Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

skretik
autor
3. zář 2009

takze Skafi tento cyklus uz na plno ;o)?

skafandrik
3. zář 2009

no tak ne nějak zběsile, ale uvidíme, ono taky záleží na tom, co si vzpomene moje kamarádka ovulace, že jo 😀 😀

sartira
3. zář 2009

ahojte baby,

takze skafi, opat odznova 🙂 ja som min tyzden dostala MS a v praci mi bolo velmi zle (zvracala som), tak si vsetci v praci myslia, ze som tehotna, vtipne co?

skafandrik
3. zář 2009

no to jo 😅 mně špatně neni, ale domů už se těšim, nějak mi to v poslední době v práci děsně štve 🙄

skretik
autor
3. zář 2009

Tak to me taky Skafi, ale rikam si, ze uz to tu nejak pretrpim, ze uz se (snad) nevyplati hledat novou praci 😅 . A jak ty to teda mas? Kdy zacinate se snazenim, nebo uz jste zacali?

Sarti to je taky dobry paradox 😕 , to myvas casto, takovehle nastupy MS?

skafandrik
3. zář 2009

skretik, tak my tomu přes léto nechávali volný průběh, ale asi jsem neovulovala, dnes jsem to dostala a tohle beru jako první cyklus, kdy to bude nějak pokoušet, ale záleží na tom, co si vzpomene tělo

sartira
3. zář 2009

skretik, to jo mam silny predmenstruacny syndrom, co narobim 🙂

skaf a neskusate aj nejake specialne polohy?

skretik
autor
3. zář 2009

Sarti a jak se projevuje u tebe ten Premenstr.syndrom. Prijde mi, ze to mam taky, ale ne v nejake silne forme. Doktor mi doporucil pupalku s vitaminem E a docela se to zlepsilo, ted jsem to prestala brat, tak uvidime.

sartira
3. zář 2009

tak pokial si nedam tabletku vcas, tak zacne bolest bruska, zvraciam, potom mam pocit akoby som zjedla prehanadlo.., zadrziava sa mi vody v stehnach, takze mam priserne bolesti noh a nakoniec odpadnem, takato postupnost je vzdy, uz som si zvykla ☹ horsie je ked ma to chyti v praci

mne doktorka predpisala mi len tabletky, asi ju vyskusam, dakujem za tip, ako casto si ju brala? a pomahala?

skretik
autor
3. zář 2009

no ja jsem nemela az takove problemy, jen jsem mela takovy obcas vytok z prsu a bolelo me brisko a hlava. Brala jsem ji kazdy den asi 3mesice a myslim, ze to pomohlo. Je to na upravu cyklu a premenstruacni bolesti. Ted ji 2 mesice neberu a vzdycky pred MS me dost boli prsa ☹, tak to mozna zacnu brat znova.

skretik
autor
3. zář 2009

Charakteristika
Pupalka dvouletá zvlášť vhodně kombinována s vitamínem E v přírodní formě, který chrání kyselinu linolovou a gama-linolenovou před oxidačním poškozením.

Je vhodná při kožních problémech a vyrážkách, udržuje správnou hladinu cholesterolu v krvi, má blahodárný vliv na srdce a cévy, příznivě ovlivňuje celkový stav během předmenstruačních problémů a v průběhu menstruace a přispívá k zachování správné funkce kloubů.

sartira
3. zář 2009

teraz som citala, ze ju treba brat dlhodobo, 2 az 3 mesiace, tak to snad uz budem tehu 😉
mna tiez predtym boleli prsia, ale teraz to prestalo a bolia nohy, ta bolest prs bola prijemnejsia 😒

skretik
autor
3. zář 2009

No nevim, ted zrovna premyslim, ze je to jak kdyz by mi nekdo zabodaval male jehlicky do prsou ☹ a ze je to dosti neprijemne ☹ . Ms by mela prijit asi v sobotu.
Myslim, ze i kdyz bys otehotnela, ze ti ta pupalka neuskodi, ale radsi se na to zeptej treba v lekarne 😉

skafandrik
3. zář 2009

😀 😀 😀 tak sarti, nevím co myslíš neobvyklou polohou, ale řekla bych, že žádnou takovou nepraktikujem

sartira
3. zář 2009

skretik tak to mas neprijemne ☹ dufam ze to coskoro zmizne aspon na par mesiacov 😉

skafi tak len sa pytam,ale babcika vzdy hovorila, ze zasadne nohy hore 😀 😀 aj po 😎

skretik
autor
3. zář 2009

Sarti myslim ze to tvoje zvraceni je horsi nez nejaka pichlava bolest v prsou 😉, to se da vydrzet, ale to zvraceni, to je hnus, vid ☹ , to je mi te lito ☹

sartira
3. zář 2009

uz si pripadam ako nejaka bulimicka, ale ono sa citim potom omnoho lepsie, aj horsie problemy maju ludia, vsetko sa da zvladnut 😉

