Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

skretik
autor
31. srp 2009

Ahoj holky, vitam mezi nami dalsi nove tvare 😉 .
Ivis a jak si na tom ty? Uz si delala testik?

skretik
autor
31. srp 2009

Skafandrik a jak si na tom ty, kolikaty den si? Kdy bys mela dostat MS?

Ostatnim co maji dobre zpravy od doktoru gratuluji a preji prijemne a hlavne brzy uspesne snazenicko 😀 .

ivis85
31. srp 2009

skreti, bez příznaků, netestuju, +- zítra čekám mrchu (asi to byla sugesce 😕 )

skretik
autor
31. srp 2009

A mas aspon nejake priznaky prichazejici MS?

bonavia
31. srp 2009

Krásné pondělí 🙂
S manželem jsme se brali v dubnu, a to po "krátkých" 13-ti letech.
Album: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...
Stejně tak dlouho beru taky antikoncepci, takže jsem mooooc zvědavá, jak to všechno bude probíhat.
Aktuálně beru Yiadine, po dobrání bych si chtěla dát ještě tak 2-3 měsíce pauzu, už ani nevím, jaký to je "čekat" na MS, takhle to vždycky chodilo na den (dokonce hodinu) přesně 😎

miroslava89
31. srp 2009

bonavia nechcem nic zle pisat ale po tak dlhej dobe brania antikoncepcie si nechcete dat radsej dlhsiu prestavku??..

miroslava89
31. srp 2009

ivis mzono mrcha nedojde🙂 niektore tehu su bez priznakov..

skafandrik
31. srp 2009

skretik, tak já už jí měla dostat před týdnem, ale testy negativní, ani se necítim těhotně
ivi, a myslíš, že by to ještě dnes něco ukázalo?

miroslava89
31. srp 2009

skafandrik ak si nahodne tehu tak hcg by malo rast kazdym dnom..teda ak ti jeden den test ukazal / tak na druhy den moze //

ivis85
31. srp 2009

Skreti: příznaky žádné ani těhu ani MS 😅 hm, uvidím, ovu podle testu byla cca 16-17 den, tak asi přijde ms dýl
Bon: měli jste to moc krásné, sladěné a moc vám to slušelo, přeju hodně štěstíčka, lásky a radosti při snažílkování
Jinak já jsem brala HA 7 let.Vždy na den přesně, bez bolestí, slabší,... nyní trochu s bolestí podbřišku a zad.(po vysazení cyklus 27/29 dní. Vysadila jsem ji v lednu 09 po zjištění trombosy 😖 z toho posladích asi 7 měsíců jsem brala právě Yadine, prý to bylo z HA, tak mi jí zakázali!
Nové holky!!! Které chcete přidat do tabulky PředSnažilek, napište mi do IP!!! 😉

bonavia
31. srp 2009

Počkáme, jak se mi to všechno obnoví, chci zajít pak ještě k doktorce (po těch cca 3 měsících bez HA), ať na mě jukne.
Ivi: jak se ta trombóza projevila?

ivis85
31. srp 2009

skaf, za zkoušku nic (teda pár kaček jo) nedáš a budeš vědět na čem jsi! pokud máš rozhozený cyklus, tak ji můžeš mít až teď, né?ale to pak i MS asi přijde déle, kolikátý DC jsi? 😕

ivis85
31. srp 2009

hrozná bolest v lýtku, ani jsem si na tu nohu nestoupla a neodcházelo to (noha začala bolet až 3 den po tom, co mě vzal akřeč, už to bylo divné) na sonu to poznali jistě

bonavia
31. srp 2009

Už se na ní asi vyprdnu rovnou, v pátek poslední tableta a finito...

miroslava89
31. srp 2009

ivis ja som ti uz asi pisala IP ci nie?..nepametam😅

ivis85
31. srp 2009

miri, ty ano, chtěla jsem tam dát všechny najednou ...

skafandrik
31. srp 2009

ivi, dnes 41DC

ivis85
31. srp 2009

skaif, tedˇsi nevzpomínám, jestli jsi byla u dr a co ti řekl?

