Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ivis85
9. zář 2009

Sarti a měla jsi nějaké problémy? Femibion bralaa moje ségra při prvním těhu - do 3 měsíce

skretik
autor
9. zář 2009

Takhle se mi to libi 😉 , zase se to trosicku rozjizdi 😉 . Sarti ja o Femibionu nemluvila, neznam to, ale asi kdyz ti to doktorka predepsala tak vi asi proc, ne?! to je dobre, ze mas novou pani doktorku, jaka je?

Ivko vitam te mezi nami ;o). Povis nam o sobe neco vic? Mas manzela, pritele? Jak dlouho jste spolu atak 😉 . Jsme zvedave 😉

skretik
autor
9. zář 2009

Ivis tak ja prskam - prsk prsk prsk 😀

skafandrik
9. zář 2009

sarti, já ho beru 😉

ivka1984
9. zář 2009

skretik dakujem, tak kazdy je vzdy zvedavy - mam 24 a mam priatela sme spolu pol roka a najnovsie sa chystame na spolocne byvanie aj ked viac menej sme spolu stale takze ide skor asi uz len o nastahovanie veci 🙂 obaja pracujeme a rozhodnutie mat babo bolo asi skor z jeho iniciativy no a po nejakom case sme sa teda na tom zhodli obaja takze asi tak... ak este nieco zaujima pytaj sa 😉

skretik
autor
9. zář 2009

Dekujeme za vycerpavajici informace 😉 . to jste spolu tak kratce a uz touzite o miminku? Pritel je starsi? To je asi osudovy vztah,vid 😉 . Tak drzim palecky at to brzy vyjde 😉

ivka1984
9. zář 2009

no neviem ci je to osudovy vztah ale verim ze je.... no starsi je ale len o rok co nie je az tak moc :o) ono je to cele take zvlastne vlastne lebo my sa pozname od svojich 12-tich rokov ale naposledy sme sa videli ked som mala teda tych 12 potom 12 rokv som vobec o nom nepocula a to je z vedlajsej dediny a zrazu mi raz napisal na nete najskor som ho ani nespoznala ale tak mozno to bude mat nieco spolocne s osudom.... dufam ze mas pravdu 😉

skretik
autor
9. zář 2009

Jeeee tak to je hezky pribeh, moc moc vam drzim palecky, urcite to osudove je a on celou dobu cekal na tebe az povyrostete 😀

sartira
9. zář 2009

skafi tak to si bola ty 🙂
no uvidim ci to zacnem brat, baby ja sa tak bojim ze z toho zacnem priberat, myslim z tych tabletiek, tak si davam kazdy treti den uz 1,5 mesiaca a este som sa ani nepostavila na vahu zo strachu 😀 😀 😀

skretik doktorka je fajn, taka pohodova, bol tu problem zohnat dobru kedze take uz velmi neberu nove pacientky

ivis bola som len preventivne

vitam ivku

tak ste sa krasne rozpisali, ze vas nestihnem citat

ivka1984
9. zář 2009

sartira dakujeeem za privitaine

sartira
9. zář 2009

poviem Ti Ivka, ze to ste riadne odvazni 🙂 verim, ze vam to klapne podla planu

ivka1984
9. zář 2009

preco myslis ze sme tak odvazni?

ivka1984
9. zář 2009

skretik - tak sa zda sme povyrastli :o) a hlavne on 🙂

skretik
autor
9. zář 2009

a samozrejme do krasy a inteligence,vid 😎 ?!Ja vam to moc preji 😉. a uz jste zacali se snazenim, i kdyz jeste nebydlite spolu? Mate uz zajistene bydleni? Je pravda, ze pak budete mit na stehovani cas jeste 9mesicu, jeslti je tedy pritel sikovny a zvladne to tak, abys byla v klidku a pohode 😉.Papkas nejake vitaminy?

sartira
9. zář 2009

Ivka myslim ze odvazni v tom, ze ste sa do toho pustili - do vztahu, stahovania ale hlavne babatka! ja som strasny filozof a niekedy viem vymysliet take veci, takze ja mam pripravenych tolko scenarov a planov, co sa moze udiat 😀 Vas pohlad na vec je zrejme uvolnenejsi a to je fajn aspon sa zbytocne nestresujete.. predtym ste sa dostatocne poznali?