skafandrik
3. zář 2009

sarti, tak já to doma navrhnu, myslim, že odezva bude dobrá 😀 😀 akorát teda si myslim, že pokud nebude ovulace, nepomůžou ani nohy nahoře 😅

ivis85
3. zář 2009

skretik - dnes jsem 30 DC a světe div se, ona se uráčila přijít 😀 tak jsem ráda, že jsem se po té operaci už srovnala. S manželem jsme se dohodli, že když se to nepovedlo teď, tak to necháme až na ten listopad - a to ještě uvidíme, podla toho, jak na tom budeme s bydlením ... 😒 ale už už bych mooooc chtěla bydlet doma a skočit na to 😀 😀 😀

ivis85
4. zář 2009

Dobré ráno
Tak jsem se včera asi radovala předčasně - mrcha si dělá co chce, dnes po ní není ani památky, ani mě nebolí břicho- jsem záhada ... 😖 doufám, že se rozjede nebo to budu přičítat teplotám ... ☹
Dnes si jdu asi zaplatit zálohu na kuchyň 😀

sartira
4. zář 2009

Dobrče ranko,

ale Ivis vyzera to mozno ze ani nepride 😉 tak to asi musis rozbehnut tady ty!

skretik
autor
4. zář 2009

Dobre rano 🙂 . Ivis a zkousela si znova testik? Tohle se pry stava i presto, ze si tehotna 😅 . Me ma prijit mrcha zitra, ale zatim po pocitu mrchy ani pamatka, tak uvidime, treba budu taky v pondeli testovat 😉 , protoze ja mam cyklus pravidelny od vysazeni HA, takze uz 10mesicu 😉 ...

sartira
4. zář 2009

jej tak tentokrat bez chybicky dobre ranko, skretik mas pravdu, ja som dokonca citala, ze niekedy ma zena MS aj napriek tomu, ze je tehotna

skafandrik
4. zář 2009

No holkýýý, co to čtu 😀 dvě těhule a ještě jsme ani nezačli 😅 😀 😀 No už abych taky byla, strašně se na to těšim 😵

skretik
autor
4. zář 2009

Skafi jeste tu prece neni zadna potvrzena tehule 😀 , treba si s nami mrcha jen hraje, vsak to znas 🙄

ivis85
5. zář 2009

Ahoj holky, tak ta moje mrcha nakonec přišla, jen se občas někde sekla 😒 celý den ležím, ale ta chřipka se nějak nechce vypudit. Teď k večeru jsem se zašla kouknout na manžela na barák, jak mu to jde a musím ho pochválit, obývák už dostává tvar, zítra už bude možná i štukovat 🙂 Těším se jak malá 😀
No a v pátek jsme dali zálohu na kuchyňku, byly tam drobné změny a cena se maličko povytáhla, ale bude to lepší (přidali jsme rampu u ubrali spižírnu 😖 no nějak se bez ní obejdu nebo využiju jiné police, bude jich mraky 😵 )
Skreti co ta tvoje kámoška - přišla podle termínu 😀 ???

skafandrik
5. zář 2009

ivi, tak holt jindy, třeba v tom listopadu 😉 a vypoť se, dobrý je, že jsme na tom podobně, pokud jde o dc

benotka
6. zář 2009

Ahojky
Ivis, závidím vám zálohu na kuchyň, to mi tak daleko ještě nejsme. Jinak čím víc sleduju fotoalba tím víc chci miminko nejlépe hned. Ale hold budu si muset ještě počkat, až se opraví dům.

ivis85
7. zář 2009

Ahoj holky
Benotka: tak to tě naprosto chápu! Taky bych brala miminko všema deseti a hned, ale dost se to ve mě pere 😢 protože přestavba ještě není u konce a ještě bude třeba hodně korunek a nejsem si jistá, jestli si budu moct dovolit jít na mateřskou. Možná - a to už začíná být jisté - budeme snažení přesouvat na jaro ☹
Kuchyňská linka bude to jediné, co budeme v bytě mít. Tak budeme nejprve muset našetřit na nějaké to vybavení pro nás, aby jsme měli na čem spát a na čem jíst a pak teprve tu postýlku, pokojíček,... dětské vybyvení je taky pěkná raketa, kočárek, přebalovák, komoda, pleny ... no zatím se v tabulce nechám v listopadu a pak se uvidí, třeba se ta moje depka odkulhá ... 😖

pavlinaho
7. zář 2009

Ahoj holky,
taky mám trochu depku, řekla jsem jedné kamarádce, že se snažíme zatím 3 měsíce a jinak nic. Všechno o.k., podporovala mě atd. Ale minulý týden přišla s tím, že je těhotná! Vyšlo jim to hned napoprvé, já jí to přeju, ale tak mě to trochu srazilo dolů 😢