ivis85
31. srp 2009

Plodné dny
Jako plodné dny je označováno několik dní z menstruačního cyklu, v nichž žena může otěhotnět.
Při ovulaci dochází k uvolnění vajíčka z vaječníku a k jeho přesunu do vejcovodu, kde je připraveno k oplodnění. Životnost vajíčka je 12-24 hodin a pokud nedojde k jeho oplodnění, vajíčko se rozpadne.
Životnost spermií je uváděna 3-5 dní, ojediněle i 7 dní. Pokud budeme uvažovat životnost spermií 3-5 dní a vajíčka 12-24 hodin, pak jako plodné dny můžeme označit období pěti dnů před ovulací až jednoho dne po ovulaci.
Teoreticky – pokud dojde k pohlavnímu styku mezi mužem a ženou v těchto šesti dnech, může žena otěhotnět. Proto jsou tyto dny označovány jako „plodné dny“.
Na otěhotnění má však vliv celá řada faktorů: zdravotní stav partnerů, kvalita a množství spermií a jejich životaschopnost, psychický stav, fyzický zátěž, užívání léků apod. Pravděpodobnost otěhotnění je v každém cyklu asi 20%. Proto k otěhotnění nemusí dojít, přestože pohlavní styk proběhl v plodné dny ženy.

Před provedením ovulačního testu je třeba znát délku menstruačního cyklu. Menstruačním cyklem se rozumí počet dnů počítaných od prvního dne menstruačního krvácení do dne předcházejícího prvnímu dni menstruačního krvácení následujícího cyklu. Předpokládá se, že ovulace nastává v polovině cyklu.

První den testování určíte podle následující tabulky:
Délka cyklu 21 dnů 22 dnů 23 dnů 24 dnů 25 dnů 26 dnů 27 dnů 28 dnů
Den zahájení testu 5. den 6. den 7. den 8. den 9. den 10. den 11. den 12. den

Délka cyklu 29 dnů 30 dnů 31 dnů 32 dnů 33 dnů 34 dnů 35 dnů 36 dnů
Den zahájení testu 13. den 14. den 15. den 16. den 17. den 18. den 19. den 20. den

Délka cyklu 37 dnů 38 dnů 39 dnů 40 dnů
Den zahájení testu 21. den 22. den 23. den 24. den

Např. Pokud Váš menstruační cyklus trvá obvykle 26 dnů, začněte testovat 10. den cyklu.

Pokud je cyklus kratší než 21 dnů nebo delší než 38 dnů, doporučuje se použití ovulačního testu konzultovat s lékařem. Pokud délku cyklu neznáte, začněte testovat 11. den. Test je třeba opakovat alespoň 5 dní po sobě jdoucích nebo do té doby, až bude test pozitivní.

Vzhledem k tomu, že ovulace nemusí nastávat vždy ve stejný den menstruačního cyklu (může se posunout vlivem nemoci, psychického vypětí, fyzické námahy, apod.), doporučuje se ovulační test opakovat i v následujících cyklech.

luucanka
31. srp 2009

páni,že jsme se ale rozrostly, co holky? 🙂

bonavia
31. srp 2009

jen jedné věci se trošku obávám...
Cca před 2 lety jsem vysadila, asi na 2 měsíce, ale strašně se mi zhoršila kvalita pleti, a to tak, že bych mohla sekundovat leckteré 13-náctce...tak to mám jako strašáka.
Máte některá podobnou zkušenost?

blondata.sestricka
31. srp 2009

Ahoj holky!

tak si představte, nže nám v práci vyhořela včera elektrika a bude trvat minimálně 3 dny, než to dají dohromady 😝 Takže v práci hrůza.... 😒

Ahoj nový PředSnažilky!! 😉

benotka
31. srp 2009

Bon, já jsem vysadila už více jak před měsícem a naštěští se mi pleť nezhoršila. Ale samozřejmě je to individuální, taky jsem se toho bála i toho že třeba přiberu. Ale je to hrozný nezvyk najednou nebrat. Já jsem HA brala přes 7 let. 😉

bonavia
31. srp 2009

Ben, věřím tomu, že ze zvyku budu prvních pár dní v 8 večer šátrat v koupelně po platíčku 🙂

miroslava89
31. srp 2009

snad budeme do jari 2010 vsetky tehulkami🙂

pavlinaho
31. srp 2009

Ahoj děvčata. 🙂

pavlinaho
31. srp 2009

Zdravím nové předsnažilky. Jak se všchni máte? Dlouho jsem tu nebyla, už se mi stýskalo. 🙂

miroslava89
31. srp 2009

tak snazilocky predsnazilocky ja sa s vami na tri tyzdne lucim..odchadzame na dovcu a zajtra enbudem mat na konika cas... prajem vam krasne tri yzdne a potom sa uvidime🙂

ivis85
1. zář 2009

Ahoj holky, tak já zatím MS nemám, opět mě bolí prsa a jsem dost unavená, ale něco na mě leze, tak jsem z toho fakt blázen, asi odpoledne zajdu koupit testík, ať vím, na čem jsem 😉 Jak se máte?Tady ani noha ... 🙄