Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

fairy26
29. zář 2009

Ahojky. Už jsem tady taky dlouho nebyla. Můžu se zeptat, v čem spočívá ta dieta? Díky🙂

qualka
29. zář 2009

fairy: koukni se na odkaz http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID... - je opravdu dobrá

fairy26
29. zář 2009

Jsem přesvědčená, že pokud to dodzžuješ, tak musíš zákonitě zhubnout, ale jak se tak znám, tak nemám šanci. Za prvé nemám čas -ach jo- a za druhé na to nemám vůli -ach jo ach jo ach jo.☹
Každopádně držím pěsti🙂

ivis85
29. zář 2009

ahoj holky, taky bych něco takového brala, ale já to nevydržím ☹ vždy když baštím chipsy nebo pizzu nebo pododnou mnamku, tak si říkám, takhle to dolů nedáš! ale neumím si říct ne 😒
Fairy, ty znáš budějky asi dobře, né? Poradíš mi kudy je to nejkratší a nejrychlejší z Mercury z busu do Nerudovky ( do nějaký integrovaný školy či co) jedu tam na školení a na mapy.cz je to spíš pro auta ... 😉

qualka
29. zář 2009

Ivis: neberu to jako dietu, ale jako nový stravovací režim - navíc prý nevadí, když si dáš jednou za čas chipsy nebo pizzu, ale nemůžeš to baštit pořád...:o)

fairy26
29. zář 2009

Ivis: Nejlepší to budeš mít když sedneš na 9 nebo na 17 a pojedeš k Igy centru. Tam odtud to je už kousek. Pěškobusem bych to nedoporučovala, páč je to dost daleko🙂

fairy26
29. zář 2009

qualka: Každopádně máš můj obdiv. Já tyhle nové stravovací návyky zvládnu dodržovat tak maximálně 2 dny. Zrovna jsem si nechala od kolegyně přinést z obchodu čokošku, že si dám tak 2 kostičky na doplnění cukru....a houby......už mám 3 řádky v sobě 😀

sartira
30. zář 2009

qualka ja sa pridavam od zajtra! velmi sa mi to zapacilo, takze dnes idem po squashi na nakup, asi sa ku mne prida aj kamoska, inak to vyzera fakt dobre 🙂

fairy26
1. říj 2009

Dobré poledne. Nikde nikdo 🙂

blondata.sestricka
1. říj 2009

Ahoj holky!

Tak se po delší době zase hlásím a jsem zvědavá, kdo už je těhu 😉 😵
Jen co jsem tak v rychlosti proběhla, tak Skretik? 😕 😉
Taky tady je plno nových holek, co jsem už nestačila poznat 😀 😉
Jak se máte a jak jde snaženíčko? 😉

Já mám poslední 3 prášky a doma už mě čeká nějaký ten čajík na upravení cyklu a pak se uvidí, ale dřív jak po Novém roce se snažit nebudeme 🙂

luucanka
1. říj 2009

Tak já jsem skončila s práškama minulý týden v úterý, přišlo m iteď ve středu divný, že nic neberu🙂 tak jim alespoň kyselinu listovou no a svůj Euthyrox.
Konečně se mi povedlo sehnat ten čaj, to byste nevěřily jaký je taky v Ústí v lékárně problém sehnat Kontryhelový čaj. Moc mi ale nechutná, můžu si do něj dávat med? A jak se vlastně má pít? Někde jsem četla,že jen do ovulky, někde že pořád, máte některá zkušenost?

luucanka
1. říj 2009

teda tady v Ústí ne taky v Ústí 🙂

blondata.sestricka
1. říj 2009

Luuc, já nevím, ale podle názoru by čaji nemělo vadit, když si ho sladíš a jak se má pít to nevím...já ho budu pít jak si na něj vzpomenu a budu mít chuť. Myslím, že si na něj zvyknu, mám ráda bylinky a různý čajíky, tak jsem tedy docela zvědavá, jak bude chutnat 🙂
Ty už chceš hned otěhotnět?

