• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

30. prosince 2009 
fairy> mas pravdu moc to resim, ale nejak se tomu nemohu ubranit, ono to chodi v takovych vlnach a verim, ze pak budu mit plnou hlavu svatby takze snad to pujde :wink:
na prolaktin sem prisla tim ze po vysazeni HA se mi objevil trochu ekzem na prsou ( na dvorcich) no a taku sem zjistila ze sem schpna si vymacknout kapicku asi mleziva z kazdeho prsu, coz sem nejdrive vubec neresila, ale ted sem zjistila, ze se tak vetsinou projevuje zvyseny prolaktin, tak se na to chci u dr. casem informovat.
:confused:
19. lis 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
nevestinka2010: tak tohle bych asi řekla doktorovi hned, zvlášť jestli to trvá už nějakou dobu.
19. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, prave, sem ted z toho docela vyjukana, musim pockat do ledna, driv se domu nedostanu
20. lis 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si neuvědomila, že jsi pryč...tam je to asi hodně drahý,co?
20. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já už se můžu zařadit mezi snažilky-od minulého víkendu, manžel rozhodl :grinning:
Na baráčku děláme každý den a celkem se to i hýbe, tak snad se do léta přestěhujem. :slight_smile:
21. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fairy> jo, ale o to az tak nejde, spis bych to radeji resila se svou gyn. a ted je navic chripka, tak se mi vubec nechce behat po doktorech tady. Ale verim, ze to bude ok.
benotka> tak to je fajn, tak drzime palce :wink:
21. lis 2009 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevestinla: tal třeba to odezní do té doby samo...uvidíš:slight_smile:

benotka: taky držím pěsti:slight_smile:
22. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidime, treba jo, mozna se telo jen dava dokupy po tech letech brani HA :sweat_smile:
skoro 10 let na HA to je drsne, kdyz se nad tim zamyslim...
22. lis 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

nevestinka: já jsem ji taky brala takhle dlouho, ale kupodivu jsem to vysazení snesla v pohodě....teda když odečtu pubertální pupínky, které se mi objevily asi po třech měsících od vysazení....teď už je to ale taky v pohodě...doufám:slight_smile:.
24. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky,
tak copak nového?Dlouho jsem tu nebyla, tak nejsem v obraze.Jak se všechny máte?Doufám, že co nejlépe.
24. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak poslední dobou mám fakt málo času, občas vás dočtu, ale ani nestihnu něco písnout.
Minulý měsíc jsem se radovala, jak jsem to doastal na den a dnes jsem 24 DC a už přišla MS, zatím jen slabší, ale ona se asi rozjede :frowning2: možná je to ze stresu, mám toho už plný řidítka, v práci hodinu dvě denně navíc a pak hned domů a na baráček. No, aspoň už se to fakt krátí. |Máme vymalovaný obývák na čisto a kuchyň s ložnicí první vrstvou, položenou plovoučku a ve čtvrtek mám dovolenou, přijdou mi montovat kuchyyyyň :wink: mám z toho trochu strach, aby mi to nedělali nějaký lemplíci a bylo to v poho ...
Nevestinka - může to býd tou změnou, HA je opravdu ... jak to vyjádřit, prostě udělá zmatek v těle ... určitě se to usadí
Lussyn a co vy, jak se máte a co nového?
24. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky,
ivis to toho mate hodne, ale rikas ze uz se to krati... to bude ok
No u me jako vysazeni HA v podstate probehlo supr, prvni ms po 25 dnech a pak uz vsechny dalsi pekne pravidelne 30-31 jako kdysi, ale presto si myslim, ze uvnitr to jeste neni uple stopro ok a sem rada, ze sem to vysadila tak brzy.
Jinak se musim priznat, ze se zajimam uz i o veci nejen okolo tehu, ale i dale. Zajima me treba noseni v satku, bezplenkova komunikacni metoda v kombinaci s latkovyma plenama, attachment parenting, znakova rec kojencu atd. proste alternativni cesty a metody...
ne, nebojte se nejsem, silenec normalne pracuju a mam toho taky plno, ale misto plkani na facebooku nebo cuceni na TV resim tyhle veci a je to pro me dobra forma relaxace a uceni :sweat_smile: No holt nebudujeme nebo nereknostruujeme barak (zatim) takze mam cas na takove veci :wink:

mejte se!
25. lis 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, moc se omlouvám za delší odmlku, ale mám toho teď až nad hlavu :unamused:
Jinak MS mám pravidelnou cca 29-30 dní,ale bolesti jsou tedy hustý a je hrozně silná - při HA skoro nic a teď tohle.
Jinak snažilkování jsme s miláčkem ještě odsunuli, protože se chystáme na měsíc do Ameriky v březnu a to se mi jako těhule podstupovat nechce - dlouhý let a ještě celý měsíc v USA.
26. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zhoršila se mi pleť - si fakt připadám jako v pubertě... :angry: Vůbec jsem nic neměla a teď děs...Nemáte na to nějaký recept? :frowning2:
26. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
qualka> za tu silnou ms bud rada, to znamena ze se tvori dost silna delozni vystelka
:wink:
ja mam nastesti bez bolesti jen 2x sem mela "krecky"
Na plet mi to nastesti nepusobi, nemela sem problemy nikdy, ale je to vetsinou hodne o tom co jis... :wink:

