• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

30. prosince 2009 
tak to jsem zvědavá, jak se mi to srovná vysadit chci v prosinci a v dubnu plánujeme svatbu
18. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ibisek: mě se MS srovnala OK. jednou jsem byla na vyvolavačce, pak se 2 měsíce dostavila na den stejně a další měsíce na den stejně avšak o 2 dny dřív :o) a ted začala dělat blbosti :D ale jinak se srovnala rychle :o)
18. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu se zeptat berete některá nějaké vitaminy nebo pijete nějaké čaje?
18. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem brala pupalku a vitamin E, na doporuceni od lekare, kvuli srovnani hormonu. MS mam pravidelnou od zacatku vynechani HA, ale mela jsem nejake problemy s prsy. Ted uz jsem prestala brat i to a beru jen kyselinu listovou (to je asi nejdulezitejsi vitamin pri planovani tehotestvi) a ted zacinam 1x3dny brat Calibrum babyplan a mezi tim tu kyselinu listovou, tak snad to takhle staci :confused: ´. Zkousela jsem brat taky zinek, protoze po vysazeni HA mam plet jak pubertak (hlavne v dobe ovulky a ms :frowning2: ), ale ten nepomohl mi, tak uz ho taky neberu :wink:
18. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se k Vám přidávám, vyssadili jsme Ha ted. Také zjištuji co a jak dle doktorky o snažení se pokoušet po 2 mesících od vysazení. Takže hledám co papat a jak telo připravit na lehků průbeh po Ha. Už jím teda listovku. Uvažuji o nejakých vitamínech, prý HA dost telo oslabila. No apak ty časje. Jka to je s tím kontryhelovým?
18. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, myslíte, že má význam pít kontryhelový čaj ještě úpřed vysazením HAK? :confused:
18. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ahoj všem novým PředSnažilkám :grinning:
18. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
daska28: a jak dlouho jsi jí brala? jako HA?

Holky jak dlouho před snažílkováním ma cenu brat ty vitamínky?
18. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
daska28 taky uvažuji o vitaminech, ale když jsem si přečetla jak se po nich přibírá tak nevím :slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sestri podle mě před vysazením je to blbost :sweat_smile:
Je hnusný tak se do něj nehrni :grinning:

No já ho piju jako jak si vzpomenu teď teda pravidelně,ale nevím co jste to tu psali před ms - ovu nechápu :sweat_smile:
Jako po ovu nebo po ms :sweat_smile: NO já mám asi po ovu a čekám na ms a zase se fláká trubka jedna :angry:
18. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak koukám, že jsem tu rarita, já brala práška cca 2 roky ale tak v 17 a 18 letech, pak jsem přestala, brala jsem je kvůli menstruaci, byla jsem hubená, tak jsem jí neměla no a pak jsem jí začala brát až teď v dubnu :slight_smile: do té doby jsem ani s nikým nic neměla :fearful:
18. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
3 měsíce před těhotenstvím plánovaným :wink:
holky to záleží na každé z nás některé přibere některá ne,to samé když začnete brát antinu některá nebere a jiná ne :wink:
Já nenabrala po vitamínech,ale z těhu jakmile jsem počůrala papírek a zvedla telefon,že opravdu jsem těhotná tak jsem nabrala 3 kila :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to si ho nemůžeš třeba osladit? Medem by to třeba šlo, ne? :wink:
Neboj, nehrnu, až to bude nutný :grinning:
18. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To přibírání me tkaé odradilo. Kdoví co to udelá ted po vysazení. Jinak Ha jsem brala 6 let a furt stejnou bez obmeny, vysazení.
18. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
některá nabere :pensive: mama demence :sunglasses:
18. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sestri asi můžu osladit,ale mě to ještě nenapadlo :grinning: mě vadí jakékoli bylinky takže pro mě to je stejný hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chci mrchu :angry: začínám depkovat,že skončím opět na vyvolávačce :angry:
18. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

můžu se přidat k předsnažilkám?
když vše půjde dobře tak mě čekají poslední 3 měsíce s HA a pak hurá do toho :grinning:
18. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hlásím se z dovolené. Nám se rozbilo auto, takže lítáme a vybíráme nový, no a už jsme vybrali obklad do koupelny :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten kontryhel by se měl pít pořád?
18. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bajoch, můžeš se přidat, to je jasný.
18. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj skafandrik, vítej zpět doma
18. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se dočetla, že kontryhel by se měl pít 2x denně po OVU do MS, ale zda je to pravda, netuším
18. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a teď se blbě zeptám, já to ještě nějak moc nestudovala jak poznám kdy mám OVU? atd. omlouvám se za blbé otázky, ale nějak jsem teď zmatená :fearful:
18. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli, já jsem stále na dovolené, tj. ne v praci, ale nikam jsme nejeli, nám to nevychází termínově a teď díky autu ani ne finančně
18. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to promiň, jsem trochu mimo, neboť jsem se z dovolené vrátila o víkendu po 14 dnech :sweat_smile: . a copak máte s autem?
18. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem se nějak do toho pustila s vervou a musím se donutit abych byla za těch 200 dní (dobrý čas ty jo :D) připravená a ready:D začínam s hubnutím a tlakem... hnus hnus...
18. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ibi, na to ti asi odpoví holky, já to znám spíš obecně, OVU má každá jinak, ale průměruje se to na 12 - 14 DC (myslím) a existují na to OVU testy, ale já se řídím podle hlenu (pardon :sweat_smile: , ale je to tak)
18. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlinaho já si to tak myslela díky :wink:
18. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
držíme palce dreano :wink:
18. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
reana nepřeháněj hubnutí vím o čem mluvím :frowning2:
18. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek