Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

dreana
18. srp 2009

pavlinaho: děkuju moc :o)
Zavidím vam všem at už snažilkam nebo teprve budoucím. Kdybych nestudovala tu pitomou chemii tak už bych to brala taky 🙂 ale člověk nemuže mít všechno co chce že? :o)

ibisek
18. srp 2009

dreana na druhou stranu není moc co závidět, víš jaký začínám mít strach jestli to vůbec vyjde a pokud ano, tak jak na tom budeme finančně atd. ikdyž je pravda, že pokud by bylo nejhůř tak mám ještě naše, ale to je jen taková nejnutněšjí záchrana, vše si chci zvládnout a zařídit bez jejich pomoci

pavlinaho
18. srp 2009

to je pravda, sice se tomu bráním, ale taky mě napadají myšlenka jako vyjde to? jsme s partnerem v pořádku? atd..., ale pak si řeknu, že na takové chmury je hodně brzy 🙂

ibisek
18. srp 2009

pavlinaho
přesně tak přítel mi řekl, že na takový myšlenky mám času dost a nemám se tím zbytečně stresovat, a začít se tím zabývat až to opravdu nepůjde a to tak minimálně za rok 🙂

dreana
18. srp 2009

Tk takove chmury ja mam i ted. v rodině mam rakovinu myslím vaječníku nebo tak něčeho a manža ma v rodině Downuv syndrom,takže se bojím že cesta bude dlouha a trnita. proto chci udělat co mužu aby to dopadlo dobře a vše bylo OK...

pavlinaho
18. srp 2009

no právě si taky někdy říkám, jestli nezačínám moc pozdě, ale dřív to opravdu nešlo z různých důvodů. Ale holky DOST. Musíme být pozitivní, já např. věřím, že se nám to v září povede 🙂

dreana
18. srp 2009

pavli: to ja věřím taky. Tak jako mě je 21 takže času dost ale vdala jsem se když mi bylo nprvní den 20 a tak na mě jdou pudy dřív než na ostatní což je hruza pže mi vubec nikdo nerozumí a každy mě ma za magora..

A neboj určo se to povede na poprvé :o)).

pavlinaho
18. srp 2009

je fakt že v 21 jsem neměla na děti ani pomyšlení (hlavně jsem neměla partnera 😀 )

blondata.sestricka
18. srp 2009

Holky já si myslím, že to vůbec není o věku 🙂 Prostě někdo je vyspělejší dříve, někdo později 😉 někdo mimčo nechce kvůli dobré práci, někde nechce mimčo partner nebo po finanční stránce je to zlé....všude je to moc individuální 😅

dreana
18. srp 2009

vidíš a ja už mam rok a čtvrt manžela a ejelšpího člověka po svem boku. život je někdy strasne nevyzpytatelny :D

pavlinaho
18. srp 2009

no je to opravdu hodně individuální, já toho svého nejmuže potkala až ve 24 (vlastně dřív, ale to je delší příběh, počítáme to až od toho druhého pokusu)

pavlinaho
18. srp 2009

tak jo holky, já už dneska končím a mažu domů (prázdinovej režim je supeer) 🙂, určo tady budu zase zítra, tak čao

dreana
18. srp 2009

ibisek. jak myslíš nepřehaněj hubnutí?

pavli: papa a hezky den

skafandrik
18. srp 2009

pavlino,my jsme si před 2 lety koupili jen takový auto na doježdění, resp. na to, aby nám nebylo líto v něm vozit věci na stavbu atd., doufali jsme, že s nim barák doděláme, a to aspoň do fáze, kdy budou hotový místnosti uvnitř, no prostě předevšírem už dosloužilo, nechcem do něj dál investovat a co půl roku dělat opravu za 14000, takže jsme se rozhodli pořídit nový a hledáme

skafandrik
18. srp 2009

jinak k té ovulaci, já teda to téma nemam úplně najetý, ale fáze od ms a před ovulací může být u každé ženy různě dlouhá, je to právě v závislosti na délce jejího cyklu, já mám třeba cykly cca 34-35 dní, takže tahle fáze je u mě delší, teda pokud jsem správně ovulaci vycítila, tak byla někdy 20 DC, možná ale nebyla vůbec, fáze po ovulaci je u každé ženy cca stejná, asi 14-16 dnů,ale berte prosím tohle spíš jako neověřenou informaci

