Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

qualka
21. zář 2009

Majdi: Jsi můj člověk, protože jsem ti koukala do albíčka a máš tam Bugaboo...úúúú...ten kočárek chci taky... 😀

evivka
21. zář 2009

Q, ano, tohle bude poslední ročník, takže konec asi tak v červnu 😀 Ona i ta dovča s mimískem nakonec nějak jde, i když je to určitě jiný..ale kdybychom to nechtěly, tak do toho nepůjdeme, že 😉 😵

benotka
22. zář 2009

Dobré ráno snažilky,
vy jste se včera rozjeli 🙂 Vítám Qualku 😉

ivka1984
22. zář 2009

dobre ranko....

ivis85
22. zář 2009

Ahoj holky, také vítám Q 😀 do teď jsem vás dočítala při práci
Qua - zkus opravdu ten kontryhelový čaj - je na úpravu cyklu a všeobecně pro ženský je vhodný na více potíží

evivka
22. zář 2009

Hezké ráno 😉
Tak jsem se právě vrátila od doktora a na ulrazvuku nic nebylo. Objednal mě za deset dní, že to ještě jednou překontrolujeme a když tak s tím něco zkusíme udělat 😒 Tak nevím, vzhledem k tomu, že už mám 47. DC, tak bych řekla, že už bychom tedy mohli něco udělat.. 😅 Ale zase je fakt, že není kam spěchat...i když bych už ráda měla zase normální cyklus a věděla, že je to ok.....

ivka1984
22. zář 2009

tak evi mozno tam nieco bude o 10 dni.... ved uvidis ja som vysadila koncom mesiaca HAK mrcha dosla na druhy den tak som zvedava vi ten moj cyklus tiez bude strajkovat alebo to bude v normale

evivka
22. zář 2009

Ivko, tak moc držím palečky, aby to bylo v pohodě 😉 To člověk nikdy neví no..

ivka1984
22. zář 2009

ale ved jasne ono by to nemuselo vlastne prist 😀 nenahnevala by som sa a moj priatel urcite tiez nie 😵

ivis85
22. zář 2009

Ahoj Evi, tak držím pěsti, aby to dopadlo tak jak si přeješ.
Jen ... no já když byla po operaci a nepřišla MS, tak se mě doktorptal , jestli připouštím v úvahu těhu a já nevěděla, protože už před tím, jsme to moc nehlídali, tak mi udělal UTZ a když nic neviděl, tak mi dal vyvolávačku s tím, že když bych náhodou byla těhotná, tak plodu to 100% nemůže ublížit ... 😕 tak ti jí mohl rovnou ...? Ale každý má jiný postup, tak uvidíš za 10 dní.
A ty jsi vysadila HA a od té doby MS nepřišla?

skafandrik
22. zář 2009

😀 😀 čau křehulky 😀 😀
já bych měla toho tolik k napsání, ale vůbec nestíham 😀 nějak se všechno kolem mě spiklo či co 😅 😅 😀 ale během dne povyprávim, minulý týden jsem tu napsala takovej mega příspěvek (už ani nevim, na jaký to bylo téma, ale jistě to bylo něco přínosnýho a důležitýho 😀) a pak jsem dala odeslat a prd se stalo 😕 😅 😝 jestli během dne budu mít čas, tak sem mrknu a témata jsou jasná
1-muj cyklus necyklus, ze kterýho jsem totálně paf 😕 😕
2-práce
3-řemeslníci na baráku, ze kterých jsem paf paf 😝 😀

evivka
22. zář 2009

Ivis, vysadila jsem 2.8., 5.8. přišlo krvácení z vysazení a od té doby nic.. Jen třikrát na dva dny slabé špinění a trochu bolesti v podbřišku. A test jsem si dělala dvakrát, pokaždé byl negativní 😖
Ahoj Skafi 😀 Koukám, že máš veselo 😵 😀 Hlavně, že to bereš takhle s nadhledem 😉

