Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

benotka
29. říj 2009

jednou si to možná napíšem 😀 Snad brzo.

ivka1984
29. říj 2009

urcite ano

ivis85
29. říj 2009

Ahoj kočky 😀 Dnes jsem plná energie a spokojená
V práci docela klídek, mají mi přivézt digestoř, tak doufám, že nebude nějak poškrábaná 😠
Luc - a co změnit lékaře? Přeci ti musí něco musí asi najít, když ti není dobře...to je teda přístup odborníků 🙄
Benotka - to byl rychlý porod a co má ségra?holčičku nebo chlapečka?

benotka
29. říj 2009

Chlapečka-Lukáš- jak jsme řešili narozky a svátek v jeden den 😉
Já moc plná energie nejsem při představě sezení v práci až do 18:00.

ivis85
29. říj 2009

jj, máš pravdu, sem zapoměla! to jak vás zanedbávám a čtu letmo ...
já mám plno vyřizování odpo - vyměnit mozaiku v siku, vyzvednout digestoř a domluvit se na dveře s firmou a myslím, že tě trumfnu s tím časem 😒 a pak na barák a tam tak do 21.
Máme vyštukovanou kuchyňku a vybouraný špajz a ještě nějaké drobnosti, které manža včera stihl 🙂 🙂 🙂
Ben a jak to jde s baráčkem?

luucanka
29. říj 2009

Ivis, no to není jen jeden doktor🙂 Ale teď mám jít v po na gyndu na kontrolu a 12.11. jdu na gastro a tam mám mít kompletní UTZ, tak si řikám, že kdyby něco, tak to tam určo najdou. Nebo,že by se mi roztahovala děloha na mimi? 🙂 No tomu se mi věřit nechce, i když mě teď bolí převážně spodek, jako bych to měla dostat.
Jinak to lítání ti nezávidím, já teď furt domlouvám zaměřování oken a docela mi to stačí. To ještě chci udělat ložnici a kuchyň 😒
Benotka,tak takový porod je snad sen 🙂 , známá to měla taky hrozně rychlý, ale holka co k ní chodím na nehty měla přes 20 hodin, to mě děsí

benotka
29. říj 2009

Já si občas pročítám ty porody v diskusi - Jaký byl porod a většinou co tam popisují, tak to taky trvá x hodin 😉

Baráček-pořád stejné. Obvodová zeď v koupelně už konečně stojí. V nejbližších dnech se tam usadí okno a taky se budou dávat vchodové dveře-přední i do dvora. Musíme to tam uzavřít, protože jsme si dali do "obyváku" kamna aby jsme tam mohli přes zimu pracovat. Třeba budem do velikonoc bydlet. Původně jsem myslela vánoce, ale tak je to snad se vším. Všechno fotím,ale mám plný noťas, tak to nemám kam uložit, ale už na tom pracuju, tak pak ukážu tu naši hrůzu. 🙂

sartira
29. říj 2009

ahojte baby,

tak som opat tu, uz sa tu pomaly zacne testovat? fiiha, my zaciname snazilkovat a teda tak som si to krasne naplanovala na tento vikend a moj drahy si naplanoval turnaj v squashi, ved ma skoro porazilo dnes, ked som to pocula, asi sa vzdavam predstavy o romantickom vikend plnom plodenia deti ☹

benotka
30. říj 2009

Dobré ranko,
už pracuju na fotkách baráku, tak snad za chvilku dám odkaz. 🙂
Sartira:u nás se romantický víkend nekonal ani nepamatuju, a jelikož bydlíme u našich ještě se sestrou, tak dokud se nepřestěhujem tak ani romantický večer nehrozí. 😒

luucanka
30. říj 2009

Ahoj holky, u nás nevím,jak to bude s romantickým víkendem, přítel má pohotovost, takže když se někde něco podělá, tak bude muset vyjet. Navíc nám od včera zvrací a průjmuje pes, vzbudil mě v půl páté, že mu je zle, tak jsem uklidila co nadělal a pak jsme běhali po venku. Teď jsem ho odvezla k babičce, aby mi to doma zase celý nezadělal, když jsem v práci. Tak doufám, že už mu odpoledne bude líp, jinak romantický víkend u veterináře 🙂

sartira
30. říj 2009

tak vidim, ze nikde romanticky vikend 🙂 manzelovi som to povedala, ze si to takto nepredstavujem a je mi to uz celkom jedno, prisla na mna apatia, asi pojdem s kamoskami, to ho urcite prebudi z tej letargie 😉

luucanka to budes mat pestre so psikom, snad to bude cez vikend lepsie, mate nejakeho vacsieho?

