Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

benotka
22. říj 2009

My toho děláme tolik, že ani nemá smysl to vypisovat. Ale teda zrovna včera jsem chystala krabičky na zásuvky do zdi a tak jsem se vztekla, protože se to samozřejmě zadělává sádrou a než to dám do váhy atd, tak sádra je tvrdá. Manžel zas nahazoval zeď a pak mu to spadlo, tak lžíce a krabičky jenom lítaly, včetně nadávek. 🙂

fairy26
22. říj 2009

Ahoj holky.
luuca: já mám po vysazení taky dlouhý cyklus - kolem 40 DC. Začala jsem na nějakých 33 DC a s každou MS se mi to o jeden až dva dny prodloužilo. Teď doufám už to zůstane na těch 40DC. Jo a jinak ovulku jsem měla taky hned 1. měsíc po vysazení, ale je pravda, že ji mívám trochu dřív, tak +- 20. den.🙂

sartira
22. říj 2009

ahoj baby!

pekne pokracujeme v hniezdockach lasky 🙂 u nas neskutocne prefukuju plastove okna, tak nam ich investor bude musiet vymneit, normalne by som si mohla fenovat vlasy keby nebola taka zima 😲

ivis tu mas link na tu kuru pred otehotnenim, ja by som tomu verila, je to od toho pana co vypocitava aj ten den pocatia, o ktorom sme sa tu bavili davno davno MUDr Jonáš: http://www.studiozdravia.info/default.aspx?p=on..., ja som tam objednala v piatok pre rodicov nejake doplnky a uz je balik na poste, takze su aj rychli 🙂

ivis85
22. říj 2009

ben, to znám 😀

luucanka
22. říj 2009

fairy, tak teď si mě uklidnila, myslela jsem si,že to mám jen já teďka. Uvidíme jak to dopadne. Až se vrátím z Milána, tak chci dořešit ty naše plastovky, nám totiž do bytu i teče, když víc zaprší. Normálně mám pod oknem kaluž. Nejdřív jsem si myslela, že to dělá pes, ale pak jsem to vypozorovala 🙂

ivikmiki
22. říj 2009

luc a jak dlouho máte ta okna? to asi bude chtít reklamaci, co?
sarti, tak to je o nastydnutí, jinak je byteček ok? a kde máme tu svatbu 😉

ivis85
22. říj 2009

sorry, špatně jsem se přihlásila, ale jsem to pořád já 😀

luucanka
22. říj 2009

ivčo, to sartira je má na reklamaci, já teprve plánuju realizaci. My zatím máme špaletový nebo jak se ty dvojdílný mrchy jmenujou 🙂

ivis85
23. říj 2009

luc já to špatně pochopila, myslala jsem, že pořešíš plastovky do kterých teče, vím že sarti tam fouká 🙂
tak už máme plovočku do celého bytu, OBI potěšilo 🙂

luucanka
23. říj 2009

ahoj holky, tak na mě myslete, ať mistřevo zůstane tam kde je, zítra v pět letím do toho Milána.
Hezký víkend všem 🙂

fairy26
26. říj 2009

Ahoj holky. Tak jak se máte po víkendu? Já vcelku fajn, akorát jsem musela v sobotu do práce, tak to bylo dost krátké. No ale vynahradím si to dovolenou ve čtvrtek a v pátek🙂.

fairy26
27. říj 2009

Vypadá to holky, jako byste si našly nové diskuze☹. Nebo máte možná hodně práce, abych vám nekřivdila🙂

lussyn
27. říj 2009

Ahoj holky, jak se tady všechny máte?Koukám, že diskuse nějak vázne ☹ Asi už jste se všechny z předsnažilek staly snažilkami.Co nového?U nás nic.Já už jsem teda ofiko snažilka, ale pořád se neposunout o stupeň víš 😀 Snad brzy.

ivka1984
27. říj 2009

ahojte kocky uz som sa tu dlho neukazala tak co sa tu deje nove?

lussyn
27. říj 2009

Ahoj Ivko, tak to jsme dvě a možná nás je asi víc, jak tak koukám 😀

ivka1984
27. říj 2009

no to asi hej lussyn vy uz snazilkujete alebo vas to este len caka 🙂

lussyn
27. říj 2009

My už snažilkujeme a vy?

