Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ibisek
19. srp 2009

amb27 no tak my jsme skoro ve svým 🙂 já bydlela s našima v rodinném domku (dvougeneračním), takže je to vyřešené, sice dost lidí odrazuje od společného bydlení ,ale na druhou stranu, kdybychom měli platit někde vysoký nájem atd. tak bysme si těžko mohli pořídit mimčo, je pravda, že něco už našetřeno mám, ale stejně, bez zázemí a úspor bych do toho nešla. A na druhou stranu má společné bydlení i své výhody 🙂

bamb27
19. srp 2009

ibis... my tuto moznost zial nemame, ale ked si to tak vezmes vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody... ja som vlastne len trosku netrpezliva, pretoze vsetko nam ide podla planov, nic nesilime a vlastne sme spoj´kojni a stastni... len ja uz mam 30 rokov a biohodky mi tikaju.. preto som sa potesila ze zo zdravotneho hladiska je vsetko ok

ivis85
19. srp 2009

ibi, my taky bydlíme s rodičema (mýma) vztayh jsou docela v pohodě, i na to, že tedˇděláme dost velkou rekonstrukci a na společných pracích se občas poškorpíme, ale už to snad do konce září bude hotové, tak už mimnko může přijít ...

ibisek
19. srp 2009

ivis85 jé tak to jsem ráda,že jsem našla někoho,kdo je na tom stejně, to víš, většina známých mě od toho odrazuje, že to mého, ještě přítele přestane bavit atd. tak mi to občas nedá a přemýšlím. Ale do paneláku bych jít nechtěla, už kvůli zahradě pro budoucí děti 😉

ivis85
19. srp 2009

ibi, já jsem po škole chtěl avypadnout od rodičů, do svého bytu, do města, ale manžel ve městě bydlel 17 let a už tam zpět nechtěl, tak nám babička nechala většinu svého patra a měli jsme s ní společnou kuchyni.
Na jaře jsme začali bourat a stavět a měnit atd. nová okna, topení, podlahy,... a naši nám nechají 1. patro a půjdou do přízemí k babi, nahoře je to prostorné 3+1 a dole 2+1(velká kuchyň)
Za to jsem jim moc vděčná, měli hotový byt ( stačili by drobné úpravy za pár korun) a šli to takové velké přestavyb víc jak za půl mega ... "na stará kolena"
tento týden nám udělají poslední strop a obezdí obývák a příští týden udělají topení a už se může na čisté podlahy a pak ta čistá práce - a pro mě radost, protože budeme vybírat dlažžby, obklady, plovoučku, ...těším se do svého!

skretik
autor
19. srp 2009

Holky ja to mam taky tak, bydlime ve dvougeneracnim domku s mymi rodici (uz 5let) a taky spolu vsichni vychazime. Vyhody to ma obcas hodne velike 😀, ale samozrejme mi to obcas taky leze pekne na nervy. Jsme s pritelem "vyletnici", takze moc casto doma nebyvame, takze se vlastne ani uplne moc s rodici nevidame 😉 . Jsem zvedava az bude to miminko, moje mama se nemuze uz dockat, tak doufam, ze mi do toho nebude moc mluvit, ale myslim, ze ne. Me skoro svagrove do vychovy nemluvi vubec 😉

ibisek
19. srp 2009

ivis85 tak to je úplně stejné jako u nás ale úplně 🙂

ibisek
19. srp 2009

ivis85
a jsem našim za to vděčná sice teď máme s přítulou menší problémy, teda jeden nevím vůbec důvod, nevím jak mu pomoci, je nešťastný on i já. a je to vidět celkově na naší náladě. prostě už od minulého pondělí se nám nedaří v sexu, prostě on nemůže, a přitom to před tím bylo tak krásné, dva týdny předtím jsme byli na dovče, vše bylo super, stačilo aby mi začal mazat záda ... a teď? nevím začínám být nešťastná a na všechny protivná, a nejhorší je,že od prosince chceme začít pracovat na mimču 😢

ivis85
19. srp 2009

ibi, zkuste se na to vykašlat, nezkoušejte, jestli už "to" půjde, nechte to i týden uležet a až ti pak zas půjde mazat záda, tak to bude o něčem jiném, chce to dost se vyspat, udělat si pěkný den a pak (když se mu bude chtít) to teprve zkusit, nelamte to přes koleno,i on musí být vystresovaný, ale myslím, že zdravotní důvod by tam být neměl? psala jsi, že je mu 25?! ne?

