Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

skretik
autor
24. zář 2009

A jak ty se mas Julo?Nejake novinky?

jula81
24. zář 2009

Skretik tak to je parada 🙂 Vidis, i chlapi maji svetle chvilky 😉

Ja zadne novinky nemam, kdyz uz to dlouhe dobe poprve vypadalo slibne, prisel samovolny potrat. Nastesti bez kyretaze, vsechno pryc. Pri vsi smlule - aspon vime, ze jsme plodni 🙂

skretik
autor
24. zář 2009

To je mi lito ☹ , to prisel potrat hned nejak na zacatku? muzete to tedy zkouset hned nebo musite dat pauzu?

jula81
24. zář 2009

V 7tt + par dni. Pricinu /tu nasi/ nikdo nezna, stava se to. Doktori se neshodli na tom, jestli hned nebo nechat probehnout jeden dva cykly, takze jsme se rozhodli, ze tomu nechame volnej prubeh. Nevim jak se to telo zase nahodi zpatky, zatim to teda moc nefunguje. Navic zrejme ovuluju jen "jednostranne", takze to zadna rychlovka stejne nebude.

skafandrik
24. zář 2009

skretik, mně se taky nelíbí, ale právě že mam možná i jiný příznaky ovulace, já se z toho zbláznim 😀 jsem včera koukala na ten seriál Přešlapy, jak ta Schneiderová taky měřila atd., tak jsem říkala, že až tak dopadnou teda nechci 😀

pepibubu
24. zář 2009

ahojky holky 🙂 tak jsme si s Pepčou schrupli, já udělala mísu šopáku pro nás dva a Pepča bude mít něco s masíčkem 😀

skafandrik
24. zář 2009

ahoj pepi, gratuluju 😵 jste super plodnej pár 😀

skretik
autor
24. zář 2009

Julo tak to je mi lito, ale aspon je pozitivni, ze si nemusela na kyretaz. Ja mam prave taky porad strach, aby bylo vse ok. Muj doktor mi taky na prvni navsteve rekl, ze mi neda ani fotecku, ze se prave stava, ze bez jakehokoliv zjevneho duvodu se potrati... Tak drzim palce at se to zase brzy povede..

skafandrik
24. zář 2009

pojďte se radši bavit o něčem jinym, já na to pak strašně myslim 😔

nám už stojí příčka v koupelně (resp. mezi koupelnou a šatnou), ta šatna bude parádně velká, cca 1,6 metru na 3,6 metru, krásně se mi tam všechno vejde a dokonce, když jednou budem mít prcka, tak bych tam mohla dát i přebalovací pult s komodou, aby to bylo schovaný, no úplně to vidim 😀 😀 taky jsme si nechali namíchat barvu do ložnice, máme zelenou, ale zdá se nám celkem dost tmavá, takže si to asi ještě sami trochu promícháme s bílou 🙂 no já už se tak těšim, až to bude
ale byl u nás tchán, dělá ve firmě s obklady, a říkal, že tam zrovna někdo byl vracet ty naše vybraný, že nebyly rovný, tak to reklamovali ☹ tak teď řešíme, jestli ty, co se nám fakt hodně líbily, tam dát a riskovat, že to budem vracet a nebo vybrat rovnou něoc jinýho 😖

qualka
24. zář 2009

Tak jsem byla u doktorky a zítra můžu do práce.
Chtěla mě pustit do práce až v úterý, ale já jsem jí o to poprosila, protože zítra mámé s drahým nějakou akci, tak kdyby mě někdo potkal (lidi jsou zlí), tak by to nebylo dobré.

Jako fakt jsem nikdy neměla bolestivou, ale teď se z ní fakt stala "mrcha"...to je děs...

