Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

blondata.sestricka
28. srp 2009

Ahoj holky 😉

Petulinko, moc Vám to slušelo a do manželství jen to dobré 😉

bamb27
28. srp 2009

Ahoj krasky, sestri aj mirka...
tento tyzden som tu s Vami moc nepopisala ale precitala som vsetko.. dneska odchadzame na dovolenku a ako to byva tak som mala uplne najviac roboty, tak som sa snazila to dokoncit, nech mam pokoj 😉 ..snad sa mi to podarilo...
Ako napotvoru, zajtra cize prvy den dovolenky cakam ms ..parada, esteze ju mam taku, ze ma nejak moc neobtazuje 😉 ...jedine ze sa stal zazrak a ms nepride, ale to asi nie 😅 heh

blondata.sestricka
28. srp 2009

Ahoj Bamb,
ty se máš, že máš dovču.... 😉 Plánujete něco?

blondata.sestricka
28. srp 2009

Miru, ty jsi čekakla dokonce dvojčátka? 😕 😔 A pěkný bříško jsi měla 😔 To muselo být strašný 😢

bamb27
28. srp 2009

No mame naplanovane... moji rodicia nas zavolali nech ideme s nimi do talianska... beru tam aj svoje vnucata - bratove deti, tak im s nimi s muzom trosku pomozeme..tesim
Inak viac - menej leharo

blondata.sestricka
28. srp 2009

Ano, už si to vybavuji, že jsi to říkala 😉 Vypadlo mi to z hlavy, promiň 😀
Tak si to krásně užijte 🙂 V dobrém Ti závidim 🙂

bamb27
28. srp 2009

to nevadi... je tu pretlak informacii, nemozes si pamatak kto kde kedy a skym ide na dovcu,,,
pravda je ta, ze aj kebyze nejdeme k moru volno potrebujem, lebo toho bolo vela na nas.. a este len bude takze si musime fakt riadne oddychnut...
A ty co mas nove sestri, davno som ta necitala

ivis85
28. srp 2009

Bamb, ahoj, tak ať se vám dovolená krásně vydaří, odpočiňte si, pak vás čekají ty banky a už už honem byteček a mimi, to to utíká, co? i já ti v dobrém závidím 😉

bamb27
28. srp 2009

ahoj ivis, presne tak... vlastne som v takej situacii, ze sa tesim na dovolenku ale tesim sa aj na skoncenie dovolenky, lebo potom sa pustame do vybavovaciek... na co nasledne budu nadvazovat ine aktivity 😉 😉

miroslava89
28. srp 2009

bamb prajem krasnu dovolenku uzi si to...

blondata.sestr ano cakali sme dvojcatka 😔 a nielen bolo to strasne ono to strasne je aj teraz a este aj dlho bude 😔

blondata.sestricka
28. srp 2009

Akorát návrat do reality je špatný 😝
Bamb, u mě není nic nového....14 dní po dovolené a mě přijde, že bych si potřebovala ještě odpočinout 😒 Mám nějaké fotky na FB 😉 Byla to tam paráda...
Zítra jsem doma sama, manžílek jede ke kamrádovi pomoct dělat střechu a večer děláme grill party u nás doma na balkoně 😀 V neděli je u nás posvícení, takže se půjdeme podívat na pouť.
No ty se budeš mít lépe než já 😅 😀 😵 Někde u moříčka.....jéééé 😵

miroslava89
28. srp 2009

bamb a kde konkretne do talianska idete ak to nie je tajomstvo?🙂

blondata.sestricka
28. srp 2009

Miru, to je jasný, tohle nikdy nepřebolí, ale jsi silná holka, já nevím, jak bych se stím vypořádala 😔 Přeju Ti hodně štěstí, aby se na Vás brzy usmálo nějké miminko 😉

bamb27
28. srp 2009

Sestri, fotky som popozerala... parada, no my kedze ideme vlastne s deckami.. tak az taka velka romantika nehrozi, ale aspon budeme akcni... dufam ze postavime vela pieskovych hradov 😉
Ja hlavne potrebujem oddychnut od PC a telefonov... ale budem na vas mysliet
Mirus, dakujem ...este opatrujes neterku?

miroslava89
28. srp 2009

Sestri dakujem🙂 od novembra mozno uz oktobra by sme sa mohli zacat pokusat o dalsie mimi🙂

bamb mala by som ju este mat v opatere ale zacala som pracovat tak som ju poslala aj s mojimi rodicmi a svokrou na 5dni do tatier na vylet a potom uz bude u mojich rodicov kym sami nevratime z dovolenky..

