Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

nevestinka2010
19. lis 2009

fairy> mas pravdu moc to resim, ale nejak se tomu nemohu ubranit, ono to chodi v takovych vlnach a verim, ze pak budu mit plnou hlavu svatby takze snad to pujde 😉
na prolaktin sem prisla tim ze po vysazeni HA se mi objevil trochu ekzem na prsou ( na dvorcich) no a taku sem zjistila ze sem schpna si vymacknout kapicku asi mleziva z kazdeho prsu, coz sem nejdrive vubec neresila, ale ted sem zjistila, ze se tak vetsinou projevuje zvyseny prolaktin, tak se na to chci u dr. casem informovat.
😕

fairy26
19. lis 2009

Ahoj holky🙂
nevestinka2010: tak tohle bych asi řekla doktorovi hned, zvlášť jestli to trvá už nějakou dobu.

nevestinka2010
20. lis 2009

no jo, prave, sem ted z toho docela vyjukana, musim pockat do ledna, driv se domu nedostanu

fairy26
20. lis 2009

já jsem si neuvědomila, že jsi pryč...tam je to asi hodně drahý,co?

benotka
21. lis 2009

Ahojky, tak já už se můžu zařadit mezi snažilky-od minulého víkendu, manžel rozhodl 😀
Na baráčku děláme každý den a celkem se to i hýbe, tak snad se do léta přestěhujem. 🙂

nevestinka2010
21. lis 2009

fairy> jo, ale o to az tak nejde, spis bych to radeji resila se svou gyn. a ted je navic chripka, tak se mi vubec nechce behat po doktorech tady. Ale verim, ze to bude ok.
benotka> tak to je fajn, tak drzime palce 😉

fairy26
22. lis 2009

nevestinla: tal třeba to odezní do té doby samo...uvidíš🙂

benotka: taky držím pěsti🙂

nevestinka2010
22. lis 2009

uvidime, treba jo, mozna se telo jen dava dokupy po tech letech brani HA 😅
skoro 10 let na HA to je drsne, kdyz se nad tim zamyslim...

fairy26
24. lis 2009

Ahojky.

nevestinka: já jsem ji taky brala takhle dlouho, ale kupodivu jsem to vysazení snesla v pohodě....teda když odečtu pubertální pupínky, které se mi objevily asi po třech měsících od vysazení....teď už je to ale taky v pohodě...doufám🙂.

lussyn
24. lis 2009

Ahojte kočky,
tak copak nového?Dlouho jsem tu nebyla, tak nejsem v obraze.Jak se všechny máte?Doufám, že co nejlépe.

ivis85
24. lis 2009

Ahoj holky, tak poslední dobou mám fakt málo času, občas vás dočtu, ale ani nestihnu něco písnout.
Minulý měsíc jsem se radovala, jak jsem to doastal na den a dnes jsem 24 DC a už přišla MS, zatím jen slabší, ale ona se asi rozjede ☹ možná je to ze stresu, mám toho už plný řidítka, v práci hodinu dvě denně navíc a pak hned domů a na baráček. No, aspoň už se to fakt krátí. |Máme vymalovaný obývák na čisto a kuchyň s ložnicí první vrstvou, položenou plovoučku a ve čtvrtek mám dovolenou, přijdou mi montovat kuchyyyyň 😉 mám z toho trochu strach, aby mi to nedělali nějaký lemplíci a bylo to v poho ...
Nevestinka - může to býd tou změnou, HA je opravdu ... jak to vyjádřit, prostě udělá zmatek v těle ... určitě se to usadí
Lussyn a co vy, jak se máte a co nového?

nevestinka2010
25. lis 2009

cauky,
ivis to toho mate hodne, ale rikas ze uz se to krati... to bude ok
No u me jako vysazeni HA v podstate probehlo supr, prvni ms po 25 dnech a pak uz vsechny dalsi pekne pravidelne 30-31 jako kdysi, ale presto si myslim, ze uvnitr to jeste neni uple stopro ok a sem rada, ze sem to vysadila tak brzy.
Jinak se musim priznat, ze se zajimam uz i o veci nejen okolo tehu, ale i dale. Zajima me treba noseni v satku, bezplenkova komunikacni metoda v kombinaci s latkovyma plenama, attachment parenting, znakova rec kojencu atd. proste alternativni cesty a metody...
ne, nebojte se nejsem, silenec normalne pracuju a mam toho taky plno, ale misto plkani na facebooku nebo cuceni na TV resim tyhle veci a je to pro me dobra forma relaxace a uceni 😅 No holt nebudujeme nebo nereknostruujeme barak (zatim) takze mam cas na takove veci 😉

mejte se!

qualka
26. lis 2009

Ahojky holčiny, moc se omlouvám za delší odmlku, ale mám toho teď až nad hlavu 😒
Jinak MS mám pravidelnou cca 29-30 dní,ale bolesti jsou tedy hustý a je hrozně silná - při HA skoro nic a teď tohle.
Jinak snažilkování jsme s miláčkem ještě odsunuli, protože se chystáme na měsíc do Ameriky v březnu a to se mi jako těhule podstupovat nechce - dlouhý let a ještě celý měsíc v USA.

