Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

skretik
autor
28. črc 2009

Sarti, o te metode jsem slysela, ale taky jsem slysela, ale podle pana Jonase se pry da urcovat pohlavi az druheho ditete, prvni dite, pry uz mame dany od naseho narozeni 😕

sartira
28. črc 2009

jo dany a da sa to vypocitat na zaklade toho v akej faze bol mesiac, ked si sa narodilo a myslim ze v tej faze si potom jednotlivo najviac plodna na chlapceka alebo dievcatko, cize taka moznost sa ti opakuje kazdy mesiac, dolezite je, aby aj Tvoj manzel/priatel mal v tom obdobi "nachylnost" na dane pohlavie, cize sa casovo spojite a vtedy je to najviac pravdepodobne 😉

sartira
28. črc 2009

toto je teda ako zistit prve dieta a druhe sa vypocitava podla toho prveho ako si pisala skretik

sartira
28. črc 2009

samozrejme berme to s rezervou, ale zabava to je a hlavne ked sa to vyplni! my ideme podla toho 😀

sartira
28. črc 2009

skretik mala si pravdu s prvym baby 😉 😵 nasla som vsak info ze to ide aj pri prvom (mozno to bolo blud) len neviem najst tu stranku

bamb27
28. črc 2009

som sa ze to necham na muzove patroniky, nech to zariadia oni 🙂

krasky este sa chcem spytat, ci nejakymi vitaminikmi, resp. kyselinou listovou krmite aj svojich partnerov... ja nad tym rozmyslam, len mu budem musiet povedat ze to su len take vseobecne vitaminy 😅

blondata.sestricka
28. črc 2009

Bamb, jasně jen na první menstruace, pak už nechcíííí 😀

sarti, to jsou teda věci..... 😝 🙂

bamb27
28. črc 2009

sestri ... ze vraj po vysadeni HAK je velka moznost otehotniet 😉 tak mozno ani jednu nedostanes 😅

sartira
28. črc 2009

to mas pravdu bamb suhlas, velka moznost

skretik
autor
28. črc 2009

Bamb, chlap urcite kyselinu listovou nepotrebuje, maximalne mu muzes davat preventivne zinek 😉 .
Hele zacala si uzivat tu pupalku nebo ten caj Alchemilkovy?

Sestri ty si nebudes davat pauzu mezi snazenim a poslednim praskem HA?

bamb27
28. črc 2009

skretik, ano pijem aj alchemilkovy cajik aj uzivam pupalku s vit. E ...cervena mi prisla tentoraz po 36 dnoch, ale neviem ci to tomu uz mozem pripisat ..uvidime dalsi cyklus 😉

skretik
autor
28. črc 2009

Tak to je super, to asi poznas az pri dalsim cyklu, tak hodne stesti 😉

bamb27
28. črc 2009

hej, zatial mi to vychadza tak ze dalsi menzes pride rovno na dovolenke.... 😒 ... no ale nevadi.. co uz, mozno potom dalsia uz nepride 😉

skretik
autor
28. črc 2009

Bamb ty si teda sycak 😉 , ale kdo vi, treba opravdu neprijde, moc ti to preju. Kam se chystate na dovolenou?

blondata.sestricka
28. črc 2009

Holky, nemáte někdo zkušenosti s reklamací prstýnku, když je vypadlý kamínek? A když ten kamínek neni? 🙄

bamb27
28. črc 2009

prvy septembrovy tyzden do talianska ideme, chodievame tam casto... s mojimi rodicmi, sa tesim.. nebyvam s nimi zas tak moc casto
tento rok som este pri ziadnej vode nebola... sa hanbim.. ale zas, hlavne ze mam nove plavky 😅
a vy sa niekam chystate este?

bamb27
28. črc 2009

sestri... skus ist reklamovat aj ked nemas kamienok... ak je to vyrobna chyba tak ty za to nemozes

skretik
autor
28. črc 2009

jooo uz si vzpominam, ze si to psala, my jedeme jeste v rijnu taky do Italie do Neapole. 😀 .
Letos jsem byla v plavkach jen jednou a to vcera, kdyz jsme sjizdeli Vltavu 😎 .

Sestri ja jsem reklamovala a vsadili mi tam novy kaminek, taky jsem ten puvodni nemela, nevedela jsem kde jsem ho vytratila ☹ . Dali mi tam novy a ten ted krasne drzi 😉

blondata.sestricka
28. črc 2009

Takže je šance, že by mi reklamaci uznali? 😅 😉

bamb27
28. črc 2009

urcite ano sestri...
minimalne za skusku nic nedas 😉
...myslim ze sa s vami na dnes rozlucim... balim to tu a idem domkov, ked sa mi da tak idem skor 🙂

packo a pekny dnik

blondata.sestricka
28. črc 2009

Tak jsem tam volala a uznají 🙂 jen to bude trvat 3 neděle 😒
bamb, měj se krásně a pozdravuj manžu 😉

sartira
28. črc 2009

tak baby tu je link na rozhovor s tym doktorom v TV http://www.ta3.com/sk/relacie/12_portret/6091_e...
a ten link na stranku, kde som bola predtym som nenasla, ale bolo to velmi podobne ako je to na tejto:
http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-... dajte tam datum a cas narodenia a zistujte 🙂 uvidime ci to bude fungovat 😀

sartira
28. črc 2009

papa bamb

bamb27
28. črc 2009

papa sarti
..este omrknem uja jonasa a padam

skretik
autor
28. črc 2009

papa bamb a hezke odpoledne 😉 .
Sestri to se ti stalo se snubakem?
Uz studuji Sarti 😉

blondata.sestricka
28. črc 2009

Se zásnubním 😝 Ale spraví to, tak dobrý 😉 Ale mrzí mě to. Jsem bez něj jako bez ruky 😖

skretik
autor
28. črc 2009

me to ted vychazi skoro na MS ☹ , vychazi mi to na patek a v sobotu mam dostat MS ☹ , tak nevim nevim

pavlinaho
28. črc 2009

zdravím, taky se počítám k "před"snažilkám, HA jsem vysadila v červnu, ale nějak extra se nesnažíme, necháváme to osudu. Takže nějaké měření BT, prstíkové metody, stojky či ovu testy zatím neprovádíme, to najedu asi až by to nešlo delší dobu.

skretik
autor
28. črc 2009

Ahoj Pavli, vitame te 😉

pavlinaho
28. črc 2009

Díky za přivítání. 🙂