Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

bamb27
7. zář 2009

Ahoj Ivis, ahoj vsetky krasky.. tak ja som uz vydovolenkovana, plna sil... roboty mam vyse hlavy ale uz som aj rada ze pomaly nabieham na normalny system... idem si precitat pikosky co ste tu za tyzden popisali 😉

blondata.sestricka
7. zář 2009

Ahoj holky!

Jdu Vás jen pozdravit a říct, že u mě není nic nového 🙂 Pomalu dobírám HAK.... 🙂

Kdo snažilkujete, hodně štěstí, aby se brzy zadařilo!!! 😉

ivis85
7. zář 2009

Ahoj pavli a bamb
Pavli, nic si z toho nedělej, třeba můj bratranec s manželkou to zkoušeli 6 měsíců, oba naprosto zdraví, jen ta psychika udělala své a proto se to nedařilo - až bratranec říkal, už zas? mě už to neba 😀 Nám se to taky nepovedlo a to se manžel snažil denně (kolem ovu i 2x 😅 ) a nic. Chce to klídek, nemyslet na to ...
Bamb, jaká byla dovolená?Já jsem tu mezitím bojovala s virem - ještě to není ono 😠

pavlinaho
7. zář 2009

Díky ivi, já vím, základ je nemyslet na to, jenže to jde ztuha 😀, ale snažím se. Ještě si říkám, že to není zas tak dlouhá doba.

sartira
7. zář 2009

ahojte bamb, pavli, sestri, ivis,

zdravim bamb po dovolenke, ako bolo? co deti, posluchali?

pavli ja by som to nevzdavala, moja svagrina sa snazila 5 rokov (najprv s prvym potom s druhym priatelom) o babo a prisiel treti chlap a po tyzdni chodenia bola tehotna, tym nechcem povedat, aby si menila chlapa 😉 ale ze netreba fakt na to mysliet, ona si uz bola ista, ze proste baby nebude, tak sa vykaslala na vsetky "ochranne prostriedky" a vyslo to 🙂

ivis85
8. zář 2009

Ahoj kočky, to jste to tu včera nějak uťaly??? Já jsem musela trošku pracovat, tak to teď flákám tady 😅
Co nového? Mě už bacílek snad nadobro opustil a včera jsem už vařila véču jako miloučká manželka a pak šla na barák tvořit s manželem to naše hnízdo 😵

skretik
autor
8. zář 2009

Ahoj holky, tady to teda pekne uvada ☹ . To je super Ivis, ze bacilek te opousti 😉 , teda ty si vzorna manzelka - uvari a jeste pomuze na stavbe 😀 .
Pavli nebud smutna, ono se urcite zadari, chce to jen cas a trpelivost a hlavne se k tomu neupinat (ja vim, to se strasne lehko rika ☹ ), Jak ty to mas s cyklem? V pohode?

pavlinaho
8. zář 2009

Ahoj,
skretik: jo cyklus je v pohodě tak 27-29 dní, jen jednou ihned po vysazení trval 47 dní. Ale jinak vše o.k.

Co jinak, jak se máte? Já tak nějak normoš, nic nového. Akorát jsem dneska v práci do pěti 😒 .

ivis85
8. zář 2009

Pavli, nepamatuju se , jestli ty jsi taky měřila BT?
Já jsem minulý týden chodila domů v 10:00 a ležet a tenhle týden se mi nějak nechce být tu "až" do 14:30
ale za chvilku končím a jdu se mrknout do OP Prostějova, u nás likvidujou prodejnu a maj výprodej - skoro zdarma -a šaty z 1000 na 69!!!!! 🙂 snad něco ulovím

pavlinaho
8. zář 2009

Ne Ivi já BT neměřím. To se někdo má, závidím. Taky bych šla "lovit", tak ať něco pěkného pořídíš. 🙂

ivis85
9. zář 2009

Čusík
Tak lov se odkládá na dnešk, včera nám měl přijet topenář, tak jsme chvátala domů, ale neukázal se 😠 a nebere tel, to je jednání 🙄
Bamb, jaká byla zta dovča? Asi toho máš v práci moc ... 😨

