Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

miroslava89
20. srp 2009

ja som tu len sa pomedzi to venujem neterke..

miroslava89
21. srp 2009

dobre ranko..

bamb27
21. srp 2009

mirka... ty si ale ranne vtaca, vykonavas stale baby sitting a malinka ta zobudila, ci co je to 😉

miroslava89
21. srp 2009

bamb vykonavam stale baby sitting uz dva tyzdne a este paru tyzdnov /mesiacov budem.. akurat idem k sestre ukazat jej ze jej dieta je v poriadku potom niekam na vylet a tak si sprijemnit den🙂

teda nebudem tu cely den snad zajtra...

ahojte🙂

bamb27
21. srp 2009

tak jo, uzi si den a citame sa buduci tyzden... cez vikend byva v tejto teme pusto 😉 ale mozno sem niekto zabludi

pavlinaho
21. srp 2009

dobré parné horké ráno 🙂

bamb27
21. srp 2009

ahoj pavli, co mas nove? ..si v praci?

skretik
autor
21. srp 2009

Dobre rano 😉 . Horke rict nemuzu, protoze mi kolega nechal zapnutou klimatizaci celou noc (pry abysme tu rano nemeli vedro) a ja tu ted mrznu oblecena ve svetru a lituju, ze mam sukni 😅

pavlinaho
21. srp 2009

ahoj, jsem v práci, kde klimatizace je jen zbožné přání, jsem tu jak ve skleníku 😠 . A nového není nic, pořád se nemůžu dovolat na tu gyndu, tak nevím, jeslti jí zrušili nebo co!?

bamb27
21. srp 2009

pavli, je leto... tvoj gyndos sa vyvaluje niekde na plazi 😉 ..ale ak sa tam nebudes moct dovolat aj na buduci tyzden tak tam zbehni, isto bude mat na dverch napisane kde je, co je a kedy pride, resp. kto ho zastupuje

pavlinaho
21. srp 2009

uvidíme, příští týden to zkusím. co u vás, jak se máte?

bamb27
21. srp 2009

ja sa tesim ze je piatok... a ze este tyzden a ideme na dovolenku 😉 ..a inak nove nic
pavli a neskusila si sa otestovat? ..taka slabucka a kratka ms moze byt aj pri tehotenstve, nie?

pavlinaho
21. srp 2009

bamb, přiznám se, že jdem podlehla a testila, ale samo, že nic, úplně bílo ☹ , naštěstí to byl poslední test a slíbila jsem si, že novej koupím, až budu mít nějaké příznaky

bamb27
21. srp 2009

a kedy si vysadila HA? ...zrejme sa ti telo dava este do poriadku, nejake vitaminy alebo cajiky uzivas?

pavlinaho
21. srp 2009

vysadila jsem 6/09, beru listovku (cca 14 dní), ale jinak nic

bamb27
21. srp 2009

ale inak ju mas pravidelne len slabucku? ...mozno to nie je ziadna chyba, ale lekara by som sa sla opytat, budem potom zvedava co ti na to povie ;)

pavlinaho
21. srp 2009

já ji měla od vysazení jen 2x, v červenci to bylo tak 4 dny, ale teď v srpnu už jen 2 dny, za zeptání nic nedám, vypravím se tam a budeme chytřejší 🙂

skafandrik
21. srp 2009

pavli, já jsem ze svýho těla taky zmatená, cítim, že se blíží mrcha, mně vždycky drobně pobolívá v podbřišku několik dní před, jen nechápu, že když to mam relativně pravidelný, tak tam neni vidět ta ovulace, no je vidět, že jsem v tom asi začátečník, já to nikdy moc nepozorovala, prakticky, a to se kliendě přiznam, jsem vůbec nevěděla, jak to funguje, tj. že jsou nějaké fáze cyklu atd.Teď jsem to začala sledovat a říkám si, jestli to naopak neni chyba, jestli jsem se na to neměla vykašlat a nechat to běžet, jenže to bych si pak po případným nezdaru říkala, že jsem to měla sledovat a zjistit to dřív 😒

pavlinaho
21. srp 2009

Neboj skaf, taky jsem začátečník, žádnej expert, však my se to naučíme, jak to svoje tělo nejvíc poznat. Vždycky to chce najít průměr - sice nic nezanedbat, ale nadruhou stranu to nepřehánět. Pokud bys neměla ovulaci, tak to tvůj dr. pozná a dá ti nějaké vitamíny či hormony a ono se to srovná. Jinak to nemá cenu moc řešit. Nechystáš se na kontrolu k dr.?

pavlinaho
21. srp 2009

Tos měla vidět mě nazačátku. Pročítala jsem diskuze a nevěděla o čem to tady ty holky píšou, co je to DC, DPO a vůbec všechny ty výrazy, koukala jsem jako zjara 😀

skafandrik
21. srp 2009

jj, to já taky, na kontrolu bych teď jít neměla, já tam byla nedávno, právě po té svatbě, když mi to vynechalo, on říkal, že všechno vypadá dobře, sliznice narostlá, já už nevim, co všechno, no nechám to být do podzimu, budu měřit a uvidíme, když otěhotnim, tak super a když ne a zjistim, že ovulaci nemam, tak tam vyrazim, jo a koupim si ten kontryhel a uvidíme

skafandrik
21. srp 2009

manžel je právě na pohovoru, tak držte palce, ať to vyjde
taky sem dneska přijde zedník mrknout, jak jsme se doposud snažili a jestli to máme dobře a pak by se mělo konečně betonovat

dreana
22. srp 2009

Dobré ráno :o)) tak jak se dneska mame holčiny?

evivka
22. srp 2009

Ahojky 😵
To je k vzteku, jsem teď pořád přes den v práci a vůbec vás nestíhám! 😠

dreana
22. srp 2009

ja jsem dneska v praci a proto stíham :D:D a dneska mas volno nebo ne??

evivka
22. srp 2009

Víkend mám volný, konečně 🙂 Jsem z toho týdne hrozně utahaná..dneska jdeme na 3D kreslený filmík, tak se těším, konečně se trošku odreagujeme 😀

dreana
22. srp 2009

teda :o) a na co pak jdete? doba ledova? se mas :o) ja jsem 16 hodin v práci:o))

evivka
22. srp 2009

Jdeme na "Vzhůru do oblak" 🙂 Jsem zvědavá, ještě jsem na 3D nebyla..
Jé, to je mi líto, že musíš být v práci..snad Ti to už uteče 😉

dreana
22. srp 2009

ja byla jednou a nebylo mi z toho nejlépe tak jsem to nějak tak vzdala :o)

no mě to až tak nevadí, ale včera jsem cvičila 2 hodiny a 45 minut a nemužu se dneska vubec hnout :D

evivka
22. srp 2009

ježiši, to bych taky nemohla 😅 tak v práci sedíš, ne? 😵