skafandrik
1. říj 2009

sestricko, ještě pepi je těhotná 😉

Jinak nám dneska možná dovezou auto, kéž by to tak bylo 😵

blondata.sestricka
1. říj 2009

Supééér 😵

A jak se máš Ty Skafi? Jaké auto? 😕

luucanka
1. říj 2009

sestri nemyslím si,že to půjde hned, mám problémy se štítnou žlázou, doktor sice řiká, že by to mělo být v pohodě,ale jistý to není. No a ten čaj je dobrý i na mykózy a různý záněty a to já mám skoro furt, takže si myslím,že by mi to mohlo pomoct. Ale nebylo by špatný dát si pod stromeček mimi, to bych pak všem místo dárků dala pozitivní testy a ušetřila bych čas, peníze i nápady 😀

blondata.sestricka
1. říj 2009

Luuc, to jsem doma taky říkala, ale je pravda, že to bude krásný dárek i mimo Vánoce 😉 Já jsem si koupila nějaký ženský čaj, kde je kontryhel, kopřiva, řebíček a už ani nevim co a píšou, že je dobrý i na pleť, takže ten čaj obsahuje to, co ženský potřebujou 😀

skafandrik
1. říj 2009

sestri, oktávku, ale ještě neni nic jistý, nám se před měsícem rozbilo auto, psala jsem to tu, už to nebudem opravovat a koupíme jiný

jinak k tomu čaji, já mám taky nějakou směs, ne vyloženě kontryhel, jde o čaj báby kamenický, mám ho z bylinný lékárny, jestli pomůže nebo nepomůže, to nevim, ale uškodit by neměl

rozhodla jsem se, že už BT měřit nebudu, alespoň ne další cyklus, protože jsem pak z toho zbytečně nervozní, pozoruju se, a to nechci, takže tomu fakt necháme volný průběh i bez měření a kdybych neotěhotněla do ledna, tak jsem domluvená s doktorem, že přijdu a budem s tím cyklem něco dělat

jinak k tomu cyklu, četla jsem tady nějaký diskuse a je docela smutný, co někteří doktoři dokážou předepsat za léky na úpravu cyklu, potažmo úpravu ovulace, takže já si to pak předtim přesně a do podrobna načtu a budu doktorovi případně argumentovat 😀 😀

luucanka
1. říj 2009

Skafi, můj doktor to má moc rád, když mám načteno, něco řešíme a on na mě, tak copak jste si přečetla, nebo co tomu řiká internet 😀 , ale zase máš aspoň přehled 🙂. Nespoléhám se na ten kontryhel z hlediska otěhotnění, spíš z toho, že by mi mohl pomoct s těma mejma věčnejma zánětama, protože mě to fakt nebaví 😒

skafandrik
1. říj 2009

luucanko, já docela chápu doktory, že nemají rádi, když se někdo snaží jim do toho kecat, sama nemam ráda, když přijde někdo a je přechytralej a snaží se mi vyvracet nějakej můj jasně danej názor na věc, o kterým vůbec nepochybuju, nicméně si přečti ty diskuse a zejména příspěvky některých holek, co se o to fakt zajímají, co jsou inteligentní a mají načteno, celkem logicky zdůvodňují, proč např. duphaston na úpravu cyklu v momentě, kdy se snažím otěhotnět fakt ne. Já nejsem příliš schopná to tu popisovat, neznám ty odborné termíny atd., ale když jsem to četla, tak s ohledem na nějaký základní a obecný znalosti ze středoškolský biologie v tom logika byla. Jde o to, že např. ten duphaston může působit jako antikoncepcem teoreticky může upravit cyklus, ale eliminuje ovulaci (snad se vyjadřuju správně), ona i HA jako taková ten cyklus "upraví", člověk má pocit, že chodí jako hodinky, bohužel nejde o MS, ale o krvácení z vysazení, který je naprogramován tou HA. Ale znovu řikam, nejsem žádný odborník.

No a já měla původně pocit, že prostě budu měřit, zjistim co a jak, abych případně hned zjistila, že např. neovuluju a mohla to řešit. Ve skutečnosti podle teplot opravdu možná neovuluju, ale pravdou je, že to pak moc řešim, moc se sleduju, a to teď dělat nebudu, prostě to necham plynout a uvidíme, ty tři měsíce do ledna zas nejsou taková dlouhá doba, abych to nemohla risknout 😀

ještě luucanko, k těm zánětům, kdysi jsem na to hodně trpěla, bylo to v době, kdy jsem ještě brala HA, to jsem ani nemohla jít do bazénu nebo do vany (od té doby mám blok a jen se sprchuju), ihned jsem měla krásnou mykozku 😀 😝 jakmile jsem vysadila, tenhle problém spíš nemám a když tak velmi zřídka.