ibisek
19. srp 2009

ivis85
jj je mu 25, ale od minulého týdne jsme to nezkoušeli, nemám nějak odvahu, když se to 2x nepovedlo, říkala jsem mu, že mám strach, co když je to moje vina atd. a on, že prý ne, že pokud by to bylo kvůli mě, což je prý blbost, tak by mu to šlo alespoň rukou, a to prý taky ne, a nebo by alespoň ráno viděl nějaký náznak a prý ani to ne 😢 já mám takový strach, poslední dobou se všechno .....

ivis85
19. srp 2009

ibi, neboj, vím, že je to složitý, ale zkus na to nemyslet, samo to přišlo, samo to odejde,... zkus to i jemu nepřipomínat a pak udělej třeba nějakou přepadovku, něco, co víš, že se mu líbí a co neděláte často, možná je to stres, stereoptyp, únava, horko, je mnoho variant - přijde to!

skretik
autor
19. srp 2009

Ibisku a nema nahodou tvuj pritel nejake stresy nebo moc prace, ze je pak unaveny? My jsme s pritelem asi pred rokem resili to same, ale on mel moc prace a byl porad hrozne unaveny. Byla jsem z toho taky tenkrat smutna a bala se ze je to moje chyba, ale pak se to samo srovnalo, hlavne to chce se do niceho netlacit, muzete vyuzit vikendu, priprav mu nejaky relaxacni vikend, pak si udelejte hezky vecer pri svickach a ono to prijde, hlavne nestresovat jeho ani sebe a uvidis, ze za chvili bude zase vsechno v poradku.

ivis85
19. srp 2009

dnes už jdu domů, tak se tu mějte, a vlastně vás dočtu asi až v pondělí, mám dovču čt+pá
tak papapa

ibisek
19. srp 2009

ivis85
tak pa a užívej dovči 😉

ibisek
19. srp 2009

skretik
možná máš pravdu, je toho teď trošku moc, uvidíme, děkuji moc za radu a podporu 😉

skafandrik
19. srp 2009

Tak jsme nakonec písek sehnali, ještě musíme za zedníkem a snad by se mohlo někdy brzo betonovat. Jde mi strašně blbě počítatč, normálně píšu a písmenka se neobjevujou a objeví se až po čase, asi by to chtělo přeinstalovat, ale já tomu moc nerozumim, musim zaúkolovat manžu.

ibisek
20. srp 2009

tak vás zdravím a přeji krásné a slunečné ráno, já jsem opět v práci naštěstí jen do 16 🙂

skafandrik
20. srp 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/28eadd

tak to fakt vypadá na anovulák, uvidíme, jak dál 😒

maruska39
20. srp 2009

Ahoj holky,
tak mě dorazila v noci mrcha,ale šílená takže jsem půlku noci protrpěla v křeči,vzpomněla jsem si i na porodní bolesti no tak jako ale zase jsem ráda,že dorazila a obešlo se to bez injekce,tak asi kontryhel zabral kdoví každopádně tento měsíc 33DC 😝 No stále to není 28,ale zase lepší jak 44 😎

pavlinaho
20. srp 2009

ahoj, taky jsem tady. K vaší včerejší diskuzi - já taky s přítelem bydlím v dvougenerařním domku u mých rodičů 😀 , to jsme se tady sešly holky 🙂 .A potvrzuje vaše slova, někdy je to naprosto v pohodě někdy to trochu dře..., ale není to tak hrozné, aby se to nedalo vydržet. Už takhle bydlíme 3 roky.

