souhlasim s tebou Sestri 😉 , taky takova nebudu. Taky si totiz myslim, ze dite neni "handicap" a pokud chces nemusis uplne omezovat sve konicky (samozrejme pokud nelezes treba po skalach 😀 ). I kdyz uvidime jake to bude az budeme temi maminami ;o)

bamb27
16. črc 2009

😵 tiez nechcem kricat hop kym nepreskocim... ale ked pokial sa to da hoci len teoreticky tak sa o to budem snazit... skor si myslim, ze dolezitejsie je mat vysmiate a vyhrate sa dieta ako nevyhnutne upratany byt
ahoj lufinka ..no my sa snazime zatial len tak nejak pasivne

skretik
autor
16. črc 2009

Ahoj Lufinku, jak psala Bamb tak mi se snazime zatim jen pasivne, ale rady te mezi nas vitame 🙂

skretik
autor
16. črc 2009

No mi reknete jak nemam byt psychous, kdyz mi ted volala po delsi dobe kamaradka a jak jsme si povidaly, tak z ni vypadlo, ze je ji smutno, protoze se snazi s pritelem uz delsi dobu o miminko a ono to nejak nejde ☹ . Ach jo, je toho ted tolik ☹

bamb27
16. črc 2009

mila skretik, uz si psychos davno 😀 a my stebou kedze si tu vypisujeme na tychto forach... no nejak sa s tym musime vyrovnat 😉

skretik
autor
16. črc 2009

Bamb to mas teda pravdu 😀. No hlavne, ze nam to pomaha se uplne nezblaznit
😉 . A kdyztak se muzeme jit podivat za Sestrickou 😉

bamb27
16. črc 2009

dufam ze to mam len chvilkove a az take zle to nebude... ked ma tu dlhsie neuvidite tak uz som zase na chvilku "normalna" ,,,ale momentalne sa mi tu paci

skretik
autor
16. črc 2009

to znam, chvili si rikam-jezis co blbnes,vzdyt se dockas, a pak zase-ja uz prece nemuzu cekat, ja chci miminko hned-pomoooc.

skretik
autor
16. črc 2009

No popravde jsem rada, ze je nas takovych vic, aspon vim, ze je to normalni 😀 😀 😀 .

Holky ja se pro dnesek loucim, bezim domu a pak hura sportovat. Tak doufam, ze se tady uvidime zase zitra 😅 .
Dekuji za pokec a mejte krasne odpoledne a vecer.

bamb27
16. črc 2009

ja uz tiez pojdem, len mi drzte palceky nech nezmoknem... zacalo tu totiz hrmiet...
tak pekny zvysok dna prajem .. packo zajtra

miru.j
16. črc 2009

ahojte babulky!Tiez budem snazilkovat este tento rok.Pred tyzdnom som prisla v 10t o babatko ☹ Ale nevzdavam to.Lekar mi povedal ze mame pockat 3-6mesiacov,ale ja sa neviem dockat uz teraz toho tretieho mesiaca.Mas pravdu Skretik hned by bolo najlepsie.Drzim palce!

bamb27
17. črc 2009

ahoj krasky...
..je piatok, este sa tu dneska trosku porozpravame a mozeme vikendovat? ..mate plany?

blondata.sestricka
17. črc 2009

Dobré ráno 😵
Dnes je tak krásně a zítra mám být zase ošklivo 🙄
Bamb, dnes odjíždíme na víkend s kamarádama na Mácháč pod stan 🙂