Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

pavlinaho
18. srp 2009

taky už je mi 27, řekla bych nejvyšší čas s tím hnout 😀

ivis85
18. srp 2009

pavli, jsi v normalním věku, ono to půjde, možná to chce čas, než tělo vyloučí všechny zbytka HA, mě dr řekla, že je to individualní, že nekod i přes prášky otěhotní a někdy trvá +- 3 měsíce než se tělo srovná a pak boom a je tu babyboom 😉

ibisek
18. srp 2009

pavlinaho
jjj 🙂 no já teď řeším s partnerem jiný problém, již týden se nám tedy jemu nedaří, ani jeden nevíme, co se děje, když předtím to bylo tak krásné a na dovče i každý den, jsem z toho opravdu nešťastná 😢

ivis85
18. srp 2009

tabulka je s ibiskem 😉

ibisek
18. srp 2009

ivis85
děkujíííííííííííí 😉

ivis85
18. srp 2009

není zač
ibi, to přejde, zkuste tomu nechat volný průběh a pak udělej nějakou přepadovku, třeba je to prostředím ... 😕

ibisek
18. srp 2009

ivis85
snad jo, uvidíme, když on je z toho taky vydeptaný, a já si začínám připadat jak důchodce po 17. přijít z práce, pak připravit jídlo nebo něco udělat na zahradě a lehnout do postele 😨

pavlinaho
18. srp 2009

ibi, to opravdu nemusí nic znamenat, až když to bude déle, tak třeba se zeptat dr., ale zatím bych to neřešila

pavlinaho
18. srp 2009

je fakt že jsem brala HA celých 10 let a pořád jednu a tu samou - Logest, tak snad se moje tělo moc nezlobí, teď si hezky odpočine a snad to v září vyjde

pavlinaho
18. srp 2009

ibi, tyhle pocity taky někdy mívám, že mě stereotyp užere - práce - nakoupit - uvařit - uklidit - spát, ale chce to prostě se na to vykašlat a udělat si např. hezký večer s lahví vína a filmem a je to 🙂

bamb27
18. srp 2009

ajajaj... ahojte krasky, no dneska som dako zaspala dobu, kolko ste tu toho popisali.. Mne sa zda ze moje telo je velmi nahnevane ze som ho tak dlho trapila HA.. pol roka po vysadeni mam stale vyrazky, hore isli 2-3 kg, ale to je myslim sposobene niecim inym 😅
Mate niektora bolestivu ovulaciu? ..neviem ci sa mam z toho tesit alebo to nie je moc dobre

ibisek
18. srp 2009

pavlinaho díky moc 🙂 vidím že tady u vás najdu podporu

pavlinaho
18. srp 2009

není zač ibi, podpoříme se navzájem 🙂

ovulaci bolestivou nemám, takže netuším, ale zase se mi objevila jiná věc, psala jsem, že v neděli jsem dostala mrchu, ale jako by dneska už byla pryč - nechápu. dřív jsem měla pravidelnou MS 5 dní, ale po vysazení jen 2 - 3 dny (ale byla jen 2x), tak vám holky taky nevím, jeslti to něco znamená

ivis85
18. srp 2009

Nooo, tak to jsme doma ibi 😀 jestli do 17 děláte a pak ještě jdete pracovat na zahradu ( i kdyby síct trávu a sklidit rajčata 😵 ) tak už chápu, proč v posteli rovnou vytuhnete,...
Já teda oproti manželovi spím dost a teď přestavujeme baráček a po poráci na barák a domů kolem 20 a sprcha a v pelíšku tak akorát dobrou noc lásko 😀 😀 😀

pavlinaho
18. srp 2009

Joo v tomhle ohledu taky nejsme draci, miláček chodí domů z práce mezi 19 - 22 hod a je dost utahanej, takže když chceme to mimi, musím ho dost přemlouvat 🙂

blondata.sestricka
18. srp 2009

Téda holky, vy jedete 😀
Já Vás bohužel dneska moc nestíhám, jak jsem po té dovolené, mám tady na stole dost práce a do konce týdne budu na praxi na jiném pracovišti 😀

Holky a já mám poslední dvě platíčka HAK 🙂

skretik
autor
18. srp 2009

Pepibubu ty si dostala MS, ze vis, ze to nevyslo? Nemelas jit dostat pozdeji??

pepibubu
18. srp 2009

mám ms, a dost silnou... Ale - pravda bylo to eklíček - když jsem prozkoumala čípek, tak mi i přes to přišlo že je pevnej, zavřenej, hadrovej s dírkou ani omylem

skretik
autor
18. srp 2009

tak to je mi lito Pepi, ale jak si psala, aspon se budete moci poradne snazit. To rika, vzdycky ten muj, kdyz si treba myslim, ze by, tak pak rika, ze by to takhle nechtel, protoze by bylo to miminko "nedomrdli 😀 ", (pardon za to slovo), ze to chce proste poradnou davku 😉 . On nekdy proste nevi co chce, no 😅 😕 .

Pepi jak se pozna tehu podle cipku?

pepibubu
18. srp 2009

V těhu je pevnej, a nenahmatáš tam otvůrek, jímž odtéká ms. Naopak při ms je takovej hadrovitě měkkej, a otvůrek je cítit

pavlinaho
18. srp 2009

tojsou věci, to slyším poprvé v životě 😕

pavlinaho
18. srp 2009

Holky, já mám v práci kolegyni, které je 40 let a má 2 velké kluky. Bavily jsme se o těhu a ona mi řekla, že u obou těhotenství menstruovala celou dobu, že je to sice výjimka, ale že se to stává, tak to jsem taky zírala.

dreana
18. srp 2009

Ahojky holky, je tu některa ktera chce začít snažílkovat třeba až za těch 6-9 měsicu? :o))

hrculka
18. srp 2009

Ahojte, vie mi niekto poradiť?
S priateľom sme sa dohodli, že začneme tiež koncom roka pracovať na babatku. Tak som v marci vysadila antikoncepciu po 7 rokoch. Od marca som mala menzes 1krat normálne, 1 krat na vyvolávačku a teraz posledný júlový týždeň na vyvolávačku som mala asi jeden den slabulilinký výtok. Nemá niekto s tým skúsenosti? Bo som z toho dosť vystrašená...














,

ivis85
18. srp 2009

Hrculka, co ti na to řekl gyn.? Nedal ti nějaké doporučení na lék či čaj, aby se ti srovnal cyklus? 😕

ivis85
18. srp 2009

Ahoj Dreana, jen isana by ráda od ledna 2010, jinak jsme asi všechny na letošní podzim 😉

dreana
18. srp 2009

AHojky ivis85: Takže už to snažílkování máte za pár :o) přesto se přidam pokud to nebude vadit. :o)

pavlinaho
18. srp 2009

Tak to Hrcul nevím, asi fakt nejlepší poradit se u dr., já s tím problémy neměla, po vysazení jsem měla teda hodně dlouhý cyklus 50 dní, ale teď se to zase srovnalo.Neboj se, nic to nebude, tělo si to srovná 😉

skretik
autor
18. srp 2009

ahoj dreano, urcite se pridej 🙂 , vitame kazdou novou prichozi. Muzu se zeptat z jakeho duvodu to nechavate az za 6-9mesicu?

dreana
18. srp 2009

Ahojky skretik: No z více duvodu, za prvé jsem ve druhaku na VS a ten jeden rok bych dodělat měla. dělam chemii a tam se těhotná nemužu ani přiblížit :o)) to je asi ten hlavní duvod, manža chce abych to dodělala...