Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

blondata.sestricka
22. črc 2009

Asi to bude tlakem, ale nikdy jsem na to ntrpěla, tak mi to přijde divný 😒
Pít se snažím hodněm už jenom kvůli těm ledvinám je to důležité... mě začne bolet, mám poruchy vidění a občas se i pěkně motám... 😖 Snažím se to přechodit, ale někdy je to fakt hrozný 😠

skretik
autor
22. črc 2009

Sestri ty uz taky neberes antikoncepci,vid?

ivis85
22. črc 2009

Bamb, dej vědět, jestli ti čaj jede, já ho pila kvůli čípku a dal se vydržet
Holky: hlava všeobecně bolí od: krční páteře (všechny se krčíme celý den u PC), od tlaku, z nedostatku tekutin a spánku ...
Spánek mi pomůže skoro vždy, ale v práci nemůžu zabalit a jít chrnět, takže opravdu víc pít, projít se a okysličit mozek a hlavně cvičit nebo namasírovat krk. Jednou za čas jezdím na masáž a paní vždy říká, jak jsem zablokovaná!

bamb27
22. črc 2009

sestri... lussyn ma pravdu, co najviac pit.. ovsem ked uz boli, aspon moja skusenost je taka ze mi uz nic ine nepomoze len tabletka a na hodinku si lahnut, ticho, tma a klud.. a potom je zas dobre..
a aj mna v poslednom case bolieva, asi to bude tymi burkami a zmenami tlaku
lussyn... odkedy som vysadila HAK tak som mala 2 cykly 42 dnove a jeden 40 dnovy, zda sa mi to dost dlho, hoci ani pred tym ako som zacala uzivat HAK som nemala 28 dnovy nikdy ..takze viacmenej je pravidelny, len dost dlhy...
skretik.. moj nakup "musi" byt prospesny... inak ten cajik mi chuti 😅

ivis85
22. črc 2009

sestři: vsadila bych se,že to je tlak, stává se mi to samé, když je zátěž 3!

blondata.sestricka
22. črc 2009

Skretik, beru 😉 Až do listopadu 😉

Tak asi máte pravdu, že to bude tlakem 😉 V srpnu jsem objednaná k homeopatce, tak mi snad něco doporučí a budu baštit homeopatika 😀

skretik
autor
22. črc 2009

Promin ja vim, ze uz si to psala na zacatku 😅 . A jakou beres?

blondata.sestricka
22. črc 2009

skretik v poho 😉 beru Minervu.

ivis85
22. črc 2009

Holky já jí musela vysadit (Yadine) udělala se mi trombosa 😒 tak už na to mám zkreslené názory 😅

skretik
autor
22. črc 2009

Me prave pri brani antikoncepce stastne bolela hlava, hlavne v obdobi MS, tak mi ji doktor zmenil na nejakou, kterou jsem brala nonstop (ted si nemuzu vzpomenout jak se jmenovala 😅 ), byly tam 4posledni prasky, ktere mi jen udrzovali hladinu hormonu, ale MS jsem normalne dostavala. Musim rict, ze mi to pomohlo a hlava byla lepsi. Kdyz jsem pak antikoncepci vysadila, tak jsem s tim ze zacatku trosku bojovala, ale uz se to asi srovnalo a uz je to ok. Ted me boli hlava vetsinou kdyz se meni tlak 😒

blondata.sestricka
22. črc 2009

Ivis, dneska neni nic 100%....HAK sebou nese různá rizika a někdo je v pohodě a druhý ne 🙄

blondata.sestricka
22. črc 2009

Skretik u mě to podle mě HAK nebude, nedělá mi žádný problémy a je mi divný, že by začala tak z ničeho nic.... 😕 😝

bamb27
22. črc 2009

skretik, ivis ..mali ste aj nejake ine problemy po vysadeni HAK? ...je len ten dlhocizny cyklus a vyrazky

skretik
autor
22. črc 2009

Tak to bude asi tim tlakem, je to hruza jak je kazdy den jine pocasi ☹ . Snad uz se to ted konecne trosku umoudri ...

maruska39
22. črc 2009

Ha holky jenže já nešiju oblečení 😀 😀 😀 To fakt nikdy,s tím je piplačka a naívc se to vůbec nevyplatí 😝 Já tak dětské povlečení do postýlky,mantineli ( v albu má Domi povlečení i mantinel ušité ode mě),zavinovačky a takové blbinky 😉

