Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ivis85
26. srp 2009

já myslím, že mě a pepi jsi posílala odkaz?

skafandrik
26. srp 2009

jj, někomu asi jo, já jsem skleroza

ivis85
26. srp 2009

😀 😀 😀 to znám

ivis85
26. srp 2009

Mám dotázek a asi mi poradí maruska nebo pepi
Holky, ještě než jste si udělali test jestli jste těhu, pozorovali jste na sobě nějaké změny třeba už po týdnu??? 😅 😕

sartira
26. srp 2009

tak dievcata, ja som v praci odpadla ☹ a zaviezli ma domov, tak si trosku oddychnem uz aby som bola tehu 🙂

ivis85
26. srp 2009

sarti, to je za chvilku (za 2-3 měsíce) 😀 i já se těším a je líp?

sartira
26. srp 2009

uz je lepsie dakujem ivis, uz len 2 mesiace jupi! vy mate plan kedy presne? ako vyzera tabulka? updatoval to niekto?

skafandrik
26. srp 2009

ivi, copak copak, že bys měla příznaky? já vim, že kamarádka říkala, že cca týden po oplodnění cítila píchání v podbřišku, pobolívala jí prsa, byla unavená atd.

blondata.sestricka
26. srp 2009

skafi, pošleš mi taky odkaz na vaše fotečky? 😉

evulka.v
26. srp 2009

Ahojte!
skafandrik:...mam podobne priznaky...mám sa už tešit???
..ale radsej nie...ani testik som si este nerobila...este chvilku pockam..
..pekny dnik...
😉

ivis85
26. srp 2009

No ospalá jsem nonstop, tak dle toho to nepoznám, ale v podbřišku mě trošičku píchá, nijak hrozně, ale neznám to a prsa mě nebolí ale trošku jakoby pnou a jsou - no větší, i když né moc. Nedávali jsme si pozor, takže to vyloučit nemůžu 😅 a sarti - plán u nás byl 10/09. Tabulku jsem aktualizovala naposledy, když přibyla ibisek.

ivis85
26. srp 2009

je nějaý zájemce kdo chce oficiálně k přednažilkám do tabulky???Všechny jste vítány 😉
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
pokud ano, napište mi do IP údaje, které už v tabulce jsou uvedené

skafandrik
26. srp 2009

evulko, no já ti nevim 😀 páč těsně po svatbě jsem měla to samý a fakt už jsem si i myslela, že jsem v tom, no nakonec to byly splašený hormony, takže ty příznaky nejsou tak směrodatný, bych řekla, dokonce ten pocit prý bývá podobný jako před ms

ivi, no kdyby to tak bylo, tak jste super plodní 😀 😀

ivis85
26. srp 2009

skafi - hm, to jo a taky první, určitě nééé, jsou tu jiné adeptky 🙂
No ale jsem neskutečně šikovná, už jsem si vzpoměla na listovku adnes jí koupila, tak asi zítra ráno zobnu první bobuli a to bude pro začátek všechno 😉
Tak jestli tu někdo ještě je či bude, tak dobrou noc

ivis85
27. srp 2009

holkýýý vstávat!!!! 😠
Ahoj 🙂

sartira
27. srp 2009

ahoj Ivis

tak my posuvame snazilkovanie na 10/09, len pre info do tabulky

ivis85
27. srp 2009

co to, co to? měli jste na listopad (11/09) slíbené pohlaví miminka né? Už to nemůžeš vydržet? 😉

sartira
27. srp 2009

jo jo ale skor chcem aby sa babo narodilo v auguste 2010 takze to posunieme a zacneme na nom pracovat uz koncom 10/09 a aj tak to urcite bude chlapec, som si ista 🙂

blondata.sestricka
27. srp 2009

Čauky holky!!!! 🙂

Sarti, krása 😵 Moc Ti to slušelo! A manža fakt sympaťák těšim se na další 🙂
Jinak super, že snažilkování začíná dřív 🙂 Už je ti dobře?

sartira
27. srp 2009

ahoj sestri
je to v poriadku dakujem, zajtra zbehnem asi k doktorke na preventivnu prehliadku nech sa na mna poriadne pozrie 😉

ivis85
27. srp 2009

sarti, ani nevím, jestli jsem ti pogratulovala 😲 jsem ostuda, tak tedy přeji moc lásky a spokojenosti v manželství! a mimi ať se podaří podle plánu. Jinak vám to oběma moc slušelo, také se těším na další fotečky.
Jestli ti bylo špatně z MS, tak ti asi Dr. nic neřekne, ale pro klid v duši tam klidně zajdi, určitě jsi zdravá jako rys 😉

sartira
27. srp 2009

jo to bylo z toho, ale potrebujem s nou doriesit nejake veci 😉 jasnacka, ze som zdrava a dakujem za gratulaciu 🙂

blondata.sestricka
27. srp 2009

Sarti, budu na Tebe myslet a pak napiš jak si dopadla! 😉

maruska39
27. srp 2009

Ahojky,
no já tu dlouho nebyla ale nestíhám dočítat tak jen reaguji na poslední stránku.
Ivis nepoznala jsem příznaky,ale bolelo mě levé prso už asi týden před očekávanou ms,jinak nic tak jsem si udělala test 3 dny před ms a byli tam // 😉 Držím palečky 🙂
příznaky došli asi týden po vynechání ms

maruska39
27. srp 2009

jo a nové info my to naše snaženíčko definitvně posunuli na polovinu října 😉

blondata.sestricka
27. srp 2009

Marus ahooooj 🙂
Co se děje, že už tak brzy? 😕 Ale je to jedině dobře! 😉

To nám Ivča bude muset upravit tabulku 😀

skafandrik
27. srp 2009

sarti, krásná nevěsta, štíhlounká jako proutek, gratuluju ke svatbě 😵

ivis, tak jak, jsi v tom? 😀 😀

blondata.sestricka
27. srp 2009

Skaf, taky jsem zvědavá 😀

ivis85
27. srp 2009

Holky 😀 to já přece taky, ale zatím držím a nechci testovat, až po vynechání MS, ale spíš tomu moc nevěřím ...
Tabulku už předělávám a máme novou duši 😉

blondata.sestricka
27. srp 2009

Ivis, tak když to nevyjde teď, vyjde to příště 😉