benotka so sestrou? vychadzate spolu?

benotka
30. říj 2009

S mladší ségrou vycházíme v pohodě, akorát, že pokoj který máme s manželem je průchozí právě nahoru do sestřiného pokoje a nejsou tam dveře. Není sice každý večer doma, ale moc soukromý tam teda nemáme. 😉
Naš dům předtím http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...
a trošku novější podoba http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...
🙂

luucanka
30. říj 2009

Sarti, máme jezevčíka kříženého s haskou, je to takový zajímavý exemplář 🙂 , je útulkovej a někdo ho zřejmě bil, když se pozvracel, takže když mu je teď špatně, tak se hrozně bojí, že dostane, začne se celý klepat a schovává se. No když sem to všechno uklidila, tak jsem málem zvracela taky, nějak to hůř snáším poslední dobou🙂
Benotko, tak to Vám tedy vůbec nezávidím,to musí být náročné 😉

skafandrik
30. říj 2009

Ahoj holky,

vůbec nestíhám 😖 jak jinak ☹ Už dělám na jiné pobočce, sice supr, že nemusím tak daleko dojíždět, ale mám spoustu nové práce a do toho ještě i částečně tu starou, takže je toho prostě moc ☹ Jinak co se týče snažení, jsme na tom stále stejně, snad u mě s tím rozdílem, že měsíc od měsíc to míň a míň řeším, na začátku jsem byla děsně zklamaná a teď už to tak nějak vůbec nevnímám a prostě to nechávám plynout, už ani neměřím BT.

ivis85
2. lis 2009

ahoj holky, jak je? nikdo tu není?

luucanka
2. lis 2009

AHoj holky, já to v neděli dostala,a to jsem si myslela, že by se mohlo něco povést, no tak třeba příště. Jinak víkend docela v pohodě u nás.

ivka1984
2. lis 2009

aj ja som si myslela a tiez to doslo noooo nevadi ide sa dalej 😉

ivis85
3. lis 2009

Ahojky
I mě se mrcha ohlásila.Už v pátak, byla očekávaná 🙄 a trochu jsem doufala, že dorazí, páč jsme si občas dali vínko nebo vodku (to jen jednu na loučení 😢)

luucanka
3. lis 2009

Tak mě teda při mé první - jako úplně bez HA myslím, nebolí vůbec břicho a jsem celkem v pohodě,akorát trochu protivná. Takže by mi to ani nevadilo jí mít takovou, pokud tedy nebude dlouhá. 😒
Ivis, jak pokračujete?

lussyn
3. lis 2009

Ahoj holky, jak se tu máte? 🙂

ivis85
4. lis 2009

Ahojky holky.
Lussy, asi se máme dobře, jen sem málo chodíme, musíme pracovat 😀 Co u vás?Jak jste na tom?
Luucnka - tedy ty mi dáváš, měníš si fotky jak chceš a já jsem pak zmatená jak goro v tokiu. Pokračujeme docela fajn, až na ty dveře, furt se nám zdá vysoká cena 😒 jinak na střeše mám kuchyň - obloženou 😀 juchůůů

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

Co ty? Ještě bolí bříško? co ti řekli na gyndě?

nevestinka2010
4. lis 2009

ahojky asi se mezi vas pridam, jeste nechci zakladat tema pred-priprava na plozeni v 2010 😉
my se budem v cervnu 2010 brat a hodlame na to pak hned vlitnout 😀
jsem asi strelena, ale hodne to prozivam uz dopredu a zacinam resit, co chci do cervna stihnout v ramci aktivni vedome pripravy na zplozeni mimca
tak ctu a shromazduju informace a zacinam s pred-pripravou a tak asi v dubnu 2010 bude uz fakt priprava se vsim vsudy 😀
mejte se!