luucanka
2. říj 2009

sakandrik, já ale taky na jednu stranu toho doktora chápu, ne každa k tomu přistupuje tak jako ty, nebo možná i já, ale znáš ty lidi, co si něco přečtou a jdou tvrdě za tím a třeba to ani není jejich problém, jako když čtou třeba starší lidi-třeba můj děda Blesk, je pak schopnej mi líčit kdo s kým co má a tak, je to něco na ten způsob.
Chtěla jsem se taky začít teď měřit,ale jsem na to lempl, hlavně na tu pravidelnost, takže z toho zatím nic nebude, řikala jsem, že tak do novýho roku to nebudu vůbec řešit. K těm zánětům, nakoupila jsem bavlněný prádlo, do bazénu nechodím vůbec a vany jsem se taky vzdala. Doktor mi říkal,že to můžu mít i ze stresu-takže se nestresujte 😀 a nebo z nadmíry sladkýho, což já zase až tak moc nejím, tak teď doufám,že vysazení HA spolu s tím čajem a prádlem by mi mohlo pomoct.
Jo a přechytralý lidi, těch já mám v práci několik a jsem na ně fakt alergická, asi si to moc beru, ale točej mě, jak všechno vědí a všude byli ☹

fairy26
2. říj 2009

Ahoj holky.

skafanrik: musím se přidat, já když jsem brala HA, tak jsem taky strašně trpěla na mykózy a různý záněty, ale jakmile jsem vysadila, tak skoro úplně vymizely. Kdo na to netrpí, tak si ani neumí představit, jak moc je to protivný.

ivis85
2. říj 2009

Ahoj holky, tak mě tohle potkalo párkrát taky, ale nevím jestli ve spojitosti s HA.Prádlo je určitě důležité kvalitní! a někomu vadí plísňové sýry, hermelíny a podobně
fairy, děkuju za tu radu, ještě na to kouknu a kdyžtak vystopím u ratolesti, s budějovickou mhd a trolejí bych dojela tak do lišova 😀

fairy26
2. říj 2009

ivis: jojo to je taky dobrý, pak už to není daleko.🙂 Poslední dobou je tady dost pusto...

luucanka
2. říj 2009

souhlasím s fairy, trochu stávkujem 😒
Jsem zvědavá, jestli mi to vysazení pomůže 😖

ivis85
5. říj 2009

Ahoj kočky,jak je po víkendu? A co vákend?U nás trochu pracovně a trochu odpočinkově - manžílek je nastydlej, tak se šetří 😉 Už máme čosté betony,krásný, hladký a ROVNÝ! 🙂 a v přízemí se finišuje s koupelnou
U mě MS pravidelná, další měsíc dorazila v termínu 😵 a mám doma z bazárku pár nových věciček na mimíska ( i když se na něj teď nechystáme,takl mě to pořád drží)

fairy26
6. říj 2009

Ahoj holky. Taky jste měly dneska problém se sem dostat? 😒 Já to celý den zkoušela a až teď se zadařilo. Tak aspoň, že tak. No stejně dneska už odcházím z práce, tak zase třeba zítra. Mějte se všechny. 🙂

luucanka
7. říj 2009

Já jsem se včera taky zkoušela sem propracovat a nešlo to. Asi nějaká chyba servru. Byla jsem včera poprvé na józe a myslela jsem, že nebudu schopná ráno dojít do práce,ale světe div se, nic mě nebolí🙂 teda kromě zad,ale to už je standart🙂
Jak se máte holky?

fairy26
7. říj 2009

Ahojky. Jj asi nějaká chybka. Na józe povídáš? To mmě přijde takový moc klidný. Já když jdu někam sportovat, tak potřebuju akci a samozřejmě vyhrát🙂. Jinak já včera byla na prevent. prohlídce u gyndr a dozvěděla jsem se...světe div se...že jsem úplně zdravá. Žádný zánět...nic. To se mi už dlouho nestalo. 🙂

ivis85
7. říj 2009

Ahoj holky, taky hlásím chybu, včera to bylo zakletý.
Dnes jsem byla v těch ČB a jsem mimořádně proškolená 🙂 Fairy, nakonec pan šéf udělal gesto a "dovolil!!!" mi jet autem 🙄 sem mu řekla, že se mu na naftu vyprdnu, když kvůli tomu dělá takvý caviky 😖 a trefila jsem krásně, no jsem prostě moooc šikovná 😀
Já jsem si včera po dlouhé době zapikala s kámoškama kurt na squash(na sobotu), musím se sebou něco dělat, leze to furt hore 😠 a dokonce mě barman poznal po hlase v tel, tak to asi není tak dlouho co nechodím 😉a ráno před squshem jsu ke kámošce na melír a střih - premiéra, tak doufám, že jí nevynadám 😅