Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

blondata.sestricka
15. črc 2009

Jééé, fajn téma 😉 Hledala jsem jestli nějaké takové je a já ho nechtěla založit, tak konečně to někoho napadlo 😀

skretik
autor
15. črc 2009

Ahoj sestricko 😀 , take jsem neco podobneho hledala a nenasla, tak jsem se do zalezeni pustila ;o). Kdy se chystas (te) na snazenicko?

blondata.sestricka
15. črc 2009

Vypadá to zatím na listopad 🙂 A vy?

skretik
autor
15. črc 2009

Jeste nevim ;o), ja bych klidne hned, pritel chce jeste chvili pockat. V rijnu jeste letime na dovolenou, tak bych to videla taky na ten listopad ;o).

blondata.sestricka
15. črc 2009

Já si byla včera pro poslední receptík. My to máme trošku zamotaný. Oba bychom klidně počkali, ale já mám zdravotní problémy, tak na doporučení lékaře to už budeme zkoušet a uvidíme, jestli se zadaří. 🙂
Také bych mohla klidně vysadit už teď, ale s manželem hodně cestujeme, tak se mi to přes ty prázdniny moc nehodí. 🙂

skretik
autor
15. črc 2009

Ja uz prasky neberu ;o), takze to vlastne muze byt kdykoliv ;o). Muzu se zeptat jake zdravotni problemy mas? jestli nechces odpovidat nevadi. Je fajn si uzit jeste prazdniny a pak na to"hupsnout" ;o).

blondata.sestricka
15. črc 2009

Promiň, měla jsem něco na práci, ale už jsem tu 😉
Čeká mě operace s rukou a 4 roky se léčim s ledvinama, ale od Dr. mám zelenou 🙂 Jen musim podstoupit nějaká vyšetření
Tak to může přijít opravdu kdykoliv 🙂 A jak se chráníte? Nebo se nechráníte? 😕

skretik
autor
15. črc 2009

Nam tu v praci zase strasne zlobi net :o(. Takze vlastne po podstoupeni vsech vysetreni muzete zacit pracovat na miminku. Tak budu drzet palce at je vsechno v poradku a mate bezproblemove snazeni.
No chranime se jedine tak, ze si pritel dava pozor 😉, tak treba...

blondata.sestricka
15. črc 2009

Skretik to nemůžeš nikdy vědět 😀 Možná budeš těhotná dřív než byste chtěli 😀 Frčim domu, pa 😉 Hezký zbytek dne!

skretik
autor
15. črc 2009

Papa a mej hezke odpoledne 😎

blondata.sestricka
15. črc 2009

Jo a chtělo by to ještě nějakou fotečku do profilu 😉

skretik
autor
15. črc 2009

Jasne, jsem tu teprv od vcera zaregistrovana, tak jsem to jeste nezvladla, ale snad brzy napravim 😀 , dekuju.

blondata.sestricka
15. črc 2009

Tak fajn 😉
Nooo, jsem zvědavá, jestli se k nám někdo přidá 😉
Říkáš že máš přítele? Nad svatbou neuvažujete?

bamb27
16. črc 2009

helooou.... pridavam sa do predpripravneho kurzu na jesennu vyrobu malych cloviecikov

blondata.sestricka
16. črc 2009

Ahoooj 🙂
tak jak to s tebou vypadá? 😉

bamb27
16. črc 2009

...no dufam ze dobre 😅 .. na jesen by som chcela, ze by sme si zacali nedavat pozor s muzom... ja som 3 mesiace po konizacii krcka, tehotniet sa potom odporuca az po pol roku, tak preto ten odklad.. dufam ze to potom bude ok, a ze moj krcok bude dost silny aby v brusku drzal babo

blondata.sestricka
16. črc 2009

Určitě to bude v pořádku! Musí! 😵

bamb27
16. črc 2009

to dufam... moj muz mi povedal ze mi to spravi na prvy sup... 🙂 ...kiez by mal pravu, vsakze... ale mozno ma len ukludnuje lebo on by radsej tiez chvilku pockal aspon kym kupime byt, ale ked ja uz moc odkladat nechcem a byt chceme kupovat tiez na jesen

blondata.sestricka
16. črc 2009

No třeba ze hned zadaří 😉 Co ty víš 😀 Nějaké zázemí by to chtělo 🙂

bamb27
16. črc 2009

smiem sa opytat kolko mas rokov, ty aj tvoj muz?

blondata.sestricka
16. črc 2009

Mě je 22 a manželovi 23 🙂 A vám?

bamb27
16. črc 2009

ja 30 a muz 28... to preto sa mi uz nechce moc cakat.. ale inak som este uplne nedospela, vyzorovo a mentalne pod 20 😀

blondata.sestricka
16. črc 2009

Vypadáš mladě, tak buď ráda 😀 Budeš mladá krásná maminka 😵

bamb27
16. črc 2009

ja dufam ze do roka budeme obidve krasne mlade maminky, co ty na to? ...co by si chcela viac dievcatko ci chlapca... cio ti je to jedno?

blondata.sestricka
16. črc 2009

Snad za rok touto dobou...bylo by to fajn 🙂 Já ti ani nevím 😅 Už jenom kvůli jménu bych chtěla asi chlapečka. Protože s manžou nevíme jaké jméno dát holčičce 😅 😀 Hlavně aby mimi bylo zdravé jinak je to jedno 🙂

bamb27
16. črc 2009

moj muz sniva o tom ze bude mat dceru, takze my by sme zase asi tazko hladali chlapcenke meno... ale inak je to jedno, budeme to dietatko lubit

skretik
autor
16. črc 2009

Dobre rano holky, vitam bamb 😉 .

skretik
autor
16. črc 2009

Sestri svatbu zatim neplanujeme, mozna pristi rok, ale tak nejak na svatbu zatim nelpim 😅 .
Za rok touto dobou z nas budou minimalne tehulky 😀
A jake mate vymyslena jmena?

bamb27
16. črc 2009

ja nemam ziadne mena... moj muz ma zopar dievcenskych ale priebezne ich meni...
my sme sa svadbili pred vyse mesiacom potajomky, s 2 svedkami 🙂 ..bolo to moc mile