ibi budu vám držet palce, ale ten problém brzy odezněl

JInak já se včera na tu gyn nedovolala, asi mají dovču či co. A taky jsem zjistila, že až budu pravděpodobně ovulovat, tak můj Tomíno bude na školení, takže paráda 😒

ibisek
20. srp 2009

pavlinaho díky, trvá to od minulého pondělí, od úterý jsme nic nezkoušeli až teprve včera, bylo to fajn, ale pak zase....
dokonce jsem si to i obrečela, nevím co se děje jsem z toho nešťastná, hlavně při myšlence na to, že v prosinci se chceme začít snažit ☹ ale já to nevzdám
mám totiž hrozně ráda malé děti, už od svých 13 jsem hlídala sousedům mimča, jedno léto jsem byla každý den od rána do večera u sousedů a hlídala ,teď mají druzí sousedi klučinu jsou mu 4 je pořád u nás, buď s našima nebo se mnou a přítulou a hrozně si to užíváme a když je vidím společně tak čím dál víc toužím po našem a takovouhle překážku jsem vůbec nečekala

maruska39 jinak já začala pít ten kontryhelový čaj , a nic moc bylo mi po něm docela těžko,mám sáčkový jeden sáček je na 1/2 l vody 🙂

sartira
20. srp 2009

Dobre rano holky!

tak som sa vratila na web a dufam, ze tu bude dnes rusno.

Skafandrik ako pokracujete na byvani?

bamb27
20. srp 2009

pavli ...skusajte aj pred skolenim, mozno si spermijky v tebe pockaju na vajko, ved oni vedia prezit par dni 😉

marus, ibi ...to ja som asi fakt jedina ktorej ten caj normalne chutil? ...hmm.. asi som divna.. a inak pozitivne ucinky na zenske veci by mal mat aj caj z mysacieho chvostiku (neviem ako je po cesky), ale myslim ze to nebude o nic vacsia delikatesa

pavlinaho
20. srp 2009

díky bamb, zkusíme to

jinak já piju maliník. Ptala jsem se i na ten kontryhel, ale baba v obchodě s bylinkami byla asi nějaká neinformovaná, protože mi řekla, že to není pro ty co chtějí otěhotnět, ale už pro těhotný - aby měly správné stahy a proti křečem, tak nevím, protože taky na koňovi ten kontryhel frčí.

a ibi neplakej, neboj, spraví se to a budete mít kopu dětí, jste oba mladí

sartira
20. srp 2009

ahoj bamb, este k tym spermijkam, oni urcite pockaju a v tom pripade bude mat pavli dievcatko, lebo tie so zenskym chromozomom tam vydzia bludit trosku dlhsie 🙂

bamb27
20. srp 2009

ahoj sarti... ja viem, vsak aj ja to "riesim" ze ako to spravit.. ako som pisala vcera tak mam pravdepodobne vyhodu ze mam bolestivu ovulku, viem ze ju mam a kedy a nemusim testovat ci merat... ale potrebovala by som to vediet asi tak o 1-2 dni skor, ale o tom ma uz moje telo neinformuje, to uz asi chcem privela 😕

maruska39
20. srp 2009

kontrhel je na veškeré ženské orgány,takže baba musela kecat 😉
maliník se pije až v době těhotenství a to od toho 34 tt 🙂

pavlinaho
20. srp 2009

no tak to mi teda poradila baba jedna, příště jdu do lékárny a ne k ní. Za holčičku bych se nezlobila 😉 , ale vlastně ani za kluka, to je fuk, hlavně, aby něco bylo.

skafandrik
20. srp 2009

sartiro, máme hotové odpady v koupelně, včera jsme nechali dovézt písek a teď za chvíli vyrazíme za zedníkem, kdy může, aby to s manželem vybetonovali, pak to bude chvíli tvrdnout a vysychat, no a pak se postaví příčka, už se těšim, až to bude, ale každej pokrok mě těší

sartira
20. srp 2009

bamb takze potom je jasne ze budete mat chlapceka 🙂 pokial to budete robit v dany bolestivy den