skafandrik
22. zář 2009

evi, no ani ne veselo, ale co naděláš, když budeš nasraná? nic 😅 včera jsem teda byla, že i tchán to poznal a před nima já se snažim držet, jenže to nešlo, takže začnem bodem 3. Předěláváme ten barák, to už jsem vám tu psala, ale pro rekapitulaci, páč nevim, jestli si to pamatujete 😅 😀 No a teď jsme chtěli nějak urychlit koupelnu, aby se v baráku mohlo dodělat topení a začít topit, už jsme rezignovali na to, že se letos budem v novém koupat, ale aspoň to topení prostě 😕 😅 Náš dřívější zedník neměl věčně čas, tak jsme se domluvili s kamarádem, který si na to troufne, začali včera a když jsem přišla domů, tak jsem myslela, že vyletim z kůže 😅 😔 nahazovali zeď a mam pocit, že to prostě nahodili, vyrovnali prknem (potud super, to se tak fakt dělá), ale pak to už asi nezatočili letadlem 🙄 no prostě tam byla spousta děr. Já teda nevim, jestli to tak vyloženě vadí nebo nevadí, ale jednoduše na to nejsme zvyklí, páč ten zedník bývalý to dělal fakt celkem precizně a jhned po nahazování jsme vždycky měli zdi krásně rovný a prakticky už jsme si dovedli představit, jak to bude vypadat, až se naštukuje, no to si teď představit neumíme, ale dobře, dáme jim ještě šanci 😀 😀 😀 Já z toho byla fakt špatná, část tý zdi jsme pak opravili sami a strašně jsem se bála jim cokoliv říct, páč manželka ten jeden spolu s manželkou jsou naši fakt nejlepší kamarádi 😵 😵 a máme je moc rádi 😵 😵 ale nějak jsem nedokázala mlčet, tak jsem mu to ráno řekla, snad to nevzal nějak špatně 😔

skafandrik
22. zář 2009

1 - cyklus necyklus 😝 mám to nějak jako evivka, minulej cyklus byl dlouhej 43 dní, teď si měřim teplotu (je pravda že nezvládám úplně ve stejnou hodinu, protože teď vstávám každej tejden úplně jinak - vozim manžela do práce a z práce) a tu mám totálně rozházenou, asi to bude tím špatným načasováním, budu muset vymyslet dobu, kdy jsem v posetli každý den opravdu zaručeně, tak nějak včera a pak ještě před dvěma dny jsem měla divný pocity v podbřišku, myslela jsem, že to ovulace je, no asi nebyla, pravdou taky je, že to naše snažení neni teď moc častý od doby, co manžel dělá na směny, no musíme se nějak srovnat 😅 😔

ivis85
22. zář 2009

skafi - já ti nevím, kam se poděli všichni dobrý dělníci. Každej z těch, co máme na baráku, mě poslední dobou pěkně točí, topenáře tam už tlačíme 14 dní a veča už konečně přišel a i něco udělal!!!Dnes to snad dotáhne a zíta ještě el v pokojíku.A pak betony, na to nikoho nemáme, tak nevím, kdy budeme dělat čisté ...uf, je to dlouhý, ale aspoň se to hejbe!!!
Evi a zkoušela jsi ten čaj?
Skafi a co normální ovu test?

benotka
22. zář 2009

Vidím, že jsme si tím prošly všechny - vysazení HAK, žádná MS, panika, dělání testů,nic. 😀
Skafi, to je situace na .. ještě když jsou to vaši známý. My děláme vše sami, tak pak když je něco špatně, tak můžem být nasraní jen na sebe. Já už běžně připravuju v míchačce beton. 🙂

skafandrik
22. zář 2009

ivi, no my měli zedníka (starší pán, dělal precizně, ale pořád neměl čas), teď máme rychlíky, ale nevim, jestli to nebude katastrofa, zas si řikam, že v šatně nemusí být úplně ta nejlepší zeď a to samý v koupelně pod obkladama, ale tak spíš mi mrzí ten přístup
ad ovu test, já za to zatim nechci utrácet, prostě teď to nějak dotáhnu k mrše a pak ten další cyklus se na to budu víc soustředět
jo už vim, co jsem vám ještě ten minulý týden psala, volala jsem svýmu gyndr. a mluvila s ním o měření BT, bylinkach atd., všechno mi to odsouhlasil, že to ničemu neuškodí, o měření BT dokonce říkal, že to má opravdu dobrou vypovídací hodnotu, ale že zas úplně nemam věřit tomu, jak to vyhodnotí nějaký program v PC, říkal, že důležitá je ta pravidelnost, no tak tento cyklus už to nedohonim, tak snad ten příští, stejně bych nejvíc chtěla otěhotnět v říjnu 😀 😀
tak jsem ráda, že celkem nehaní tyhle metody
akorát říkal, že možná měřim brzo, že pak psychika hraje velkou roli, kupodivu já to teď tolik nehrotim, na začátku jsem na to myslela víc, teď to prostě beru tak, že ten čas nějak plyne a uvidíme 😉

