Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

bamb27
17. črc 2009

fiha... ja teda vobec nie som stanovaci typ, ale inak to musi byt sranda.. hlavne ak je dobra partia...
My budeme program riesit operativne, podla pocasia ale chceme sa ist niekam okupat.. no a este asi budeme zhanat chladnicku lebo nam v tomto krasnom pocasi vypovedala sluzbu 🙂

blondata.sestricka
17. črc 2009

Mě to baví jednou za čas 🙂 parta dobrá bude, tak si alespoň něco užijeme 🙂
Doufám, že nebude ošklivo 😒
Téda, to je mrcha lednička 😠 A zrovna v takovým horku, co?

bamb27
17. črc 2009

Zachranila som len maso z mrazu, zaniesla som to k susedom... ostatne pomalicky vyhadzujem, v takomto teple sa hadam jogurt pokazi aj za hodinu... ☹
No ale nevadi, nie je to nas byt ani chladnicka, len nam to trosku zneprijemnilo existenciu... nech uz rychlo byvame vo vlastnom

blondata.sestricka
17. črc 2009

Hmmm, to je blbé ☹

bamb27
17. črc 2009

aaaaaaaaale.... nevadi 😉
..ozaj a kde priblizne sa nachadza to Machac kam idete?

blondata.sestricka
17. črc 2009

Je to Máchovo jezero, za Prahou směrem na sever. 😉

bamb27
17. črc 2009

my chceme ist vyskusat aquapark do tatier, ale ja mam aj tak radsej prirodnu vodu

blondata.sestricka
17. črc 2009

Není to Tatralandia?

bamb27
17. črc 2009

no ano je... uz si tam niekedy bola?

blondata.sestricka
17. črc 2009

Nebyla, ale jednou jsme jeli o kolo a u nás v rádiu dělají často reklamu 😀

bamb27
17. črc 2009

tak ak tam pojdeme tak ti dam vediet ako bolo.... ale skor je mozne, ze budeme zhanat cely vikend nejaku chladnicku 😖
Ale chceme tam ist aj preto ze uz pol roka mam doma nejake darcekove poukazky a nevem co s nimi a tam by malil platit

blondata.sestricka
17. črc 2009

Bamb, to určitě nějakou seženete 😉 všude jich mají tolik.....
Poukázky jsou fajn 🙂 Hezky zadramo 😀

skretik
autor
17. črc 2009

Krásné a slunné ráno přeji 🙂 . Úplně mám lepší náladu, když je takhle krásně 😀 . Odpoledne se chystáme s kamaradkama taky stanovat, už se moc těším, tak snad nám Sestři vydrží to počasí a předpověď nevyjde...
Jinak lednici jsme taky resili a v pondeli nam ji privezou 😀 , potrebovali jsme vestavnou, takze jsme si moc vybirat nemohli ☹

bamb27
17. črc 2009

Jasne ze nejaku zozenieme, 😉 len problem je v tom ze to neni nas byt... a majitel je v nemecku, musime sa dohodnut s nim ze priblizne aku kupit, pripadne zistit ci niekto znamy nema doma nejaku funkcnu chladnicku co nepotrebuje...
Radsej dneska mohlo byt trosticku chladnejsie a zajtra zase teplo

blondata.sestricka
17. črc 2009

Ahoj Skretik 🙂
A kam jedete? Moc si to užijte, snad to počasí nebude tak zlé 😝 Jedete na celý víkend?

