Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

bamb27
20. črc 2009

ahoj skretik, ved rozmyslam kde si uviazla....mala si sa preventivne omotat niecim tepluckym, alebo si na chrbat a brusko prilozit priatela... 😀

ivis85
20. črc 2009

tak důvodů je pár
1, na této operaci jsem byla na konci května, tak chci čípek nechat plně zhojit a zmobilizovat, aby mimi vydrželo a já nemusela celé těhu leže 😅
2,rekonstruujuem byt, tedy barák a až to doděláme (cca říjen) tak to bude holobyt 😒
3,ještě bych ráda vydělala nějaké penízky na zařízení do bytečku

Jinak mám manžela, brali jsme se loni v červnu po 7,5 letém vztahu 😵
Ty jsi vdaná?

blondata.sestricka
20. črc 2009

Ivis, to je od Vár rozumné, že nejdříve budujete zázemí, to je pro mimi velmi důležité 😉

skretik
autor
20. črc 2009

Bambi on tam se mnou pritel, ale nebyl ☹ , naslo se par, kteri chteli zahrivat, ale .. 😵 .
No snad to bude dobry. ted mi psala kamoska, ze ta si zase privezla anginu, takze opravdu podareny vikend 😀 .

bamb27
20. črc 2009

juuuuuu... tak to sme na tom podobne, mna operovali v aprili (duben?), byt chceme kazdu chvilu kupovat a peniazkov tiez nie je nazvys...
niekedy si prajem aby som otehotnela nahodne... potom uz nie je nad cim rozmyslat, len sa rychlo treba zmobilizovat
ano aj ja mam manzela, takeho cerstveho 🙂

skretik
autor
20. črc 2009

Teda to kdyz na vas tak koukam, jsem jedina bez manzela 😅 , no treba se to taky jednou zmeni 😀 .
Jinak bamb taky si obcas preju, aby se to stalo nahodne. Pak bych se zbytecne nestresovala, kdyby to treba neslo az se budeme "snazit"... a myslim, ze i pritel by byl radsi, nez udelat "TO" rozhodnuti a zacit pracovat na miminku 😀 .
Ivis a z jakoho duvodu si byla na operaci?

bamb27
20. črc 2009

ak mam pravdu povedat tak to slovo "snazit sa" ma az tak trosku desi.... ale myslim ze to bude pre mna strasne vzrusujuce ked si zacneme nedavat pozor

skretik
autor
20. črc 2009

Myslis, ze se nebudes porad pozorovat, jeslti nemas nahodou nejake priznaky 😅 ???

ivis85
20. črc 2009

Jsem vdaná, brali jsme se loni v červnu po 7 a půl letém vztahu.
Miminko plánujeme na podzim, protože:
1, v květnu jsem byla na konizaci čípku, chci ho nechat zahojit a posílit, aby miminko udržel a já nemusela celé těhu ležet
2,máme doslova rozbombardovaný byt - právě probíhá rekonstrukce našeho 2 generačního domu a žijeme u maželových rodičů - tam bych si to "nevychutnala" docela tam vzniká ponorka a chci být v pohodě 🤐
3,po přestavbě bude třeba finanční injekce a chtěla bych se ještě přičinit v zaměstnání, aby jsme dozařídili hnízdečko
Co vy, jste vdané nebo svatbu plánujete?
Skret: ahoj a děkuju 😉

bamb27
20. črc 2009

presne toho sa obavam.. poznam sa a budem sa pozorovat, ale je na mne aby som to nejak udrzala v normalnych hraniciach... pravdu povediac, ja sa pozorujem uz teraz nakolko asi 2 mesiace sexujeme uplne bez ochrany, len ze si "davame pozor"... a kedze mavam po vysadeni HAK dlhsi nez 28 dnovy cyklus tak uz par testov som si bola nutena robit...

ivis85
20. črc 2009

Aha 😀 poprvé jsem příspěvek neviděla, tak jsem to napsala znovu 😀

skretik
autor
20. črc 2009

bamb tak to jsme na tom uplne stejne. Par testu jsem uz taky delala, protoze priznaky nejake byly, ale pak jsem se prave dozvedela, ze to je ta nerovnovaha hormonu a proto beru pupalku s vitaminem E.
Ted momentalne ac jsem uprostred cyklu, mam takove divne stavy, je mi porad spatne od zaludku, boli me prsa a podbrisek (ale to je asi ten zacen mocoveho mechyre), menstruaci jsem mela takovou divnou, jen 2dny a pak jen asi 6dnu spineni. Tak nevim co to je ☹ . jeste asi par dnu pockam a pak zavolam svemu doktorovi ...