benotka
9. zář 2009

Dobré ranko,
tak to naše snažení bude taky kdoví kdy, anebo třeba dřív, ale to spíš ne. Včera jsme seděli s manželem venku a moje babička mi donesla mrkev a manžel si udělal srandu, ať mají dvojčata hodně vitamínů a babi - no už by jste se měli snažit. 🙂 Hrozně nás pobavila, je to takový směšný slyšet babi něco takovýho říkat.
Ale je to přesně jak píšeš Ivis - pořád jen děláme na baráku, my jsme ve fázi, kdy ještě pořád bouráme a stavíme příčky a stropy. 😒

ivis85
9. zář 2009

Ben - tak my už máme stropy naštěstí za sebou, ale bylo toho až za vandr.
Našim teď dole už jen obloží koupelnu a WC a můžou vymalovat a uklidit a stěhovat
U nás hore to je ještě tak na 2 měsíce (snad to stihneme do konce října ☹ )
Včera měl přijít topenář - domluvit se a dnes natáhnout rozvody topení a vody, aby se mohly dělat čisté betony, ale nebral ani mobil 😒
S takovým přístupem řemeslníků budeme bydlet za rok 😢
Děláte stropy komplet nové?

benotka
9. zář 2009

Bohužel děláme, nad ložnicí, obyvákem a kuchyní už máme část- ještě se musí vycpat vatou a dát sádroše, ale teď jsme teprve shodili strop v koupelně a chodbě, a nakonec jsme se rozhodli že shodíme i dvě boční stěny, tak je zase kolem jen bordel.
Před chvílí mě začalo neuvěřitelně bolet břicho, tak po 32 dnech se dostaví mrcha. Kroutím se tu jak had. Je to druhá po vysazení , ale nikdy mě to tak nebolelo. Vždycky jsem byla ráda, jak o tom ani nevím a teď ☹

skretik
autor
9. zář 2009

Ahoj holky, ty stavby vam nezavidim, ale zase to budete mit krasne a presne podle svych predstav 😉 . Nas takhle ceka prestavba chaty (respektive baracku, ktery bude slouzit jako chata), ale nastesti na to nebudeme muset tolik pospichat, protoze nase plany to neovlivni, kde bydlet mame, tak kdyz se "chata" postavi treba az za 5.let,tak to vubec nevadi.

Nejak nam to tu uvada 😒 , to je skoda, kam se nam ztratily vsechny predsnazilky 😖 ?????

ivis85
9. zář 2009

My jsme je dělali v celém baráku, bylo to 95 m2 (mimo chdby, koupelny a WC, kde se dělali asi před 8 lety)Vydět ty 2 podlaží bez strpoů bylo divné, jako na hradě 😀
Je to hodně práce a hrooozně peněz, ale bydlení si děláme na dlouho a zase na to nebudeme muset dlouho sáhnout - max malovat nebo kupovat nové vybavení, ale na zdi ne. Barák je požerač peněz a času, jeden konec doděláš a na druhém se to začne sypat 😅
Mrchu si užívej, kdo ví, jestli nebude třeba poslední
Máte v rodině dvojčátka nebo jste si z babi jen tak vystřelili?

skafandrik
9. zář 2009

Ahoj,
já sem vůbec nestíhám chodit, mám toho moc v práci i doma, navíc mám takovou divnou náladu 😖 tak moc nechci vnášet blbou atmosféru. Jinak my teda tento měsíc už opravdu jdem na to 😀

benotka
9. zář 2009

Manželovi bratři jsou dvojčata. Ale ono to začalo tím, že babi přišla s tím, že v dědině se vykládá, že jsem těhotná a proto jsme se taky brali. 😕 Tak jsem jí řekla, ať říká že jsou to dvojčata. Ať z toho mají větší drb. No a tak teď pořád říkáme - ať se mají dvojčata dobře.Ale doufám, že mě to nepotká, raději po jednom. 🙂

bonavia
9. zář 2009

Jsem tu 🙂, sleduju Vás z povzdálí...
Mám po poslední piluli a poslední "hormonální MS".
Dneska jsem si prvně změřila BT, že si budu pěkně tvořit graf...a 37 stupňů, není to divný? Radši jsem to zkusila 2x, jestli nemám nějakej vadnej teploměr.
Že by tam dole byla nějaká jiná teplota 🙂🙂🙂?