ivis85
4. lis 2009

Ahoj, klidně se přidej 🙂

luucanka
4. lis 2009

ivis, to byla jedna změna za dlouho 🙂 ale teď už budu hodná jo 😉
No na tý gyndě jsem znovu nebyla, měla jsem jít teď v pondělí,ale v neděli jsem to dostala, takže nic. Břicho je v pohodě. Našla jsem na diskuzi jednu holčinu, co měla uplně stejný problémy jak já a bylo to z toho vysazení, takže já myslím, že moje tělo bojovalo s malým přísunem hormonů a snažilo se to nějak ustát, proto mi bylo tak zle. Doufám,že už se s tím trochu porovnalo 😒 protože další takový měsíc fakt nechci.
Tak gratuluju ke kuchyni,budeš mít takovou pěknou velkou.. ☹ (závist 🙂 ), jo a hezká sedačka, je rozkládací?
Nevestinko, a co chceš stihnout?
Lussyn a jak se máš ty?

fairy26
4. lis 2009

Ahoj holky. Japa se máte?🙂

nevestinka2010
4. lis 2009

>tak napriklad zhubnout asi 5 kg, protoze ty mam ted tak nejak navic 😉 tim padem taky zacit pravidelne cvicit at muzu pokracovat i v tehu a uz sem zvykla na rezim..., cvicit svaly dna panevniho 😉
> vypozorovat par ms cyklu a ovulaci, uz sem zacala merit bt a delat grafy 😉
> i kdyz jim dosti zdrave, tak jeste vic upravit jidelnicek...
a dost dalsich veci... pisnu priste 😉
a taky hooodne cist

benotka
5. lis 2009

Ahoj holky a nově nevěstinko2010 🙂- Přípravy na těhu vypadají dobře, to já se zmůžu tak na kyselinu lis. a čtení, když si teda vzpomenu. Pohybu mám denně dost, ale nevím když s tím v těhotenství přestanu, tak asi přiberu rapidním způsobem. Budu muset vymyslet nějaký pohyb, který mě bude bavit a přitom nebude ohrožovat mimi.
Za chvilku končím noční, konečně. 😉
Ivis - pěkně se vám to rýsuje, jsem zvědavá na linku a ten dřez je perfektní, něco takového si představuju, ale nikde jsem ho myslím neviděla.
😔

ivis85
5. lis 2009

Dobré ránko, tak jsem myslelea, že je benotka raní ptáče a ona pracovala v noci 😒 to ti nezávidím.(ale zas teďs zasloužile chrndá 😀 )
Luuc - sedajda asi rozkládací byla, ale už si jí v albu nechávám jen pro inspiraci, protože s postupným dokončováním bytu dochází i finanční hotovost, což znamená, že musíme volit levnější kompromis (stála cca 47. už nevím přesně - kůže) tak asi zvítězí podobná tvarově, ale látková z asko nábytek v Táboře za 20,000 (pokud stihneme akci)
Nevěstinka - tak mě přebývá 5 kg taky, ale nevím jak je dát dolů, jídlo si neumím odepřít a pohyb mám tak akorát: oklepávání cihel, obsluha vrátku, škrábání omítek 😀 tím asi nezhubnu 😖 tak držím pěsti aspoň tobě.
A co svatba, jak připravujete? a kde tobude?

nevestinka2010
5. lis 2009

ahojte, diky za prijeti
svatbu resim na Beremese 😉 (proto mam taky ten trapny nick 😉 ) jj, pomalu ale jiste vse pripravujem a resime, bude to v CR kousek od Ostravy...

No ja se na ta kila chystam behanim a posilovanim 😉 a jidelnicek upravit, ale ze bych hladovela nebo jedla jen nejake super dietni jidla to zas ne, to neni zdrave...

benotka> urcite je dobry treba pilates nebo joga a tak, prave chci taky zacit s necim takovym radeji drive nez az potom. A taky, kdybych pak prestala behat tak se budu kulatit az moc

fairy26
5. lis 2009

Jéé holky, když vás slyším, taky bych potřebovala dát dolů aspoň 5 kilo. Zrovna dneska se chystám do posilky, tak jsem zvědavá, jestli to klapne. Se mnou je to horší, mám sedavé zaměstnání a jsem tu od rána do večera. Když přijdu domů, jsem ráda, že jsem a mám pocit, že na cvičení už sílu nemám...i když to tak často asi není🙂. No a jídlo...ježíš kdyby nebylo tak dobrý...🙂