Jula81: To mě mrzí, ale zase jsi byla dost na začátku, takže to půjde dobře znovu...
Sartira: ty máš problémy s diskuzema?

qualka
24. zář 2009

Skreti: Já vím, že se to může stát, že přijde potrat, ale proč ti doktoři tak stresují - mám kamarádku, otěhotněla, byli oba hrozně šťastní, a tak šli k doktorovi. Doktorka, bába, hned začala říkat, že tam nic nevidí, že ať se ještě neraduje, ptž to vypadá na mimoděložní těhotenství a dala jí hned přednášku o tom, kam má jít, když začne špinit a že ať se neleká, až jí začne hodně bolet břicho, že to je pravděpodně potrat...no děs...a teď má chlapečka a změnila doktorku.

qualka
24. zář 2009

Jinak ještě mám dotaz: předem se omlouvám, že bude asi blbej, ale od kdy mám počítat ten cyklus? Jak jsem brala prášky, tak to bylo tak přehledný a teď vůbec nevím. 😒

skafandrik
24. zář 2009

1. den MS = 1. den cyklu

qualka
24. zář 2009

díky skafi 😀

ivis85
24. zář 2009

tak jsem trochu popracovala a už vás dočítám 😉
Ahoj Jula, tebe jsem tu ještě nezaregistrovala, asi jsi sem teď moc nechodila viď? Každopádně mě moc mrzí co se stalo a doufám, že si mimísek brzy vybere právě vás 😉
Skafi, tak to vám to taky krásně roste, u nás je teď právě pán na betony, tak snad to bude za dobrý peníz a brzo, aby to schlo
Q - blbej neblbej,jen se ptej, musíme v tom mít jasno 😉

qualka
24. zář 2009

Ivi: já v tom mám teď fakt chaos - jak jsem brala HA, tak jsem veděla všechno přesně a teď jsem mimo, ale zase je to úleva, když nemusím myslet na prášky 😀

ivis85
24. zář 2009

jj, to chápu, já ještě trošku bojuju s cyklem, ale už je to v rozmězí dne/dvou, teď čekám mrchu 1.října tak doufám, že si nedá na čas. Při HA jsem věděla, že v pátek k večeru přijde - přesná jak hodinky +- kolem 17 se vždy předvedla a teď je to 50:50, nejhorší bylo léto, kdy jsem na ní čekala a třeba 4-5 dní nevlezla do rybníka, i když bylo úmorné vedro, za ten trapas by mi to nestálo 😀

qualka
24. zář 2009

Ivis: přesně jsem to měla taky 😀 Říkám si v neděli, když jdu vařit oběd, tak kolem dvanácté + - a byla tu 😀

qualka
24. zář 2009

Už mám v sobě druhý brufen a kroutím se tady v křečích...bože...zlatý těhotenství 😀 😀

ivis85
24. zář 2009

no, každé má své nevýhody, skreti zase nemůže baštit 😕
Qualko, lehnout, zahřát, zaspat - jediný recept, který mě pomáhá - a je k tomu příjemný 😉 já byla v minulém životě snad medvědice 😀 😀 😀

qualka
24. zář 2009

Ivi: hřeju si na bříšku deku a ještě polštářek...ooo...to je úleva...jinak ty nevolnosti - já to tu nechtěla psát, ale kamarádka měla nevolnosti asi do 7 měsíce, kdy jedla jen nutridrinky a suché rohlíky a od 7 jí otekly nohy a nemohla chodit...no děs..ale to byla výjimka Skreti.... 😀 😀

bamb27
25. zář 2009

Ahoj krasky..
ospravedlnujem sa, ze som vas dlho nebola pozriet ..ale bolo toho vela.. vsak to poznate, no a ked toho bolo pomenej tak sa mi zase nechcelo ;)
V praci sa citim nie ako zamestnanec ale trochu ako otrok, ale uz je to lepsie... mam sa rada, nemozem to prehanat 😅 a dneska vecer ideme dojednavat detaily ohladom kupy bytu... ma to byt rozhovor medzi 4 ocami, no teda 6 ...a neviem o co ide, tak nam drzte palceky
Inak zdravim Qualku a ostatne co maju este stale pomyleny cyklus po vysadeni HA ...ten moj sa po pol roku pomalicky dostava do normalu, hoci stale to nie je ono...aj ked som ho stiahla zo 42 dni na 32, tento mesiac to vyzera ze bude zase dlhsi... pretoze ovulacia ma ppotrapila na 21 DC a odvtedy mozem pocitat presne 14 dni ..ale 35 je este v norme 🙂 (riesim to zatial len pupalkou a kontryhelom, takze odporucam)
Tak qualka, snad je to dneska uz lepsie... ja si aj tak myslim ze ked nas telo trapi kadejakymi bolestami, aspon vieme ze sa tam nieco deje a snad to funguje... ja osobne ked mam MS, tak o nej ani neviem... slaba a bezbolestna... zvijam sa v krcoch prave pocas ovulacie, ale to je nastastie jeden den a aspon viem presne co mi tym telo chce povedat.. co je neprijemnejsie, je psychika v tomto obdobi... ked citim ze vajicko je na ceste a pripravene, a snazenie je podmienene bytom ... ale manzel sa zatial brani, chce to mat vsetko poporiadku, lenze ja som ako prepnuta... dufam ze to bola jedna z poslednych ovulaci 😅
Tak zatial toto som chcela.. este dnes pridem pozriet ;)