bamb27
9. zář 2009

Ahoj krasky, ja len na sekundu, kuknem ako sa mate a sup sup pracovat..
Ivi.. na dovolenke bolo super, horuco a kopec srandy, akurat ze som sa hned v pondelok musela prepnut z "varenia" pieskovych kolacikov na pracovny rezim, lebo mam toho nejak moc vela... nie tak ze by sa to nedalo stihnut, ale mam co robit ;) ..tak sa tu pekne bavte.. packo

ivis85
9. zář 2009

Benotka - aha, tak už to chápu 😀 a babi bydlí s váma?
Bonavia - tak s tím neporadím, nemám s měřením zkušenost, já jsem zkusila testem.

benotka
9. zář 2009

My s manželem bydlíme od února u našich. To se mi ještě jako přítel vrátil z mise v Afgánu. Předtím jsme bydleli v podnájmu. A babička bydlí, jakoby vedle našich, přes dvoje dveře. Prostě je to velký dům, rozdělený na 5+1 a 2+1, jakoby dvougenerační, ale ne na patro. Už aby byl hotový dům, je nás tam moc. 😉
Bon - taky nemám zkušenost. Možná tam má být tepleji. 🙂

skafandrik
9. zář 2009

bonavia, každý to má jinak, nejde to paušalizovat, jaká teplota by měla být, vezmi si to tak, že třeba někdo má i "klasickou" teplotu obvykle dejme tomu 36,5 a někdo se ¨při téhle teplotě už může cítit pod psa a má pocit, že na něj něco leze. Já ty teploty mívám (teď myslím ty bazální) kolem 36,5 stupně, jenže jsem došla k podezření (teda navedla mě k tomu len), že možná mám slabou baterku v teploměr. Kam zaznamenáváš teploty?

bonavia
9. zář 2009

skafi: zaregistrovala jsem se na FertilityFriend, tak tam, ale dneska prvně, takže tomu nepřikládám váhu, uvidíme, až těch měření přibude.

ivka1984
9. zář 2009

ahojte mozem sa pridat? asi patrim do tejto skupiny :o) snaha zacina tento mesiac 😉

sartira
9. zář 2009

ahojte baby,

tak som sa vratila od novej gynekologicky, budeme musiet liecit zapal ☹ mozno posunieme snazilkovanie kvoli tomu, inak mi povedala ze mam uzivat Femibion a predpisala mi ho, neuziva ho niektora z Vas, mam pocit ze skretik ho spominala ... ze mam douzivat to calibrum a zacat uzviat toto, kazdy den! fuuuha a potom sa mi narodi maly obor - yeti, tak to nie, asi tak casto to uzviat nebudem 😒

ta bamb ma asi fakt vela prace, kedze nedala detaily z dovolenky, pockame si 😀

ivis tak s tym stahovanim to mate este daleko ale stavba vam krasne pokracuje 🙂 my konecne stahujem uz tento vikend, tak sa velmi tesim

benotka
9. zář 2009

Ahojky ivka, tak hodně štěstí se snažením, to budeš asi jedna z těch mála prvních, které začínají tento měsíc. 😉

ivka1984
9. zář 2009

🙂 asi ano no ale tak zacat sa niekey musi, hm? 😉

ivis85
9. zář 2009

ahoj ivka, hodně štěstí při snažení, už je třeba tuhle diskusi poposunout dál, tak jedna z vás musí co nejdříve přidat foto s // a pak začít prskat bacil 😉

ivka1984
9. zář 2009

zbozne prianie ivis... 🙂