Já po vysazení Ha měla taky děsný cyklus rozhozený,chce to upravit proto fakt dobře,že jste vydadili ještě před dobou snažení 🙂

skretik
autor
22. črc 2009

😀 ja ani ne, cyklus mam porad pravidelny, jen mozna plet mam zhorsenou, obcas vypadam jak pupinkovata pubertacka 😀 , hlavne je na me (diky pupinkum) bezpecne poznat kdy mam menstruaci

maruska39
22. črc 2009

vydadili = vysadili 😅 🙄

blondata.sestricka
22. črc 2009

Skretik to je dobré poznávací znamení 😅 😀 😀
marus, tak to nám pak všem něco ušiješ 😀 😉

lussyn
22. črc 2009

Bamb a co užíváš na srovnání cyklu?Nevím jestli nebereš náhodou Jeřáb ptačí je to bylinka, ale dá se sehnat jako tinktura, je to super a stojí pár korun, a jedna holčina na jiné diskuzi měla dlouhé cykly, někdo ji poradil užívat toto a teď má cykly 22 dní, a nemůže si to vynachválit. 🙂

maruska39
22. črc 2009

no tak,ale cyklus 22 dní bych teda nechtěla 😅
sestri jj 😉

No a kdy se chystáte snažit holky,mě se nechce dočítat komplet celou diskuzi tak se omlouvám 😔

blondata.sestricka
22. črc 2009

Maru, v pohodě 😉
V listopadu vysazuji HAK a pak se uvidí 😉

maruska39
22. črc 2009

Juj tak budu držet palečky a nechceš raději vasadit v září a chránit se jinak? Nechci ti do toho kecat jen se ptám,ono totiž bývá opravdu často nepravidelná MS po vysazení,já jsem příkladem a to čekání kdy jako konečně dojde a jsem v tom nebo ne a pořád jsem testovala a stejně prd 😀

maruska39
22. črc 2009

Musím za svým rarachem dojdu později 😉

lussyn
22. črc 2009

No 22 dní je krátký cyklus, ale proč né, aspoň nemusí tak dlouho čekat na ovulku 🙂
My jsme se snažením začali tento měsíc, tak uvidíme jak dlouho nám to bude trvat 😉

skretik
autor
22. črc 2009

Teda 22 dni bych taky nechtel ja mam 27-29 a i tak by mi to nevadilo delsi 😀 .

marusko, chystame se tak nejak vsechny podobne cca koncem tohoto roku 😉, nektere vlastne uz ted 😀

blondata.sestricka
22. črc 2009

Marus, my na to zase tak nespěcháme....Jsme už rozhodlý takhle, takže když otěhotníme třeba v březnu, nebude nám to vůbec vadit 😉

bamb27
22. črc 2009

lussyn, zatial neuzivam nic... kupila som si len kontryhelovy caj a pupalku (vcera) ..vyskusam najprv jednoduhsie riesenia.. ale pravda je ze tiez neviem ci by som chcela zrazu 22 dnovy cyklus, kedze by som uz najradsej nemala na par mesiacov ziadny cyklu 😅
marus... ja som chcela zacat vyrabat bejby uz na jar, ale v bola som na konyzacii, kvoli zlym cytologickym vysledkom, tak sa mi to o pol roka posunulo... cize nejak v septembi - oktobri by to uz slo 🙂

blondata.sestricka
22. črc 2009

Marus pozdravuj raracha 😀

maruska39
22. črc 2009

KOncem roku to je super!!! Já teda taky až v prosinci,Domi měl být srpnáťko a už teda nechci tahat to mega bříško ve vedrech,já bych byla šťatná kdybych zapadla v únoru a porodila v listopadu,to by mi vyhovovalo 🙂 Příroda si to udělá stejně sama jak chce ...

jj sestri to je jasné,já teda taky nespechala ale desně me točilo,že jsem nevěděla na čem jsem.

blondata.sestricka
22. črc 2009

Tak je to blbý, takový to očekávání kdy už konečně, ale stále pevně věřím, že to bude vše v pořádku 😉
Marus, ale to se taky bude tahat s břichem přes vedra 😉