Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ivka1984
14. zář 2009

skafandrik 🙂 nie si sama ja sa uz tiez tesim dnes domov...

ivis85
14. zář 2009

no já ani ne, i když dělám opět měsíční hlášení, které mě neba, ale home bude hodně práce a je zima, tak se mi tam moc nechce, zase se domů z baráku dostanem počítám v 21h 🙄 ach jo, je to zdlouhavé ...
no já tu listovku beru od 27.8. a mám jich vybraných 10 😀 😀 😀 flákám to, no 😅

skafandrik
14. zář 2009

jj, já taky tak, ale tak mam ode dneška předsevzetí, že budu zobat pravidelně :D

ivka1984
14. zář 2009

hej take predsavzatia poznam ale na toto hadam zabudat nebudem ... 😒 ivis ved ale ked to bude hotove tak ti uz bude super ...

ivis85
14. zář 2009

ivka, jo jo, to bude, ale potrvá to a od března - 03/09 jsme v zápřahu, už je toho dost! 😖

ivka1984
14. zář 2009

ja ti verim ... my sice nemame vlastny dom ani byt ale tiez je u nas stale cosi priatel vymaloval cely barak to bola tiez riadna makacka a stale sa cosi preraba upravuje opravuje....

skafandrik
14. zář 2009

Jen jsem vám sem chtěla hodit link na diskusi o tom femibionu, protože se už na to ptalo víc holek tady, tak třeba to někomu pomůže:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

pavlinaho
15. zář 2009

Dobré ráno, tady dnes nikdo není. Jak to jde? U mě pracovně. Ale zítra už se těším na cvičení, potřebuju se rozhýbat.

ivis85
16. zář 2009

Ahoj holky, to je pravda, nějak to tu vázne, já mám také víc práce, tak vás zanedbávám.
Teď jsem jela z práce domů, protože jsme zapoměli nakreslit elektriku v ložnici, chvátala jsem a jela docela rychle 😒 a málem se mi to silně nevyplatilo! Ve zůžené ulici, kam mají zákaz vjezdu kamiony, jsem potkala náklaďák! Jela jsem opravdu rychlejc než jsem měla,najela na štěrk a při brždění chytla hodiny! Už už jsem viděla jsk máme auto na maděru, ale stáli při mě všichni svatý a auto se zastavilo kus od zdi baráku i od kamionu.
Normálně jsem vyklapaná jak blázen a celou cestu do práce si nadávám, jak jsem nezodpovědná ☹

pavlinaho
16. zář 2009

Ahoj ivis, hlavně, že jsi v pořádku. Taky se mi to už stalo a je to hnusný pocit. Musíš být opatrná! Ona to nestojí za to, někam spěchat. Vždycky si řeknu, že je lepší se zdržet než nedojet. A jsi o.k.?

skafandrik
16. zář 2009

ivis, hlavně že jsi v pořádku, mně se tohle shodou okolností stalo v sobotu při jízdě na dálnici, ne teda hodiny, ale mále jsem napálila zezadu do kamionu, no srdce jsem měla až nevim kde, hnusnej pocit 😅

ivka1984
16. zář 2009

no ivis tak len dufam ze sa ti nic nestalo mne sa to este nestalo ale parkrat som uz tiez nemala od toho daleko.... asi to bude pravda ked sa hovori pomaly dalej zajdes... no ako sa inak vsetky tu mavate?

ivis85
16. zář 2009

jj, holky děkuju, jsem v pořádku, jen jsem se chvíli klepala, manža ani nehuboval jak jsem neopatrná. Hlavně že to všem říkíám, pomalu, opatrně a dnes jsem asi neměla mozek s sebou 😖 Už budu jezdit pomaleji!!!
Jinak se mám dobře, pracovně, přihazjuju v mezičase fotky na střechu, tak vám pak dám odkaz, aby jste koukli, jak jsme hrozně šikovný 😀

ivka1984
16. zář 2009

ivis-no jasne budeme sa tesit.... a aspon si to stihla ked uz si sa ponahlala?

ivis85
16. zář 2009

stihla 🙂 zapoměli jsme to nakreslit na zeď jak to chceme a manža tam byl a vymýšleli mi nad toaletkou takové bludy, že jsem tam musela jet, aby se mi to líbilo. Těším se na lampičky, ty si necháváme přímo na zeď, protože je tam málo místa na noční stolky ( bude ho mít jen manža a já velkou toaletku kousek dál - bude to trochu nesymetrické, ale mě chybět nebude a manža tam musí mít uličku kolem topení, tak se tam dá) no a ty lampičky budou né na vypínač na zdi ani na šňůrce, ale na dotek 😉 má to švagrová a moc se mi to líbí

ivka1984
16. zář 2009

no vyzera to dobre....sikulky ste :o) a tie lampicky no ty si vymyselnik... to som este nepocula ze na dotyk

ivis85
16. zář 2009

na 3 doteky 1 je jako polosvětlo, 2 světlo, 3 tma 🙂

ivka1984
16. zář 2009

no teeeda,,,,taketo vynalezy

benotka
16. zář 2009

Ahojky holky,
u mě nic nového, krom toho, že jsem se přihlásila do kurzu, který končí v listopadu, takže do té doby snažení ani nepřichází v úvahu. Takže zatím údaje v tabulce stále platí. 😉
Ivis- takovou podobnou sedačku jsme zkoušeli minulý týden a chcem ji taky. Je hrozně pohodlná. 🙂

ivis85
17. zář 2009

Ahoj holky
Benotak tak ty se budeš vzdělávat 🙂 nebo do jakého kurzu jdeš?autoškola to asi není, co?
Pohodlná sedajde byla moc, měla vysoké to opšradlo, takže ti nepadá hlava, když se opřeš

ivka1984
17. zář 2009

dobre ranko...

ivis85
17. zář 2009

dobré ivi, jak je?

ivka1984
17. zář 2009

ale fajn.... ty sa pochval ...

ivis85
17. zář 2009

taky ok, už mám lepší náladu než v úterýí, ani nevím, jestli jsem to tu psala.Naštvali nás zedníci, přizdili zeď křivě a nepasovali SDK.Tak jsme si řekli o pořádnou slevu, jinak nedostanou ani Kč!!! 😕 🙄

ivka1984
17. zář 2009

no to je sila... to boli ozaj sikovni.... ale tak hadam to bude ok ---

ivis85
17. zář 2009

sádrokartonáři si s tím poradili, ale maličko křivé to bude 😒 😠

ivis85
17. zář 2009

lásky jsme aktuální - a já převedená na rok 2010 🤐

evivka
17. zář 2009

Hezký den 🙂 tak jsem Vás konečně taky stihla 😅
Ivis, to mě mrzí, že máte takové starosti..se stavěním domku to tak bývá, teď staví rodiče i bratr a vždycky, když se jim připletu do diskuze, tak se to podobnými trablemi jenom hemží.. Pevné nervíky přeju, určitě to nakonec bude moc pěkný domeček 😉

ivis85
17. zář 2009

Ahoj Evi, hodně práce? a co snažení? zůstává v plánu na list/pros? 😉