luucanka
27. říj 2009

Ahoj holky, tak já se vrátila z Milána, v pořádku. Dneska jsem už 32 DC a furt nic. Nevím co se sebou, už mě zase bolí podbřišek,ale ne jako před MS. Na gyndu jdu v pondělí.
Jinak Miláno super počasí, takovejch 25 stupňů, příjemná změna po tý zimě tady 🙂

lussyn
27. říj 2009

Ahoj Luucando a těhu to být nemůže?4etla jsem, že jsi psala něco o střevě, ale nejsem vůbec v obraze tak nevím.Co jsi dělala v Miláně?Byla jsi tam na výletě?

luucanka
27. říj 2009

Luusyn, kéž by výlet, byla jsem tam služebně, vrátila jsem se včera o půlnoci. No podle doktora jsem měla mít ovulaci teď o víkednu,ale podle mě byla tak ve středu, takže je na testování brzy, ale jsem první cyklus po vysazení HA, tak netuším, jak dlouho bych měla čekat. Na chirurgii mě zase strašili slepákem, ale testy krve a moči mám naprosto v pořádku, takže mi vlastně nic není 🙂

ivka1984
27. říj 2009

no lussyn mi snazilkujeme 2.mesiac teraz a o 3 dni cakam mrsku tak len dufam ze nedorazi

lussyn
27. říj 2009

Luucanko tak to je na tstování určitě brzy vyčkej ještě miminálně týden až 10 dní.Testík ti něco ukáže až tak 12-14 dní po OVU, takže dřív by to bylo asi zbytečný.No ale služebně do Milána, bych si nechala líbit 😀 Aspoň jsi se trošku ohřála.To tě bolí tolik břicho, že tě straší slepákem?
Ivko,tak to držím palce, aby nedorazila, to by bylo fajn na podruhé.To my už teď jedeme 5-tý měsíc, ale před 7-mi měsíci jsme v 10tt o mimi přišlo, takže to asi bude dýl trvat, ale doufám, že už to bude co nevidět 😉

ivka1984
27. říj 2009

hm tak to ma mrzi tak ono by bolo fajn keby sa to podarilo ale ked nie je pred nami dalsi mesiac neberiem to zatial nejak tragicky....

luucanka
27. říj 2009

no kdyby tam nebyli někteří lidé, tak by se mi tam taky líbilo🙂 Před 14 dny mi dokotr doporučil zůstat v nemocnici, byla jsem 12 hodin u doktorů a pak sem podepsala papír a šla domů, teď mi bylo od středy fajn a včera mě to zase začlo bolet. Nevědí,co mi je,ale mohl by to být slepák, ale ta krev a moč je mate, bo je to v pořádku

ivis85
28. říj 2009

Ahoj holky, Luc je dobře, že jsi se vrátila domů celá 🙂
Lussyn, tak držím pěstičky na další snažení 😉 to samé pro Ivka 1984 😉
Včera jsem volala na výtěr, tak byl bez nálezu, jsem OK, ještě v pátek výsledky z cytologie a budu mít zase na půl roku klid 🙂 U nás snažení nevypadá valně, vůbec na to není čas, domů chodíme úplně vyždímaný a hned chrníme 😕 a dnes jsem v práci místo svátku ☹

ivka1984
28. říj 2009

ivis no my sme na tom s tym snazenim posledne 2 tyzdne takisto obidvaja sa zvalime do postele a hotovo no ale tak uvidime zatial je to v pohode uz spolu oficialne byvame a po case by sme si chceli postavit domcek tak uvidime ako to bude cele pokracovat.... ivis ako to ze si v praci?

ivka1984
28. říj 2009

nik tu nie je ? 😖

benotka
29. říj 2009

Dobré ranko,
za chvilku už tady budou všechny těhotné, jak to tak čtu 🙂
Včera jsem si poslechla ségřin porod, a kdyby byl můj stejný, tak můžu rodit každý rok. - Ráno odešla hlenová zátka, o půl desáté vyteklo trochu vody, tak jeli domů(spali u tchánů), cestou už kontrakce po 5-ti min. i častěji. Kolem půl 12 dorazili do nemocnice, převlékli se, otevřená na 6 cm, šla na monitor a praskla voda- zelená, šly na sál a na dvě zatlačení byl venku- myslím 11:51. Trochu se potrhala vevnitř, ale umrtvili, tak to nebolelo. 😉

luucanka
29. říj 2009

Ahoj holky, chtěla jsem včera vyrazit do práce,ale jsem nějaká mrtvá, furt jsem unavená a zase mě pro velký úspěch bolí břicho. Už mě to fakt neba.
Lussyn,taky držím pěsti, aby to už vyšlo.
Ivis, tak fajn,že máš všechno OK 🙂

ivka1984
29. říj 2009

no benotka mozno bude rovnaky..... 😉