Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

bamb27
5. srp 2009

dobre ranko 😉
tu sa uz diskutuje? ...vitaj amannda medzi nami

..z nejakeho zvlastneho dovodu som si myslela ze je piatok ked som sa zobudila, neviem preco 😒

blondata.sestricka
5. srp 2009

Dobré ráno Bamb!
Dnes jsem šla do práce o hodinku dříve, nadělávám si nějaké hodiny 😒 Já bych taky chtěla už pátek 😵

bamb27
5. srp 2009

este dneska tu s vami trosku popisem a potom si docitam co ste klebetili az v pondelok Zajtra idem na sluzobnu cestu a v piatok si robim volno a idem na sluzobnu cestu s muzom 😉

ivis85
5. srp 2009

manžílek mě ráno docela dostal, volal mi že mu šéf nedá volno, já se tak těšila, že jsem začala i natahovat 😢 (asi hormony 😀 ) a pak mi povídá, ty bulíkuješ?já si dělám srandu, dovolenou mám jistou 😠 hahaha

blondata.sestricka
5. srp 2009

Bamb, tak si to užij 😉

Ha, Ivis to Tě hezky dostal 😀 mě takhle jednou nažhavil manža, když mi dávala kolo na reklamaci. Že nám nevrátili peníze a kolo poslali na reklamaci- jako opravu. A v autě měl kolo jiné 😀 Vytočil mě dost, protože jsem to kolo potřebovala 😅 😀

ivis85
5. srp 2009

jsou to zlatíčka 😀

blondata.sestricka
5. srp 2009

To jo, jen občas na zabití 😀

skafandrik
5. srp 2009

Ahojky!

Tak u nás včera samozřejmě vybetonováno nebylo 😠 Ale aspoň přišel chlápek kvůli tepelnýmu čerpadlu, tak nám to spočítá a asi do toho půjdem, ale rádi bychom až někdy na jaře. Teď ještě zkusíme na zimu pročistit starej kotel a snad jednu zimu vydrží.
Dneska jsem si zapomněla změřit teplotku, no už to začíná, můj sklon k nepravidelnosti 😅

skretik
autor
5. srp 2009

Dobre rano ranni ptacata 😀 . vitam amanndu, to se nam to tu pekne rozrusta 😀 .
Ivis tak to uplne znam, takhle me taky obcas postrasi, ale pak ta dovolena opravdu neni ☹ . Ted ji mame naplanovanou, ze nakonec pojedeme od 22. do Chorvatska, ale jen na 6dni, dyl to bohuzel nejde ☹ . Tak snad to tentokrat opravdu vyjde.
Ivis citis se na MS? Kolikaty DC si?

skafandrik
5. srp 2009

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jak to bývá u dlouhých cyklů s ovulací (chápu, že každý tělo je jiný, ale tak obecně mi to zajímá), kolem kolikátýho DC bývá, cyklus mám cca 34-36 dnů

sartira
5. srp 2009

Dobre ranko hviezdy!!!

vidim, ze sa to tu od skoreho rana rozbehlo 🙂

vitam Amanndu

skretik dufam ze sa dovolenka vydari

musim sa postazovat, vcera sme si boli pozriet konecne bytik, do ktoreho sa mame nastahovat asi za 2 tyzdne a predstavte si, vo dvoch izbach mame inu podlahu ako sme chceli a teda poriadne skaredu, mna vcera skoro trafilo ☹ 😠 kupelna je krasna, ta sa vydarila, trosku nam byt opticky zmensila tmava podlaha v obyvacke a kuchyni, ale snad ked sa to vymaluje, tak to bude lepsi ☹

diviners
5. srp 2009

Ahoj všichni. My se s manželem také chceme snažit, už jsme se domluvili na říjen, ale kdyby to bylo čistě na mne tak bych se začala snažit klidně hned 🙂

skretik
autor
5. srp 2009

Ahoj diviners, vitame te 😀 . Ma to nejaky duvod, proc cekate na rijen?

diviners
5. srp 2009

Ano, v říjnu totiž doberu HA. 😉 Tak jsem zvědavá jak to půjde, protože HA beru skoro 10 let.

isana
5. srp 2009

Zdravím všechny děvčata i nové 😀 (Amanndu a Diviners)

Skretik nás taky čeká od 22.8.Chorvatsko, tak doufám, že tam bude hezky, včera na internetu psali, že tam byli nějský buřiny 😒 Kam přesně jedete?

skretik
autor
5. srp 2009

Jedeme kousicek od Splitu, vedle Trogiru. Kam vy?

isana
5. srp 2009

My jedeme na Istrii do Poreče 😀

blondata.sestricka
5. srp 2009

Diviners ahoj 😉
Kolik Ti je let? 😉

Holky, koukám, že se všichni sejdme v Chorvatsku 😀

skretik
autor
5. srp 2009

Sestri taky jedes ve stejnem terminu?

skafandrik
5. srp 2009

jéé, taky bych jela na dovču, ale asi nám to nevyjde, škoda 😖 myslela jsem, jak budeme mít svatební cestu a nic ☹

jinak, isano, Poreč je moc hezká 😉

blondata.sestricka
5. srp 2009

Já jedu 8. 9. Ty kdy?

blondata.sestricka
5. srp 2009

Skafandrik, nesjou prašulky, nebo proč?

skretik
autor
5. srp 2009

my jedeme 22.8, snad uz se nic nezmeni

blondata.sestricka
5. srp 2009

Skretik, už jsem si to výše přečetla, nějak jsem nestíhala 😝 😀 Proč by Vám to nevyšlo?

blondata.sestricka
5. srp 2009

Jdu na chvíli pryč, ale vrátím se 😀

skretik
autor
5. srp 2009

No uz jsme meli jet 17 a nakonec nejedeme, tak jsem takova skepticka 😒 , no uvidime 😅

diviners
5. srp 2009

Blondata.sestricka: mne je 25 let a manželovi 30

skafandrik
5. srp 2009

sestřičko, já to tu už asi popisovala, o peníze ani tak nejde, ale spíš neni vhodnej termín 😒

ivis85
5. srp 2009

SKAFANDRIK: mrkni, tady je to popsané u návodu k ovu testu, asi by to mělo odpovídat ...
skreti: jo na MS se cítim, už přišla, tak jsem spokojená 😉 přišla 29 den, takže se vracím do starých kolejí, kdy jsem měla po 27/29 dnech

ivis85
5. srp 2009

http://www.ovulacnitesty.cz/files/download/comm...
ha ha zapoměla jsem to vložit 😀