• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

30. prosince 2009 
ivis tak super to ste dobre pokrocili a pepibubu gratulujem
23. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pepi, tak moc gratuluju a držím pěsti, ať jde vše jak po másle :slight_smile:
Tak už jste se Skreti dvě těhule u nás :grinning: Už jsi byla u dr?
23. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem objednaná až na 8/10 - moje gyndra objednává zásadně nejdřív na 7tt, aby už bylo vidět srdíčko a máma zbytečně nenervačila :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pepibubu tak mooooc gratuluju :grinning: a jak ti je? Ja jsem byla na kontrole 5tt+5 a srdicko uz bylo videt, tlouklo o 106 :grinning:

Ivis jde Vam to tedy pekne od ruky, to je parada :dizzy_face:
23. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
skretik tak teda same pozitivne spravy
23. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi, moc a moc gratuluju, to je skvělé :dizzy_face: :slight_smile: Krásně si to užívej :wink:
Ivis no tak paráda, ono o nějak půjde :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teda ale tohle těhu asi bude ve znamení vlašáku :slight_smile: Několik let jsem ho neměla, nechyběl mi, a teď? Během dvou týdnů už jsem ho měla potřetí :grinning:
23. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: A v prvním těhotenství jsi měla chutě jiné?
23. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen si to uzivej :grinning: , zavidim. Me je od soboty skoro nonstop zle, takze se do jidla spis nutim :frowning2: . Rikala jsem si , jak se tesim az budu tehotna a budu papat uplne vsechno a ted :rolling_eyes: . Doufam, ze to koncem 3mesice prejde a pak si to konecne budu uzivat :sunglasses:
23. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepi no tak pekne papaj na co mas chut a skretik verim ze ta tie nevolnosti rychlo prejdu
23. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skretik, určitě to přejde, sestřenka měla těhotenství hodně extrémní a první tři měsíce nemohla ale vůbec nic, takže do sebe cpala nutridrinky, aby měla aspoň něco..ale pak to přešlo a užívala si :wink: Takže určitě to přijde a ve Tvém případě stoprocentně brzy :dizzy_face: :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja taky doufam, ze to bude jen ty 3mesice a pak se to zklidni(uz jen mesic :sweat_smile: ). jak se me tu nekdo nedavno ptal jestli se mi nejak meni nalady, tak ted uz musim rict, ze ano, ale nerekla bych, ze to ma neco spolecneho s hormony a tehotenstvim, ale spis s tim, ze je mi porad zle a presto musim normalne fungovat :frowning2:
23. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
qualka: ano, v holandsku jsem si jich uzila vrchovate, nejaky cas jsem tam zila:slight_smile: Jj, mas pravdu, ze jsou jedny z nejdrazsich, ale zase je to asi kvalita, ktera vydrzi. Treba kdyz jsem cetla clanek o skodlivych latkach (ftalatech) v materialech, ze kterych se vyrabi detske kocarky, Bugaboo vysel z testu jako jeden z mala, ktery tyto latky neobsahuje... Navic me uplne dostava ta variabilnost. Myslim, ze treba ve Vidni se da sehnat urcite levneji, nebo treba z toho Holandu z druhe ruky.
Blba je jedna vec: je to kocarek opravdu navrzeny holandanama, protoze mne osobne pripada jako vylozene mestsky kocarek, ktery treba neni uplne do terenu, kdyz chces jit treba nekam na delsi vylet s mimisem nebo nekam na dovolenou do lesa, ale k tomu ucelu bych si zase rada poridila jeste jedno vozitko (croozer - mrkni do alba), ktere se da vyuzivat urcite tak do 4-5let.
23. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
V prvním těhu jsem byla schopná pozřít jen tvarohovou aktivii... Zlomilo se to až začátkem 4. měísce
23. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pepi tak to me uklidnuje :wink:, ja se snazim jist vsechno mozny, aby mimi nestradalo, ale nekdy je to teda hruza to do sebe natlacit a to je mi "zatim" jen zle a nezvracim, to me mozna jeste ceka :confounded:
23. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skreti snad se to uklidní. Moje segra má taky žaludek jako na vodě - končí první trimestr. V prvním těhu nesnesla Jar, Persil gel a milovala slaninu :grinning:
Pepi teda vlašák bych si taky dala :wink: mnam mnam, už aby byl oběd :grinning:
23. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepibubu: tos musela ze zacatku dost zhubnout, ne? Jak jsi to mela v prvnim tehu s vahovym prirustkem v prvnim trimestru? Myslite holky, ze je tohle dedicne? Ze to muze byt podobne, jako to mely nase matky?
23. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já včera dobrala poslední prášek ze svého posledního platíčka, takže teď mě čeká v So ještě snad normální MS a pak jsem zvědavá,co ta změna se mnou udělá. Brala jsem ji skoro 9 let, zezačátku kvůli silné MS a pak už i jako ochranu, tak snad teď po vysazení nevykrvácím. Jsem ale jak posedlá mimčama, máte to taky,co?:slight_smile: Někdy si vážně přijdu jak pošahaná.
Jinak s těma řemeslníkama je to asi všude stejný, tady v Ústí je to taky fuška někoho sehnat,největší problém máme ale s elektrikářema:(
Gratuluju skretik a pepibubu k těhotenství :wink: , holky, já chci taky :frowning2:
23. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucanka: ja mam taky nekdy pocit, ze me asi nekdo najednou v hlave prepnul na nejaky jiny program. Ale prichazelo to postupne. Ted je to napinavejsi o to, ze se muze kdykoliv stat, ze diky tomu, ze k sobe s pritelem neco hezkeho citime, zplodime nekoho dalsiho. Dava to tomu vztahu uplne jiny rozmer.. :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tady je dneska nejak mrtvo:(
23. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem si dneska plánovala, že si půjdu koupit čajík a zrovna ráno jsem to dostala...ale je to děs...předtím jsem to měla bezbolestné a teď je to opravdu hodně bolestivé...ach jo... :frowning2:
Jinak gratuluji k těhulkování :grinning:
24. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
qualka a už jsi zdravá? Nebo teprve vyrážíš na kontrolu?
24. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvilku vyrážím na kontrolu, tak doufám, že už mi ukončí neschopenku, ale asi jí řeknu až od zítřka, ptž dneska jsem tak zralá na postel a brufen :confounded:
24. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako dobrý je, že fakt dorazila a nemusí mi ji vyvolávat,ale nemusela dorazit s takovou pompou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Qualko, to uz te snad doktorka necha doma do konce tydne, ne?! Jen si hezky odpocin a prespi ty menstruacni bolesti. Jinak gratuluju, ze MS dorazila sama :wink:
24. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Q, super, že přišla MS sama, i když víc bolestivá, na to si zvykneš, já to tak měla též.Mám v práci blbinec, tak vás nestíhám ... :frowning2:
24. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby,