qualka
26. lis 2009

Jo a zhoršila se mi pleť - si fakt připadám jako v pubertě... 😠 Vůbec jsem nic neměla a teď děs...Nemáte na to nějaký recept? ☹

nevestinka2010
27. lis 2009

qualka> za tu silnou ms bud rada, to znamena ze se tvori dost silna delozni vystelka
😉
ja mam nastesti bez bolesti jen 2x sem mela "krecky"
Na plet mi to nastesti nepusobi, nemela sem problemy nikdy, ale je to vetsinou hodne o tom co jis... 😉

Takze se budete snazit az po navratu z US?

qualka
27. lis 2009

nev- já jsem taky s pletí neměla nikdy, ale fakt nikdy problém, až teď...:O(

S tím snažilkováním to asi fakt necháme až po USA. Za 1. bych si to neužila, protože by mi třeba bylo špatně a za 2. mám obavy z letu.

benotka
28. lis 2009

Dobré ranko,
já jsem teď 30DC a jelikož se mrcha předchozí měsíce dostavila jak se jí to hodilo, tak ani nevím kdy ji mám čekat. A jestli ji mám vůbec čekat. 🙂 Jsem maniak a už jsem si dělala i pár testů, samozřejmě negativních, jelikož bylo asi dost brzo. Ve středu jsem byla vytrhnout dva moudráky, třetí mě čeká v lednu, až na umrtvovaní to celkem šlo. 😉
Qualka- jestli se můžu zeptat-do USA jedete jen tak na dovču?
Já jsem celý víkend v práci a dnes se asi nezastavím, ach 🙄

qualka
29. lis 2009

Benotka: A už se snažíte? Já jak neberu tu HA, tak taky nevím, kdy jí čekat ☹
Jinak do USA jedeme na dovču, budeme tam cestovat a ještě z Miami pojedeme lodí po Karibiku a Jižní Americe a to se mi s břichem fakt nechce.

benotka
30. lis 2009

Dobré ranko,
tak to bude krásná dovolená! 🙂 Začali jsme se snažit od 14.11.
Spletla jsem výpočty a dnes jsem 38DC, ale zatím v klidu, minule jsem měla 45. Ale zítra zkusím test. 😀

qualka
30. lis 2009

Také přeji krásné ráno... 🙂
Tak držím palce, ať jsou tam dvě čárky 😀

ivis85
30. lis 2009

Ahojky, já se hlásím po prodlouženém víkendu - pracovním jak jinak 😉
Jinak se musím pochlubit, kuchyň je bomba, moc se jim povedla, jsem spokojená 😀
Benotka, tak držím palec ať to vyjde, když to rozhodl manža, určo budou za pár dní z testu koukat 2 čárečky 🙂
Qualka, to bude paráda, musí to být nádhera (když se nebojíš - já bych snad umřela hlady, neřekla bych si ani o vodu a chleba 😀 )
Nev - to něco značí síla MS? Já to mívám docela málo, je to špatně??? 😕

nevestinka2010
30. lis 2009

benotka> to by bylo mile prekvapko pod stromecek 😉
ivis> nemusi to byt spatne, ale treba ja mivala jeste pred branim HA dost silnou MS, pak samozrejme o hodne slabsi a kratsi, protoze behem HA se netvori delozni vystelka a pak sem byla na HA, kdy sem nemela MS vubec, ted od vysazeni pozoruji ze kazda dalsi MS je trosicku silnejsi a jsem rada. Cim vetsi vystelka, tim silnejsi krvaceni.
Ale je to individualni, pokud si vzdy mela spise slabsi MS tak to je asi normalni...

benotka
30. lis 2009

Ahoj Ivis a budou fotky kuchyně, ať se můžu inspirovat. 😉

ivis85
30. lis 2009

Ben - jj, stáhnu je
Nev - asi jsem uplně negramotná, ale ta výstelka je dobrá k čemu?K uhnízdění vajíčka?

ivis85
30. lis 2009

tak se chlubííím 😀 ale je tam ještě bordýlek a všude se prášilo,tak jsou fotky takové rozmázlé...

benotka
30. lis 2009

Moc pěkná kuchyň!! Já mám svoji představu teda jinou, ale tohle se mi líbí. 🙂 To zakončení horních skříněk v vlevo chci mít taky.

nevestinka2010
30. lis 2009

ivis> jj, presne tak, do vystelky se pak zanori oplozene vajicko 😉 pokud neni vajicko oplozeno, hormony zpusoby, ze cevky ktere privadeji do vystelky ziviny se zaskrti a tak dojde k odlucovani vystelky a MS 😉
nedostatecna vystelka muze zabranit uhnizdeni vajicka 😕 (chudinka vajicko)
Ale treba se te to vubec netyka 😉

nevestinka2010
30. lis 2009

jinak pekna kuchyn 😉

ivis85
1. pro 2009

Ahoj holky, tak děkuju za pochvalu 🙂
Nev, já měla MS vždy spíš slabší, ale snad to né až tak, aby to něco znamenalo v tomto směru, to zas tak minimální není 😅
Benotka, tak co, mrcha nikde a ty jsi nedočkavá jak to dopadne, což? 😉