ivis85
18. srp 2009

holky tak taky se zeptám na něco možná stupidního - měla by být ovulace vždy ve stejnou dobu (myslím na den)
v čevenci jsem ji měla 14 Dc a tento měsíc jsem dnes 14 DC a na testíku ani duch 😕 (v červ. tam 3x za sebou byl duch a ten 14 den tlustice jak blázen)
tak nevím, jestli nemůžu ovulovat obměsíc? 😕 jsem z toho blázen a asi trochu vydeptaná 😢

skafandrik
18. srp 2009

tak podle mě je možný ovulovat jednou za dva měsíce už jenom z toho důvodu, že vaječníky jsou párovej orgán a ms je každý měsíc z jiného, taky je možný mít ovulaci pokaždé jiný DC

ivis85
19. srp 2009

ahoj holky
skafi, párovej orgán určitě ano, ale ovulace by měla být při každé MS!Jinak by to znamenalo, že jedna strana je nefunkční 😢
Dnesk auž tam duch byl, takže tento cyklus bude asi delší 😖 Nic méně ovulka nebo né, manža to každý den jistí, kdyby prý test lhal, asi to do listopadu nevydrží 😠 😉

skafandrik
19. srp 2009

no tak já neříkam, že to je v pořádku, jen že se to může stávat 😉 mně kupříkladu svého času ms z jednoho vaječníku skoro nechodila a nebo fakt hodně zpožděná

ivis85
19. srp 2009

no jo,asi to moc řeším, dnes už ten test vypadal slibně, tak snad jsem normální 😀

ibisek
19. srp 2009

Ahoj předsnažilky, tak jsem opět tu 🙂 dneska v práci až do 17:00 ☹ o 8 a vůbec mi to neutíká 😔 jinak k těm vitamínům, ptala jsem s přímo u známých v lékárně, jelikož se na netu názory na vitaminy rozcházejí a tam mi řekli, že pokud jíte dostatek ovoce a zeleniny a nedržíte nějaké drastické diety, tak jíst vitaminy před otěhotněním nemá prý cenu, takhle mi to řekla magistra v lékárně, je to spíš o tom, aby firmy vydělávaly, no ale je to na každém, jak si to přebere. A pokud už těhotné jste ,tak vám lékař pak dělá testy a případně to co vám chybí tak předepíše, ono např. pokud užíváte hodně zinku, tak vám zase chybí měď a něco podobného i s listovkou. Tak jsem se rozhodla,že budu zatím pít jen kontryhelový čaj, ale říkám jsou to jenom poznatky, co jsem se dozvěděla já, tak jsem se s vámi chtěla o to podělit

skafandrik
19. srp 2009

no neřeším to sama, já si taky nadávam, sice ne s testama, ale měřením teploty, z toho grafu jsem hotová, vůbec nevim, kdy ta ovulace byla, ač mam vnitřní pocit, že jsem jí cítila cca 20DC

ibisek
19. srp 2009

skafandrik
tak tohle jsem se rozhodla neřešit 🙂 protože z toho sledování bych byla asi fakt vydeptaná a ještě se zabývat tímhle 🙂 co kdybych to náhodou odhadla blbě a ty pravý dny propásla 😅

skafandrik
19. srp 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/28eadd

tady je můj graf

ibisku, nám nešlo o to, jestli něco propásneme, mně jde o to vypozorovat, jestli ovuluju nebo ne, protože pokud zjistim, že ne, tak asi nemá cenu čekat třeba rok a rovnou se o tom poradim s doktorem a třeba začnu něco brát 😉

skafandrik
19. srp 2009

takže zatím rozhodně nešlo o to se správně strefit nebo tak něco 😉

ibisek
19. srp 2009

skafandrik jj promiň to mi nedošlo 😒

ibisek
19. srp 2009

skafandrik
ale ráda bych si to teda taky vyzkoušela, není někde podrobný návod? nebo tak něco, to víš jsem úplný začátečník 😉

skafandrik
19. srp 2009

zadej ve vyhledávači měření bazální teploty, myslim, že první odkaz je to ono 😉 a žádné promiň, to se přece neomlouvej 😉

ibisek
19. srp 2009

skafandrik ale jo omluva je na místě 😉 díky 🙂

pavlinaho
19. srp 2009

Ahoj a dobré ráno, tak jsem tady. Dneska jsem se rozhodla, že se objednám na gyn., protože ta MS fakt zmizela po 2 dnech, ona by mě stejně v zimě čekala preventivní prohlídka, tak je to jedno.