sartira
25. zář 2009

Dobre ranko baby,

bamb drzim palce dnes, mozno madzi 4/6 ocami lebo ma pre vas nejake prekvapko - pozitivne 😉

skretik snad sa to podari a budem stale "secret"

Qualka vitam z mojej strany aj Teba, problem s istymi ucastnikmi - teda jednou, ale nechame to tak, su tu velmi prijemne baby a vyborne sa keca 🙂

Inak baby musim sa vam zverit, ze za ten cas som normalne prekonala krizu, ci chcem mat baby ☹ nejak mi to okolie nepraje, teda take okolie co ma nepozna, viete odvtedy ako som sa vydala, tak kazdy sa hned pyta, ci budeme mat aj babo, kedze som mlada, ved 24 ni je malo nie ??? ☹ ☹ 😖

skafandrik
25. zář 2009

sarti, já jsem taky ráda, že ses vrátila 😉

jinak jak jsem tu včera řešila tu ovulaci, tak patrně asi zas nebyla, dnes mi teplota klesla, ach jo 😒 ☹ no doufam, že se mi to časem nějak srovná a nebo se to vyřeší

ivka1984
25. zář 2009

sartira no mlada nie si tym nechcem povedat ze stara 😀 ale na babo podla mna uplne v pohode ja mam o mesiac 25 sice vydata nie som ale s pratelom uz planujeme nik o tom nevie a ani netuzim aby vedel zatial 😉

bamb27
25. zář 2009

Skafi, netrap sa...mozno chyba nie je v tebe, ale v teplomeri, ci tej pocitacovej aplikacii kam to nahadzujes.. je tam mnoho faktorov a cyklus kazdej zeny je jedinecny... Myslim ze problem je v tom ze sa moc pozorujeme, ze si tym tak trochu ublizujeme ... moj muz sa na mna za to hneva, vraj mam toho plnu hlavu a to vobec nerobi dobrotu... 😠

ivis85
25. zář 2009

Ahoj holky
Skafi, přikláním se k názoru bamb - psychyka - je to mrška záludná. Já těm tabulkám ani grafům nerozumím a řešila bych to testem, já si je koupila tady na koňovi za 230 - 20 kusů - jeden za cca 11 Kč, což mi nepřijde tolik 😕 a měla bys jistotu, už den-dva před ovu už je na testu duch apak čára jak Brno a věděla bys - mám / nemám př. šla k lékaři, ale věřím, že je, jen ty grafy nejsou správné ...
Sarti, jsem moc ráda že ses vrátila a myslím, že na mimi je ten pravý čas tehdy, když to cítí mamka a taťka! Ať je jim 19 - 30 - 40 ... a ty jsi stejně krásně mladá jako já, takže na mimi jsi tak akorát 😀 😀 😀
Bamb o tobě také ráda slyším, držím palec, ať ren byteček klapne a manžel už nemá zábrany 😉

sartira
25. zář 2009

Ivis dakujem, dakujem za podporu, sme rovnake rocniky a tiez si myslim, ze je to o pocite cloveku a hlavne ak to planuje tak dlho tak mi to nepride ako bezhlave rozhodnutie 🙂

inak ja sa liecim, bola som opat u gyn a ta mi dala nieco na preliecenie zapalu a potom rovno hups na snazilkovanie 😀 cas sa krati aj nam ostatnym

sartira
25. zář 2009

napisane trosku popletene,ale dufam ze ste pochopili 😎

qualka
29. zář 2009

Ahojky, tak dneska jsem první den v práci celý den, "mrchu" pořád mám a silnou na 6.den 😖 , ale tak doufám, že se to srovná. Navíc jsem začala držet dietu podle Ing. Havlíčka z pořádu "jste to, co jíte" a jsem na sebe zvědavá.