ivka1984
9. zář 2009

skretik-no vlastne preto som sem aj sla vies vlastne ani neviem ze co robit 🙂 ci jest nejake vitamniny navyse ci sa preto da nieco robit alebo proste len skusat a verit ze to vyjde... mame velky dom takze momentalne to budeme riesit takto casom by som chcela vlastny ale zatial to az tak velmi neriesim lebo nasi maju podkrovie a nam by vlastne zostal spodok ale je sikovny takze je mozne ze este prekvapi a nieco vymysli 😝

skretik
autor
9. zář 2009

A jak dlouho uz neberes HA? minimalne bys mela zacit papat kyselinu listovou, ta je nejdulezitejsi po vysazeni HA, pri planovani tehotenstvi a v prvnich mesicich tehotenstvi. A asi by to chtelo taky nejakou preventivni kontrolu u gynekologa, jen pro jistotu 😉 . Jinak si myslim, ze to pro zacatek muzete urcite nechat na prirode ;o)

benotka
9. zář 2009

Ivka - a svatbu neplánujete?
My jsme se brali v srpnu, moje album http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

sartira
9. zář 2009

samozrejme dostatocne sa poznat je niekedy aj tak malo 😒

ivka1984
9. zář 2009

sartira-vies som toho nazoru ze ak to ma vydrzat tak to vydrzi ci spolu chodime pol roka alebo 6 rokov takze jeto vzdy tak trochu vabank nie?
skretik-skoncila som teraz v nedelu hned v pondelok prisiel menzes a buduci tyzden sa chystam na prehliadku tak tie vitaminiky si teda pojdem kupit....
benotka-no zatial neplanujeme ale raz urcite bude teraz to vlastne ani tak moc neriesime ...

skretik
autor
9. zář 2009

Ivko, tak kdyz jdes na kontrolu tak doktorovi rekni, ze se chystate a on ti urcite rekne co a jak 😉 .
Ja jsem na tom taky tak s tou svatbou a to je mi 28 😉. Urcite se jednou vezmeme, ale ted urcite ne, stejne bych se nechtela vdavat tehotna a ani s malym miminkem. Nejak mi prijde, ze svatba uz neznamena to co znamenala driv, tak po ni ted nejak netouzim ☹ , ale treba to casem prijde 😎

ivka1984
9. zář 2009

skretik-tak ok teda, ako urcite by som sa chcela vydat ale momentalne nam to vyhovuje tak ako to je takze som na tom podobne ako ty... 🙂 odkial inak si? ak to nie je tajomstvo

sartira
9. zář 2009

ivka vzdy je to vabank, to ano, ale asi to s vami kazdy riesi nie alebo okolie nevie co planujete? my sme teda nikoho neinformovali o plane, ale mali sme nedavno svadbu, tak si vsetci myslia, ze som tehotna 😀

ivka1984
9. zář 2009

sartira nik o tom nevie a ani to nemienim nikomu povedat pretoze presne viem ze by to kazdy riesil co ja vobec nepotrebujem takto sme vsetci kludnucki spokojni... a keby to aj vedeli nasi mi nemozu nic vycitat brali sa po pol roku so mnou v brusku takze by sme na tom boli v podstate rovnako 😀 ale nie... dozvedia sa vsetko v pravy cas...

skretik
autor
9. zář 2009

Ja jsem z Prahy, kdyz si najdes ivis, podivej se ji do alba a ona tam ma tabulku, kolik komu je, odkud je a kdy se planuje vrhnout na snazeni 😉 . Myslim, ze neni rozumne nekomu hlasit, ze se zacina snazit, pak je to podle me moc stresujici, kazdy se pak vyptava, kazdy vi jak dlouho to pripadne nejde a tak 😒 . ja jsem pro to nerikat nikomu 😅

ivka1984
9. zář 2009

presne tak aj ja si to myslim... jeto predsa hlavne zalezitost nas dvoch

sartira
9. zář 2009

jej a na update tabulky pre ivis ja len pridavam ze uz mam 24 😒

ivis85
9. zář 2009

Tada holky vám to kecá 😀
Sarti musím tě pokárat, tos nevěděla před 14 dny? teď budu mít víc práce 😉 (v dobrém 😵 )
Já jsem také pro, mlčet, dokud nebudu těhu a potvrzení od dr. rodina a blízcí dříve, v práci až tak v 2-3 měsíci, dle okolností ...
Skretik!!! Něco mi uteklo?Že už prskáš těhu bacila??? 😕 (nebo MS nepřišla?měla být o víkendu né?)

ivka1984
9. zář 2009

ivis-no ved jasne naco stresovat okolie :o)

skretik
autor
9. zář 2009

😎 neprisla 😎