Takze se budete snazit az po navratu z US?
27. lis 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nev- já jsem taky s pletí neměla nikdy, ale fakt nikdy problém, až teď...:O(

S tím snažilkováním to asi fakt necháme až po USA. Za 1. bych si to neužila, protože by mi třeba bylo špatně a za 2. mám obavy z letu.
27. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
já jsem teď 30DC a jelikož se mrcha předchozí měsíce dostavila jak se jí to hodilo, tak ani nevím kdy ji mám čekat. A jestli ji mám vůbec čekat. :slight_smile: Jsem maniak a už jsem si dělala i pár testů, samozřejmě negativních, jelikož bylo asi dost brzo. Ve středu jsem byla vytrhnout dva moudráky, třetí mě čeká v lednu, až na umrtvovaní to celkem šlo. :wink:
Qualka- jestli se můžu zeptat-do USA jedete jen tak na dovču?
Já jsem celý víkend v práci a dnes se asi nezastavím, ach :rolling_eyes:
28. lis 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benotka: A už se snažíte? Já jak neberu tu HA, tak taky nevím, kdy jí čekat :frowning2:
Jinak do USA jedeme na dovču, budeme tam cestovat a ještě z Miami pojedeme lodí po Karibiku a Jižní Americe a to se mi s břichem fakt nechce.
29. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
tak to bude krásná dovolená! :slight_smile: Začali jsme se snažit od 14.11.
Spletla jsem výpočty a dnes jsem 38DC, ale zatím v klidu, minule jsem měla 45. Ale zítra zkusím test. :grinning:
30. lis 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji krásné ráno... :slight_smile:
Tak držím palce, ať jsou tam dvě čárky :grinning:
30. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já se hlásím po prodlouženém víkendu - pracovním jak jinak :wink:
Jinak se musím pochlubit, kuchyň je bomba, moc se jim povedla, jsem spokojená :grinning:
Benotka, tak držím palec ať to vyjde, když to rozhodl manža, určo budou za pár dní z testu koukat 2 čárečky :slight_smile:
Qualka, to bude paráda, musí to být nádhera (když se nebojíš - já bych snad umřela hlady, neřekla bych si ani o vodu a chleba :grinning: )
Nev - to něco značí síla MS? Já to mívám docela málo, je to špatně??? :confused:
30. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
benotka> to by bylo mile prekvapko pod stromecek :wink:
ivis> nemusi to byt spatne, ale treba ja mivala jeste pred branim HA dost silnou MS, pak samozrejme o hodne slabsi a kratsi, protoze behem HA se netvori delozni vystelka a pak sem byla na HA, kdy sem nemela MS vubec, ted od vysazeni pozoruji ze kazda dalsi MS je trosicku silnejsi a jsem rada. Cim vetsi vystelka, tim silnejsi krvaceni.
Ale je to individualni, pokud si vzdy mela spise slabsi MS tak to je asi normalni...
30. lis 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivis a budou fotky kuchyně, ať se můžu inspirovat. :wink:
30. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ben - jj, stáhnu je
Nev - asi jsem uplně negramotná, ale ta výstelka je dobrá k čemu?K uhnízdění vajíčka?
30. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se chlubííím :grinning: ale je tam ještě bordýlek a všude se prášilo,tak jsou fotky takové rozmázlé...
30. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc pěkná kuchyň!! Já mám svoji představu teda jinou, ale tohle se mi líbí. :slight_smile: To zakončení horních skříněk v vlevo chci mít taky.
30. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivis> jj, presne tak, do vystelky se pak zanori oplozene vajicko :wink: pokud neni vajicko oplozeno, hormony zpusoby, ze cevky ktere privadeji do vystelky ziviny se zaskrti a tak dojde k odlucovani vystelky a MS :wink:
nedostatecna vystelka muze zabranit uhnizdeni vajicka :confused: (chudinka vajicko)
Ale treba se te to vubec netyka :wink:
30. lis 2009 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak pekna kuchyn :wink:
30. lis 2009 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak děkuju za pochvalu :slight_smile:
Nev, já měla MS vždy spíš slabší, ale snad to né až tak, aby to něco znamenalo v tomto směru, to zas tak minimální není :sweat_smile:
Benotka, tak co, mrcha nikde a ty jsi nedočkavá jak to dopadne, což? :wink:
1. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek