Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

skretik
autor
9. zář 2009

Ivis muzes tedy opravit tabulku i za me, na snad uspesny srpen 09 😅

ivis85
9. zář 2009

😉 😉 😉 😉 😉 Jo, jo, jo, jo, jo, jóóóó!
Juchůůů
A to nám říkáš jen tak mimochodem jo? 😠 😀

ivis85
9. zář 2009

Začneš testit???Kdy? Jsem asi víc zvědavá než ty! 😎

sartira
9. zář 2009

ivis pred 14 som este nemala 24 a co ked by som sa nedozila? 😀 😀 😀

ivis85
9. zář 2009

sarti ty jsi trdlo 😀
Myslím, že těch oprav bude víc 😉 tak se do toho pustím, snad zítra, mám toho teď v práci hafo

sartira
9. zář 2009

skretik a kolko uz cakas na mrchu?

ivka1984
9. zář 2009

skretik no tak super spravy

ivis85
9. zář 2009

a kdy že jsi měla narozky??? Gratuluju 😉

benotka
9. zář 2009

Skretik-to je paráda. Ty jsi to napsala, jen tak mimochodem, jakoby nic. 😀

ivis85
9. zář 2009

Benotka - přesně! 😉
Ivka - jé ty už nejsi inkognito 😀

skretik
autor
9. zář 2009

Ivis promin, chtela jsem vam to hned napsat,ale pak jsem si precetla prispevek od Pavli, jak je smutna, ze se to nejake te zname povedlo hned napoprve a nechtela jsem to prizivovat. Pritel se najednou rozhodl, ze to zkusime hned a vypada to, ze to vyslo 😅 . K doktorovi jdu az pristi tyden, tak snad to potvrdi 😅 . Testiky to potvrzuji uz od ctvrka 😉 (MS mela prijit v sobotu 😅 )

ivis85
9. zář 2009

No a nejen, že to napsala jen tak mimochodem, ale ještě to ze sebe nechala vytáhnout!Ještě, že mám takovej postřeh 😵 😉

ivis85
9. zář 2009

Tak to jediné beru jako omluvu, to chápu, ale i Pavlí se to určitě brzy povede, jen co mužíček přestane jezdit po služebkách, když je vhodná doba 😉

ivka1984
9. zář 2009

ivis-no tak ani vy nie ste 🙂

ivis85
9. zář 2009

holky loučím se, zase zítra, ahój

skretik
autor
9. zář 2009

No doufam, ze se vam to vsem brzy povede at muzeme krasne volne pokracovat v tematu 😀 . Zalozila jsem tohle tema, tak zalozim i tehulkovani a snad vas nakazim 😉, tak sup sup at v tom nejsem sama 😅

sartira
9. zář 2009

jeeeeeeeeeeeej tak ja z nej odpadnem!!!!! tesim sa skretik 🙂 🙂 🙂 🙂

ivis papa

ivka1984
9. zář 2009

skretik no tak to by bolo take prijemne nakazenie 😉

bamb27
9. zář 2009

fuuuuhaaaa... nestiham citat 😉
mam vela prace ale vypadol nam elektricky prud tak som tu sedela len tak "nasucho" a kedze este stale nejde sluzobny mail, tak som vas prisla pozriet a tu je spuuuusta odkazov

jeechej, skretik, tak si sa priznala? ...ako fajn, budeme ti teraz vsetky drzat palceky a snad sa o tyzden od teba nakazim aj realne 😅

sarti... detaily z dovolenky chces? ...hoooruuuco, pokoj, klud, ziadne maily ani telefony a uzasna neter... mala som si spisovat co vsetko smiesne nam narozpravala 😉 ..inak nic zavazne, hlavne som sa tesila na prichod z dovci, ze zacneme vybavovat to byvanie, len sme taki rozlietani, ze este sme nic nestihli

skretik
autor
9. zář 2009

Tak uz je to venku, tak jsem to dala i do nastaveni. Mam radost, ale znate to, clovek se boji, aby neco nezakrikl 😕 a navic mi to prijde uplne neuveritelny a jako zazrak 😀

bonavia
9. zář 2009

No tak to je páráááda, první vlaštovka, ono to fakt funguje 😉

ivka1984
9. zář 2009

no ale neboj teraz uz si to budes urcite len uzivat....

fairy26
9. zář 2009

Ahoj holky. Jsem tu úplně nová. S přítelem plánujeme také mimčo, určitě ale začneme se snažením až někdy po Novém roce a tedy ne v roce 2009. Doufám, že Vám nebude vadit, že bych někdy zašla na pokec i tak. 🙂

ivka1984
9. zář 2009

no kludne.... si s priatelom uz dlho?

bonavia
9. zář 2009

fairy vítej 🙂, ivko taky 🙂

ivka1984
9. zář 2009

bonavia my sme sa este neprivitali no tak dakujem teda za privitanie 😉

fairy26
9. zář 2009

V listopadu spolu budeme 3 roky🙂, díky za přivítání...

bonavia
9. zář 2009

Fairy: leden 2010 vůbec neva, je nás tu hodně se snažením na "ostro" až na přelom roku.

ivka1984
9. zář 2009

no pekne.... nemas za co ja som sem tiez zavitala iba dnes 🙂

bonavia
9. zář 2009

mám pro dnešek padla 🙂, všechny zájezdy prodaný 🙂 páááá, zítra ahojky