Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ivis85
29. črc 2009

Ahoj holky, zase dočítám, když je tady liduprázdno 😖
Maru, tak té srpnovce držím pěsti, ať jí ještě udrží dlouho 2v1!Musí to být moc smutné ☹
Holky to dnešní téma je teda lahůdka, já počítám s tím, že doma budu do tří let věku dítěte, takže za těch +- 7000, to je bída, aspoň podle toho, nač jsme dosáhli doteď + ta hypo, ale nějak to dáme do kupy, miminko nám stojí za uskromnění 😉
Na porodné jsem úplně zapoměla, to přijde vhod. A nebylo by na škodu, kdyby zase sazka vyhlásila nějakou soutěž o výhry, takhle se švagrové v roce 2006 narodila holčička a dostali od sazky 15,000,- (a první narozené dítě 15.září 50,000,-)to má někdo kliku, ale hlavní je zdravíčko!!! 🙂
Tabulka je opět aktuální

maruska39
29. črc 2009

kukala jsem na tabulku,vážně super! 😉
Večer tu najdeš leda mě,to mám času na koníka haba fůru 😀 No jako penízky na rodičovské není to nic moc,ale může být vždycky hůř a taky jsem si musela spoustu věcí odepřít někde omezit a vyjdeme,no miminko za to stojí určitě 😵

maruska39
29. črc 2009

A ta srpnovka bývalá teď už čeká v listopadu tak držím ji palečky snad pomůžou 😔

blondata.sestricka
30. črc 2009

Dobré ráno! 🙂

Maru, tak co Vaše srpnovka? Jak je na tom? Je to smutný 😔

maruska39
30. črc 2009

Dobré ranko,
dobrý zastavili to a poleží si asi až do konce v nemocnici,no hlavně aby to tentokrát dobře dopadlo 😉

blondata.sestricka
30. črc 2009

Ahoj Maru,
tak co vaše zuby?
To je dobře, ale poleží si ještě tedy pěknou dobu v nemocnici 😝

pepibubu
30. črc 2009

Ahoj, u nás je stále na pořadu dne slintání jak o život.... a že Ada zastavili porod je super, i když ležení v porodce asi ne... Ale na druhou stranu, Apo má luxusně zrekonstruovaný oddělení rizikovýho těhotenství, byla jsem tam dva dny...

blondata.sestricka
30. črc 2009

Kde všichni jste?

skretik
autor
30. črc 2009

nazdarek sestri 😉 , nejak se dnes snazim pracovat 😅 , ale stejne mi to nejak nejde 😕 . Jak se dneska mate?

blondata.sestricka
30. črc 2009

Skretik ahooj 🙂
Tak dělěj že pracuješ 😉 Já nemám nic moc co dělat... 😝

skretik
autor
30. črc 2009

To ja ted momentalne vyjimecne ano, ale vubec se mi do toho nechce, nejak se nemuzu nahodit ☹ .

Marus doufam, ze ta vase kamaradka bude v poradku, sice to v nemocnici bude opruz a dlouhe, ale zase co bysme pro miminko neobetovali, ze ano 😅 ? Hlavne at jsou oba(e) v poradku.

Pepi davas neco na ty zoubky, nejaky gelik nebo neco?

Ivis zdravim te 🙂 , doufam, ze se mas na dovolene bajecne a uzivas si to? Pocasi vam celkem vychazi, ne?

blondata.sestricka
30. črc 2009

Já jsem dnes nějak unavená 😝

bamb27
30. črc 2009

ahojte krasky..
tvarit sa ze pracujem mi ide... ale pracovat sa neviem premoct...
..potrebujem dovolenku

skretik
autor
30. črc 2009

tak to jsme dve bamb. a to jsem se vcera dozvedela, ze do Slovinska nejedeme, tak me ceka dovolena asi az v tom rijnu ☹

blondata.sestricka
30. črc 2009

Skretik jak to? ☹
Já se taky už dovolené nemůžu dočkat 😝

bamb27
30. črc 2009

a preco sa to zrusilo?
...tak to sa ešte nacakas, co?

pepibubu
30. črc 2009

Holky - Jarce (exsrpnovka) se čípek nezavírá... naopak ☹

Ad zoubky - když už jo není únosný jak ho to bolí, tak mu dám Panadol Baby sirup, tam je psáno že je i na zoubky. Jinak - chlebová kůrka, mrkev, grahamový chlebíček....

ivis85
30. črc 2009

Ahoj holky, tak mám dne fakt dovolenou bez hlídání (ale i bez manžela, tan už dovo nemá ☹ )
Bylo super se vyspat až dokud jsem se sama nevzbudila 😀
Pepi a v kolikátém týdnu je ta Jarka? Vždyť dnes už dokážou zachránit i o mnoho dřív narozená miminka?I když u mámy je u mámy, ale zachránili by ho né???
Když vás tu tak pročítám, tak se na pondělí fakt netěším 😖

pepibubu
30. črc 2009

Jarka je 24+5 tt ☹

ivis85
30. črc 2009

pepi: a od kdy už minčo zachrání 😕 snad jí to zabrzdí, ležet se dá vydržet, kvůli tomu pokladu ...

skretik
autor
30. črc 2009

No protoze jsme meli jet s pritelovou kolegyni (podnikaji a jsou jen 2),takze se shodli, ze oba jet najednou nemuzou ☹ , no a porste muj hodny (nekdy az hloupy) pritel ustoupil a nejedeme my ☹ . Dalsi tydne v srpnu uz to nejde, maximalne treba na 5dni (tak to asi vyuzijeme) a v zari to uz vubec nejde kvuli soutezi ☹ . Ach jo, tak doufam, ze se dostaneme aspon na tech 5dnu.

Pepi to je ta v tom 25 tt ☹ . Snad ji lekari jeste pomuzou ☹ . Je to hrozne smutny, vzdycky pak nechapu, proc ty co to tolik chteji nemuzou a nejde jim to, nebo to proste nedotahnou do konce a ty co po tom vubec netouzi do toho spadnou a nevazi si toho. Proc je zivot tak strasne nefer ☹ .

Ivis tak hezky odpocivej a uzivej si. Zustavas az do nedele?

ivis85
30. črc 2009

Jo jo, mám volno do 2.8. ale zítra zas hlídám, je to zlato, jen se nevyspím, to je malé minus, ale užijem si, děláme blbiny, chodíme na houby(i když nerostou 😀) na kolotoč, do bazénku,... prostě vymýšlím, aby se zabavil

skretik
autor
30. črc 2009

a jak stare detatko hlidas?

ivis85
30. črc 2009

synovec, jsou mu 3, to už je sranda

ivis85
30. črc 2009

i se budí dřív než já a třeba půl hodiny si hraje sám v postýlce s autama a zpívá si 😉

skretik
autor
30. črc 2009

to jo to je paradni a vtipny vek 😎

ivis85
30. črc 2009

jo má dobrý hlášky 😀 a každý zvířátko chce domů, u známé viděl potkana a už to zkoušel na maminu 😀 ta byla fakt nadšená, no neprošlo to, ale zase na něj rychle zapoměl

ivis85
30. črc 2009

jdu si hodit sprchu a uděla něco k obídku, tak ses tu mějte

pepibubu
30. črc 2009

ivis, to je to co nevím.... ale kéž by ještě malýho udrželi vevnitř....

bamb27
31. črc 2009

to co je toto?? 😕

krasky, nejak to tu flakate, ci sme uz prebrali vsetky temy? 🙂