ivis85
20. črc 2009

Skretik: na operaci mě poslala gyn. Z cytologie přišli špatné výsledky a bylo riziko, že se mi časem objeví rakovina děl. čípku, tak to odstranili, dokud to byly jen příznaky. Všechny výsledky jsou teď v pořádku, tak nemusím na další operace, jen pravidelné kontroly.

bamb27
20. črc 2009

skretik... vidim ze sme na tom zase podobne... mne tiez byva tazko od zaludka, pobolieva ma v podbrusku a bolia ma prsia... ale malo by to suvisiet s ovulaciou
tu pupalku s Eckom beries v akom stave? ...je to nejaky pripravok, ako sa vola?
ivis ..nevadi, radsej 2 krat ako ani raz 😉

ivis85
20. črc 2009

Já jsem právě po té operaci začal mít rozházený cyklus, v červenci jsem to dostala o týden déle a bylo mi špatně a prsa jsem měla jak granáty, jen bouchnout, tak jsem čekala, co z toho vyleze a ta mrcha přišla 😠 Jinak taky občas testnu, když mám podezření, jsem trochu poznamenána tím, jak to tu čtu a už také chci ... 😀

skretik
autor
20. črc 2009

no asi jo, ale normalne takove stavy pri ovulaci nemivam, to me boli akorat v podbrisku, ale rozhodne mi neni zle, ale mozna je to tim, ze se porad meni tlak, jednou vedro, jednou zima... nevim...
Jinak ta pupalka je v tabletach a delaji ji ruzne firmy, ja beru http://www.extravyziva.cz/pupalka-dvouleta-500m...

ivis85
20. črc 2009

sestři: mě je 24 (duben) a manžovi 25 ( klidně mi můžeš tykat 😀 😀 😀 )

bamb27
20. črc 2009

☹ ja sa tu teraz citim strasne stara, vy ste vsetko take mladucke babenky... esteze vyzeram na 20

ivis85
20. črc 2009

bamb a kolik že ti je?

bamb27
20. črc 2009

mne je 30 a muzovi 28, aspon ze on je mladatko 😀 ..ale nie, neni to ziadna tragedia, ja sa citim akurat mlada na dietatko

skretik
autor
20. črc 2009

bamb nezapomnela si nahodou na me???? Ja jsem skoro jako ty a taky vypadam max. na 20... 😀 . Skoda, ze se tak necitim ☹

bamb27
20. črc 2009

jasne ze som na teba nezabudla skretik, my mame toho podozrivo vela spolocneho 😅

ivis85
20. črc 2009

holky každy je tak starý(mladý)jak se cítí, já se zrovna teď cítím aspoň na 50! Hrozně mě bolí hlava, asi špatný tlak či co, teď končím v práci, tak se mějte

bamb27
20. črc 2009

maj sa ivis... a potom zase pridi (a vrat sa zase 24 rocna, dobre?), ja uz tiez planujem odchod z prace, len cakam na muza...

skretik
autor
20. črc 2009

Jojo Ivis asi je dnes spatny tlak, me boli cely clovek, je mi zle a hlava tresti, jeste hodku a uz jdu taky domu, nemuzu se dockat az se natahnu a nebudu nic delat (doufam). Jinak se mej krasne, at je lip a zitra papa

skretik
autor
20. črc 2009

Bamb vy pracujete s muzem spolu nebo te jen vyzvedava v praci?

ivis85
20. črc 2009

díky, pa

bamb27
20. črc 2009

nie nie, nepracujeme spolu... uz len to by nam chybalo 😀 ...chodi pre mna ked konci v praci ak nahodou nie je odcestovany..

skretik
autor
20. črc 2009

To je hodny a sporadany manzilek 😀

bamb27
20. črc 2009

joj, to ano, ja ho musim len chvalit... je to take zlaticko.. on bude inak strasne dobry otec a bude nase dieta straaasne rozmaznavat a ja sa potom za to budem na neho hnevat 😀