majdalena
22. zář 2009

skafandrik: proc bys chtel otehotnet zrovna v rijnu?🙂 Ja jsem zase mela policeno na zari, protoze se mi moc libila ta idea, ze by se miminko narodilo v cervnu, na zacatku leta. Mati vzdycky pela ody na to, ze neni nad to mit prcka na jaro, kdyz zacina byt hezky a vsechno je takove pozitivne naladene🙂

ivka1984
22. zář 2009

teda skafandrik mas to pestre

skafandrik
22. zář 2009

majdo, kvůli práci 😉

majdalena
22. zář 2009

skafandrik: kvuli zkusebce nebo tak neco? Ja jsem prave premyslela, ze by mi to vyslo presne na 2roky v praci, kdyby se prcke narodil nekdy v lete pristiho roku, coz jsem tak nejak chtela - pobyt aspon 2roky v kuse v praci a pak nejak poresit rodinu.

ivka1984
22. zář 2009

no krasne si to planujete

ivis85
22. zář 2009

Skafi - jestli to je aspoň od oka rovné, jen ty díry mezi tím, tak to schová štuk, ale pokud tam jsou vyloženě lavory, tak to by mě asi trochu štvalo. Ale myslim, že když jsi mu to řekla, tak to ještě dorovná, to není složitý, manža se to taky letos učil sám a jde mu to 😀 vzala jsem si všeuměla, jen času se nám nedostává 😔

majdalena
22. zář 2009

qualka: jj, bugaboo jsou krasne kocarky. Je to holandsky design. Nadchlo me to, kdyy jsem videla, jak moc se jich na zapade prodava a ze jsou fakt prakticke a uuzasne vymyslene. Akorat se tady daji celkem blbe sehnat a kdyztak za silene penize ☹

skafandrik
22. zář 2009

majdi, kvůli zkušebce ne, tu už mam za sebou, teď už kroutim třetí rok, ale spíš kvůli tomu, abych si dodělala tři roky praxe a v průběhu mateřský pak udělala zkoušky 😉

evivka
22. zář 2009

Ivis, kotryhel poctiv piju.. 🙂 No prostě si ještěchvilku počkám, to se svět nezblázní..

qualka
22. zář 2009

majdi: my jsme byli na dovolený v Amsterdamu a na každém kroku jsme potkávali maminy s kočárkama s kolečkem. Různé provedení, barvy atd. Jsem si říkala, co to je. Fakt každá mamina měla tenhle kočárek a jsem se do něj úplně zamilovala. A teď třeba v ČR, když někde jdu a vidím ho, tak úplně vzdychám, že ho taky chci...ale řekla bych, že je jeden z nejdražších... 😠

qualka
22. zář 2009

Tak já jsem doma kvůli angíně, tak si čajík koupím ve čvrtek, až půjdu na kontrolu - ale budu si tam název muset napsat, protože pořád tomu říkám kokrhel 😀

ivis85
23. zář 2009

Ahoj holky, tak máme komplet topení a vodu 😀 konečně - hurá!!!
Q - jj, antibiotika a nemoc - resp. teplota může MS uplně odstrčit, případně se projeví jen špiněním, mám zkušenost 😒

pepibubu
23. zář 2009

Ahoj holky, já věděla že jsem se zapomněla po dovolené někde zahlásit... a už vím, bylo to u vás. 🙂 Tak se nezlobte, ale ve víru událostí jsem tak nějak zapomněla.

Všímavější si určitě všimly profilu. Ano, na Šumavě se nám opravdu podařilo zadělat na druhého broučka 🙂