tak sa po dlhom case ozyvam opat, pretoze to bez Vas nevydrzim!! len pre info predtym oboznamenych dievcat: rozhodla som sa a ak sa to pojde von, tak mi je to jedno, budem si davat pozor :slight_smile:

Gratulujem Pepi, tak to je krasne!!! velmi sa tesim!!!

Skretik prajem dobru chut do kazdeho jedla, aby ta nechut pominula!
24. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj skretik! Co to vidim, 7tt? V cervenci jsi zakladala tema, jak se zacnete snazit ke konci roku a resilo se jak, to chlapi moc nechteji a ještě by pockali! To jsi to vzala hopem! Kazdopadne gratujuju!
24. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Sarti, jsem moc rada, ze sis to rozmyslela, neboj, pokud budes opatrna, vzdycky zustanes inkognito :grinning: .

Skafi, ja teda nevim, ale moc se mi ty tvoje grafiky nelibi :frowning2: , mas apson jeste nejake jine priznaky ovulace? Teploty by mely byt pred ovu niz a pak se po ovu zvednout a zustat vyssi, ty tam mas jen jedno zvyseni a pak stejne teploty jako pred tou zvysenou teplotou, to je zvlastni. Mozna by stalo za to to vzit ukazat doktorovi at ti rekne nebo se v priblizne dobe ovu objednat na kontrolu, aby se podival.

Ahoj Julo :wink: . No ja nevim co se stalo, nekdo mi toho meho doma asi vymenil :sunglasses: . On mi vzdycky tvrdil, ze miminko chce a se mnou, ale ze by jeste klidne chvili pockal, pak tedy rekl po prazdninach a nakonec se v srpnu rozhodl, ze to zkusi a ono to hned vyslo -tuk tuk tuk (priznal, ze pristi mesic uz by mozna zase na chvili prestal :sweat_smile:, ze to chtel jen zkusit). Myslim, ze podnet k tomu, ze to zkusi prisel od jeho nejlepsi kamaradky, ktera otehotnela a byla hrozne stastna (neplanovane), tak mu asi taky trochu domluvila :grinning:. Ona to jeste nevi, ale porad se pta, a az se dozvi,ze nase miminka od sebe budou 2mesice (pokud vse pujde tak jak ma), tak bude stestim bez sebe :grinning: . No tak asi tak, proste to zkusil a nastesti pro me uz jsem v 7tt :grinning:
24. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek