Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

skretik
autor
16. črc 2009

me je 28 nathali, kolik tobe?

nathali
16. črc 2009

noo bude mi 22 😀 😀 😀 najmladsia 🙂

bamb27
16. črc 2009

skretik, co je to skretik?

skretik
autor
16. črc 2009

to byla moje prezdivka jeste kdyz jsem byla dite 😉 . Delala jsem zabu (skok do vody) a kamosky rikaly, ze vypadam spis jako skret 😀 . a odkud tva bamb?

blondata.sestricka
16. črc 2009

Nathali, tak jsme na tom s věkem stejně 😀 Ale na mimi si přijdu tak akorát 🙂

bamb27
16. črc 2009

bambi je vlastne bambina, len som tu kustok skratila....
..aj ja si pridem na dieta tak akurat 😵

blondata.sestricka
16. črc 2009

Holky, jdu na chvíli něco dělat, ale ještě přijdu, tak nezlobte 😉

nathali
16. črc 2009

sestricka ja som najprv neplanovala dieta tak skoro skor som mala s toho strach ci budem dobra mama a ci vsetko zvladne ale teraz sa uz na to mooooc tesim pred rokom ked mi lekar povedal ze sa nam to nemusim nikdy podarit bolo jasne ze cakat nemienim ani sekundu a je to len tri mesiace a nasli mi cystu nastastie to dopadlo skvele potom som nemala vobec ovu a teraz cakam ci mi ms vobec pride a ze co sa bude diat dalej

skretik
autor
16. črc 2009

ja uz si pripadam na dite prestarla 😉. Ba ne, jsem tak akorat pripravena 😀

bamb27
16. črc 2009

sestricka... aj ty bud dobra 😉

nathali
16. črc 2009

ale som strasne rada ze tu nie som taka mlada sama bala som ze ako sa na mna budu divat ostatny ale uz mi je to jedno 🙂 ved vek nie je dolezity 😀

skretik
autor
16. črc 2009

nathali ja mam kamaradku, ktere lekari rikali, ze nebude moct mit deti nikdy a ted je ji 40 a ma deti 2 (jedno malinkaty pulrocni). Takze ani lekari nikdy nevedi jak to pujde nebo nepujde, priroda si to zaridi stejne podle sebe. Takze drzim palce, at se vam to brzy podari 😵

nathali
16. črc 2009

vde to je jedno kolko je zene hlave aby sa citila na dieta a nie jak ukazuju v tv ze porodi a niekam tam ho zahodi sak to musi urobit nejaka prisera a nie matka!

skretik
autor
16. črc 2009

presne tak, hlavni je psychicka pripravenost, na veku vubec nezalezi 😎

nathali
16. črc 2009

dakujem ste strasne zlatunke ja som sa sem prave preto prihlasila uz mie emocie prechadzali cez hlavu a priatel ma pomaly zacal nenavidiet lebo stala tema bola u nas dieta no uz je to ok 🙂rada si s vami pisem

bamb27
16. črc 2009

nathali, skretik a byvatnie mate ake ..ste uz vo svojom?

nathali
16. črc 2009

babenky zlatucke tak ja uz budem musiet ist musim si este zajst do obdhodu pre nejaku dobrotu a potom do prace ale vobec sa mi tam nechce tak sa majte zatial krasne a asi zajtra vecer sa snad stretneme 🙂

nathali
16. črc 2009

bamb ja som odisla do cr a tu sme v podnajme no chcely by sme stavat ale keby sme boli na tom moooooc spatne tak na sk mame byt ale v to snad nedojde 🙂

skretik
autor
16. črc 2009

nathali tak to jsme na tom stejne. Pritel mi nedavno rekl, ze uz na nej myslim jen kvuli diteti a ne pro nej samotneho 😖 . Tak proto jsem si rikala, ze mu musim dat oddych a byt trpeliva. Taky mi pomaha si popovidat s nekym kdo ma stejne touhy. timto vam tedy dekuji
😵

skretik
autor
16. črc 2009

Bamb mi bydlime v domku s mymi rodici, mame vlastni cele patro, tedy vlastni bydleni 😉. Co vy? Co vlastne delate za praci holky?

bamb27
16. črc 2009

juuuj... aj ja vam dakujem, ze sa je komu vykecat... ze nie som sama taka sibnutucka, muzovi moje taraniny neprekazaju, ale nechcem aby o tom ze sa o dieta ideme pokusat vedelo moje blizke okolie.. rovnako ako nikto nevedel ze sa ideme brat

skretik
autor
16. črc 2009

s tim souhlasim, ono je to pak hrozne stresujici, aby se te kazdy ptal," tak co uz?". Me uz stve, ze se me kazdy pta: "uz se snazite?". Proste je to na hlavu 🙄 . Je toho ted okolo me nejak moc (tehulky, snazilky, maminky...)

bamb27
16. črc 2009

ja sa pre zmenu vzdy tvarim ze sa ma to netyka... 🤐

skretik
autor
16. črc 2009

taky bych mela zkusit tuhle taktiku, ale me kamaradky jsou dost neoblobny ☹ .mam pocit, ze taky touzi, ale nechteji to priznat a ty ktere to priznaji, chteji mit asi pocit, ze to jinde neni jine ☹

bamb27
16. črc 2009

ja mam nastastie to stastie.. ze nemam moc podobnych kamaratiek okolo seba....ja mam skor okolo seba 30+ rocne karieristky, ktore maju casu kopec

skretik
autor
16. črc 2009

a co delas za praci bamb?

bamb27
16. črc 2009

ja sa venujem zivotnemu prostrediu... viac-menej papierovacky

skretik
autor
16. črc 2009

to je urcite zajimava prace, sedis tedy v kancelari nebo se dostanes i ven? Ja sedim porad v kancelari a uz me to nebavi ☹

bamb27
16. črc 2009

nooo ...teraz mam celkom zaujimavu ulohu, ale inak to nie je vzdy nejak super zaujimave.... a okrem ineho mame v kancelarii 31 stupnov, tak sa tu saunujem

skretik
autor
16. črc 2009

Uf tak to je hnus 😒 , my tu mame zapnutou klimatizaci a otevrene okno (skvela kombinace), ale aspon se tu da dychat.