Bamb, to chápu....bude to komplikovanější.... 😒

bamb27
17. črc 2009

ahoj skretik...
my sme tu dake spriaznene duse, vsakze... vy dve so sestrickou stanujete a my dve mame patalie s chladnickou... 😵

blondata.sestricka
17. črc 2009

Jsme se hledaly až jsme se našly 😀 😀

skretik
autor
17. črc 2009

presne tak 😀 😀 !!!
Jedeme nejak ke Klatovum a budeme tam az do nedele, uz se hrozne moc tesim, uz aby byly 4 😉 .
Sestri na Machaci je krasne 😉

blondata.sestricka
17. črc 2009

Skretik, pojedem skoro ve stejný čas, tak si na Tebe vzpomenu 😀 Máte dámkou jízdu, jo?
Hezky, ale rušno 😉

skretik
autor
17. črc 2009

No jak se to vezme, jedeme na turnaj, takze nas jede hodne "dam", ale tam na miste pak bude smecice. Loni se to moc povedlo, tak se tesime i letos 😉 . Co vy jedete delat na machac? jen uzivat nebo taky za sportem? Bamb aquapark ti taky zavidim, nekam bych se jela vykoupat, ale vzhledem ke svym drivejsim castym gyn.problemum se uz do vody bojim :o(, tak maximalne nekam pod sprchu nebo k mori :o(. Doufam, ze to tak nebudu mit cely zivot :o(

blondata.sestricka
17. črc 2009

Jedeme jen tak, s přáteli 🙂 😀
Jednou jsem měla mykózu a to tedy i manžel 😀 bylo to strašný. Nedovedu si představit, že bych to měla mít každou chvíli 😖

skretik
autor
17. črc 2009

No je to hruza, porad jsem mela nejake antibiotika a porad neprijemne pocity, no hruza ☹ . Jeste, ze jsem potkala vyborneho doktrora, ktery to konecne zacal resit a ted uz jsem v poradku. Ale presto mam strach nekam vlezt. I on mi rika, ze mam chodit jen do slane vody nebo do more, protoze v bazenech a vyrivkach je toho mraky.... ☹

blondata.sestricka
17. črc 2009

To jo, to je přímo rájem bakterií a tak 😒 Já bych taky neměla chodit do bazénu a výřivek zase kvůli ledvinám, tak jsme na tom podobně 😖 Ale jednou za čas se stejně v bazénu vykoupu 😀

skretik
autor
17. črc 2009

a potom vsechno dobry?
Ja takhle vlezla do vyrivky, rikala jsem si, tak pak doktor rikal, ze uz jsem zdrava, tak to zkusim 😠 , jeste jsem si vzala specialni tampon na koupani. No nakonec jsem skoncila na 2antibitoticich a lecika se z toho asi mesic ☹ , takze uz nikdy...Pan doktor si ze me vzdycky dela srandu ("tak co nedate si vyrivku 😀 )

skretik
autor
17. črc 2009

A sestri co mas s tema ledvinama?

bamb27
17. črc 2009

ved mne sa tam prave preto moc nechce ist... ked uz tak radsej prirodne jazera...
a nestraste ma tu, len nedavno som sa vylizala z mykozy, ku ktorej som zase ani neviem ako prisla 😠

blondata.sestricka
17. črc 2009

Od té doby dobrý. Naordinovala jsem si Gyno Pevaryl, ale pořád to nebylo ono, tak jsem si zašla k Dr. a ten mi napsla nějaké poševní globule s Betadinou a bylo to ok. Ještě jsem měla používat nějaký roztok při sprchování, ale o už se mi nechtělo 😅 😀
Mám sníženou funkci 😖

skretik
autor
17. črc 2009

Sestri, takze az budes tehotna, budes muset jit na rizikove nebo to se jeste uvidi?
To je prave to, ze nikdy ani nevis jak k tomu prijdes, muj doktor rikal, ze nekdy i staci, kdyz jde pred tebou na wc nekdo kdo ma nejaky problem a ty se pak jen treba dotknes kliky nebo si sednes a muzes to hned chytit. Je to hnus tyhle bakterie 🙄

blondata.sestricka
17. črc 2009

Ještě nevím, zda rizikové nebo ne. Lékaři mi zatím nedokáží odpovědět, jak bude moje tělo reagovat. Uvidím, jak mi bude 🙂

skretik
autor
17. črc 2009

Mas tedy uz ted nejake omezeni?