Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

lussyn
18. črc 2009

Ahoj holky, tak kdepak všechny jste?Užíváte víkendu, že.To já jsem až do 13 hod v práci.Tak vám všem přeju krásný víkend.

bamb27
20. črc 2009

pondelok.... jupiiiiiiiiiiiiiiiii 😅 Pokracujeme v debate?

skretik
autor
20. črc 2009

Dobré ráno při pondělí 😉

skretik
autor
20. črc 2009

Lussyn odpovidam na dotaz z patku, musela jsem uz jit, tak jsem nestacila odpovedet 😅 .
Na miminko se taky nijak nepripravuju, jen na doporuceni od lekare beru kyselinu listovou a vitamin E s pupalkou (to kvuli srovnani hormonu, po vysazeni antikoncepce). Jinak uz se taky nemuzu dockat. Jen je bohuzel rozhodujici slovo u pritele, tak doufam, ze po lete nebude couvat 😅 .

A jaky jste mely vikend holky? To pocasi nas vypeklo,co ☹ , ale i tak to bylo fajn, vcera jsem se dokonce i opalila ;o)

bamb27
20. črc 2009

ahoj skretik...
ja som po vikende na seba moc hrda... sice sme nemali nejaky extra relax, ale aspon som toho vela stihla..
Chladnicku sme zohnali nakoniec pouzivanu, 6 rocnu za par supov a funguje ako hodinky, do prenajateho bytu je ako stvorena...

blondata.sestricka
20. črc 2009

Čauky holky! 😉

Skterik, no o počasí mi ani nemluv 😖 celá sobota propršela, tak jsme jeli do Babylonu v Liberci 😀

bamb27
20. črc 2009

Tu sa cez vikend vystriedalo tolkokrat pocasie, ze drzat sa nejakeho planu sa vobec nedalo... tak sme program vymyslali operativne

blondata.sestricka
20. črc 2009

A co jste nakonec podnikli? Lednička super 🙂

bamb27
20. črc 2009

nakoniec sme len sadli do auta a trocha sa vozili... nakoniec sme skoncili na liptove, v jednej kolibe kde sme si dali peeerfektne halusky a pomotali sa po okoli...
chladnicka super, len kym sme ju dostali do bytu tak sme sa aj fajne pohadali 😀 a ja som si pricvikla prsty ale potom uz bolo dobre

blondata.sestricka
20. črc 2009

Ajajaj 😅 😀
Tak hezký výlet jste si udělali 😉 🙂

bamb27
20. črc 2009

ano, ale to urcite aj vy... v tom babylone ste sa boli okupat, alebo nejake ine atrakcie vas zlakali?

blondata.sestricka
20. črc 2009

Hráli jsme laser game, jestli znáš.

bamb27
20. črc 2009

noooo.. ano, nieco mi to hovori, ale este som neskusala... a do liberca mate blizko, ci ste tam aj prespali?

blondata.sestricka
20. črc 2009

My byli na tom Mácháči a jak pršelo, nechtěli jsme sedět ve stanu, tak jsme jeli na dobrý obídek a pak na ten laser game.I přes špatný počasí jsme si to nakonec užili 🙂

bamb27
20. črc 2009

to je super... my sa tiez snazime kazdy vikend si uzit ako sa len da... jedna moja kamoska pravidelne kazdy jeden vikend cely prelezi v posteli pred telkou, to by som asi nezvladla... asi by som mala sama zo seba zly pocit

blondata.sestricka
20. črc 2009

To bych taky nevydržela, to je moc.... Maximálně když jsem nemocná....

bamb27
20. črc 2009

ja mam problem lezat aj ked som chora... v aprili mi operovali krcok maternice, vyzadovalo si to minimalne 2 tyzdnovy klud od fyzickej aktivity... ale kedze som nemala ziadne problemy, bolo mi dlho len lezat... tak som po troske aspon upratovala cely byt, doktorovi som povedala ze nech ma radsej posle do roboty, ze tam budem aspon sediet na stolicke a nie behat po byte s handrou v ruke 😀

blondata.sestricka
20. črc 2009

bamb 😀 Ty jsi teda číslo 😀
Já jsem měla ruku v sádře a neodpustila jsem si vytírání doma či mytí nádobí 😀 šlo to hůře ale šlo 😀

bamb27
20. črc 2009

no tak to sme asi podobne cisla... na "myti nadobi" mame doma "otroka"... umyvacku, nedam na nu dopustit, je to v nasej domacnosti najvytazenejsi domaci spotrebic 🙂
myslim ale ze ked budem mat dieta tak bude pre mna prednejsie ako poriadok v byte

blondata.sestricka
20. črc 2009

To je vždycky hlavní 🙂

bamb27
20. črc 2009

ako sa stavia tvoj muz k tomu ze o par mesiacov mozno zacnete robit babatko?

ivis85
20. črc 2009

Ahoj holky, můžu se přidat?

bamb27
20. črc 2009

jasne, pridaj sa...
a pis co mas na srdiecku 😉

ivis85
20. črc 2009

Bamb: díky 🙂
Pročetla jsem vás jen letmo, tak moc nevím v jakém stádiu jste.
My bysme chtěli začít buď podzim 09 nebo na jaře 2010 - jestli to vydržíme 😅

ivis85
20. črc 2009

Bamb: četla jsem, že jsi byla na operaci - krcok maternice je děložní čípek?Rozumím tomu správně? 😕

bamb27
20. črc 2009

zatial sme myslim vsetky v takom pasivnom stadiu, zatial tiez na to len myslime a z roznych dovodov mozeme vyrabat az o par mesiacov Tak tu len tak kecame o tychto svojich planoch

ivis85
20. črc 2009

😉 jo, jsem na tom jako vy 😀

bamb27
20. črc 2009

a mas muza ci priatela... ako ste na tom, preco nie hned ale o par mesiacov? ..ano krcok maternice je delozni cipek 😉

skretik
autor
20. črc 2009

Nazdarek, vitam novou prichozi 😉 . Omlouvam se, dnes tu mame nejaky zmatek tak nestiham psat 🙄 . Jak je dneska v praci? To jste mely holky fajn vikend. Ja nakonec taky, jen jsme obe noci spali ve stanu, a tak mam pocit, ze muj mocovy mechyr opet nevydrzel ☹ , jinak to byl moc fajn vikend 😉. no zkousim to rozpit, tak uvidime

blondata.sestricka
20. črc 2009

Ivi ahoj 😉 Kolik Vám je let?
Skretik, taky mám dnes v práci nějak chaos. To je vždycky takhle po víkendu....Močák jo? Tak hodně pij a dej si brusinky 😉