bamb27
28. srp 2009

takze mala ide na dovolenku s obidvoma babkovcami/dedkovcami... kolko ma mala rockov? Ked vasi vychadzaju tak dobre so svokrovcami, tak aj ty s nimi isto mas skvele vztahy, alebo sa milym? ...nebyva to totiz az taka casta zalezitost 😉

miroslava89
28. srp 2009

tak svokra uz nemam roky rokuce- respektive ani som ho nepoznala a svokru mam uzaasnu🙂 byvame s nou ale proste nikdy ziadny problem take zlatucke ziena🙂
a neterka ma skoro 6rockov o par dni 6..

bamb27
28. srp 2009

tak to je mile...
..moja neter ma 5 rokov, podla mna to je super vek.. taky velmi hravy, ta nasa to je taka mala nobl dama koko sanel 😉

miroslava89
28. srp 2009

taky vek je najlepsi🙂 este taky bezstarostny len pride skola a potom uz bude zle nedobre sice u nas nie lebo neterka strasne rada pise cita a kresli🙂

mne sa tak dneska nechce pracovat☹

bamb27
28. srp 2009

mirka.. ja mam dneska uz dovolenku.. ale trcim tu kvoli jednej robote ktoru musim este pred dovolenkou dorazit, ale uz to za chvilku bude 😅 ...ale nejaka som moc aktivna

miroslava89
28. srp 2009

ja robim "len" tri dni vo firme mojho manzela a tak robim ze vecsinu casu vysim na koniku..

dotiahnes jednu robotku cim skor a tym skor mozes vypadnut t prace ze?

bamb27
28. srp 2009

presne tak... len cakam na jeden mail, cim by som skompletizovala materialy a mozem ist dza... A co u manzela robis, comu sa venuje jeho firma..ak mozes? 🙂

miroslava89
28. srp 2009

tak snad ti úpride cim skor aby si si mohla uzivat dovču🙂

ja som mala nastupit teraz na VŠ.ale akosi sa mi nechcelo.. tak som začala hladat pracu nic som nenasla a doma sa mi sediet nechcelo tak posledna moznost bola ist k drahemu.. a robim len jeho taku asistentku sektetarku..
a ma prepravnu teda kamionovu spolocnost..

blondata.sestricka
28. srp 2009

Jsem tady, musela jsem odběhnout 😉
Miru a nebude Ti to líto, že jsi mohla chodit VŠ?

bamb27
28. srp 2009

no vyzera to tak sem som to konecne dokoncila... uz len cakam na muza, tak sa s vami lucim, majte sa tu krasne o tyzden vas citam 😉

blondata.sestricka
28. srp 2009

Bamb, taky se měj krásně a moc si to užijte. Také na Tebe budeme myslet 😉 Pááá 😵

miroslava89
28. srp 2009

sestri nebude mi to luto.. teda mozno aj ano ale pracu mam ...chceme sa pokusat o miminko a chcem sa naplno venvoat rodine a neviem ako by som to dokazala spojit skolu a rodinu..

bamb maj sa uzi si dovolenku

ivis85
28. srp 2009

bamb, přeju pohodovou dovču
Holky je možné, že by mi z té listovky nebylo dobře? Je mi trochu blbě od žaludku a bolí mě hlava, jsem jak zfetovaná ... ale po tom je to asi blbost,spíš je špatný tlak ...? ☹

miroslava89
28. srp 2009

ivis pri uzivani kys. listovej sa mozu vyskytnut neziaduce ucinky- v takom pripade sa potom treba radit s lekarom o jej uzivani..
ale mozno to mas len blby tlak..

skretik
autor
28. srp 2009

Ahoj holky, ivis tak presne nad tim jsem dneska premyslela taky, v pondeli mi bylo cely den strasne spatne a jeste druhy den to doznivalo, od te doby je mi porad tak zvlastne nevolno ☹ . Nenapadlo me nic z ceho by to mohlo byt, ale prave jsem zacala brat jinou kyselinu listovou a prokladam to tim Calibrum babyplan, tak nevim, jestli to je jen nahoda nebo opravdu z toho. Hlava me taky trestila jako blazen (a to jsme byli na prohlidce zamku, trvalo to 100minut a ja myslela, ze to neudrzim a hodim to na nejakou vzacnou pamatku 😅 , ale nakonec dobry, ale moc jsem si to neuzila ☹ ). Jak si vlastne na tom, kdy ti ma prijit MS?