Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

evivka
17. zář 2009

Jo jo, ale naštěstí už končí..dneska odpoledne naposledy, a pak šup do posledního školního roku 😀
No ono to asi bude všelijaký, protože teď mám 42. DC a MS nikde..začala jsem pít kontryhel a v úterý jdu k doktorovi 😖 Tak vzhledem k tomu, jak to vypadá a asi to bude chvilku trvat, než se cyklus srovná, asi si přestaneme dávat pozor a uvidíme.. 😅 třeba to vyjde..

lussyn
17. zář 2009

Ahoj holky, dlouho jsem u vás nebyla co nového?
Koukala jsem, že skřetík je těhulka, tak to je super, moc graqtuluji, už to máš potvrzené od dr?Takže si dal přítel nakonec říct?To už na dovču poletíte tři, viď.A máme tu ještě nějakou těhulku?Já už tedy do předsnažilek nepatřím, jsem už řádná snažilka, ale zatím nic, tak uvidíme, jak dlouho nám bude trvat než se podaří.

evivka
17. zář 2009

Ahojky Lussyn, tak to moc držím palečky, abys měla co nejdřív // 😵 😀

lussyn
17. zář 2009

Evi děkuju to by bylo fajn, ale radši než dvě // bych měla radši už to miminko, pač // už jsem jednou měla a po pár týdnech mi po nich zbylo jen prázdné bříško ☹ .A ty kdy plánuješ?

evivka
17. zář 2009

To mě moc mrzí... ☹ Teď už to určitě musí vyjít 😉
My plánujeme začín snažilkovat někdy během podzimu, když mi ovšem naběhne cyklus.. 😒 Koncem července jsem vysadila HAK a pořád nic..takže uvidíme.

lussyn
17. zář 2009

Jako, že jsi od té doby nedostala MS?

ivis85
17. zář 2009

Evi a nepovedlo už se vám? 😉

ivka1984
17. zář 2009

no tak tu je dnes rusno to tak sledujem,,,

evivka
17. zář 2009

Přesně tak, pořád čekám a čekám...jenom jsem dvakrát tak trochu špinila, už jsem myslela, že je to tu a nic.. 😖
Ivis bohužel, dělala jsem si dvakrát test, naposledy v úterý a oba byly negativní. Ale nevadilo by 😉 😀

ivka1984
17. zář 2009

evi ale tak mozno s toho predsa len nieco bude

evivka
17. zář 2009

asi ne.. no v úterý jdu k doktorovi, tak jsem zvědavá, co mi teda řekne..

ivis85
17. zář 2009

evi ten kontryhel zkus, mě pomohl a píše to o něm víc holek 😉
držím pěsti, určo bude vše ok

evivka
17. zář 2009

jasně, určitě se to srovná, vůbec se nedivím, že je z toho to tělo takový vykulený 😀 fakt to asi bude pěkný svinstvo...všichni Ti řeknou, jak to brát, jaký můžou být vedlejší účinky, aleco to udělá po vysazení nikdo dopředu neřekne... 😒 Ale srovnat se to musí 😵
Ivis, vy čekáte až bude hotový domek?

evivka
17. zář 2009

Tak já vyrážím do práce, mějte krásné odpoledne 😵

benotka
17. zář 2009

Ahoj,
Ivis-ne autoškola to není-už pár let řídím, rozhodla jsem se ze dne na den, že si udělám cvičitelsku licenci na koni, pak už se k tomu asi nedostanu anebo velmi špatně.
Evivka - tak to je celkem dlouhá doba, já jsem dostala mrchu po 37 dnech od vysazení. To už pak ženská neví a pořád přemýšlí jestli náhodou není těhotná. 🙂

evivka
18. zář 2009

Dobré ránko, kde jste kdo? 😕 😵

ivka1984
18. zář 2009

ahoj evi

ivis85
18. zář 2009

Ahoj a dobré dopoledne všem 🙂
Evi, je to prostě chemie a už bych to po těch problémech nebrala 😔
JJ, makáme na něm celé dny a přibývá to, už máme hotové i ty rastry na sádroše a zyvatováno, až bude beton, tak přijdou na záklopy. Prý by to zbytečně sáklo vlhkost, což je asi pravda a dnes už dorazí topenář (po dlouhém dokopávání 🙄, no ale neříkám hop ... 😠)
Benotka, na vašich svatebních jste byli na koních, tak mě to napadlo, že jsou ti blízcí 🙂 já koně zbožňuju, ale jezdit moc neumím a nemám v okolí nikoho, kdo by se mnou šel aspoň na halfingy a sama nechci ☹, tak se jen kochám pohledem na ně ...

evivka
18. zář 2009

Je to pravda, taky už to nikdy brát nehodlám, budeme to jednou řešit nějak jinak 😉
Ivis a kdy máte plánováno že bude hotovo? Nedělej si hlavu, hlavně že se to někam posouvá a výhledově budete bydlet, určo to dopadne 😵 😉
Copak plánujete na víkend?

ivis85
18. zář 2009

Vánoce chci mít čisté a v teple, tak snad by se to mohlo povést do půlky listopadu 😅
my máme v plánu práci 😀 co vy|?

evivka
18. zář 2009

Tak držím palce ať to klapne! 🙂
No muž jde dnes a zítra ještě do práce, tak budu hlídat rodinný krb (asi sem tam něco uklidím, ale budu hlavně odpočívat) 😀 V neděli máme první výročí svatby, tak půjdeme na nějaký výlet a na večeři 😵

ivka1984
18. zář 2009

ivis tak vianoce su tu o chvilku tak verim ze to uz budes mat len vylozene nohy a sialene dobry pocit ze byvate vo svojom... evi tak to teda poriadne oslavte ....

evivka
18. zář 2009

Děkujeme Ivko, určitě to oslavíme 😉 Ivko a kdy vy plánujete začít se snažením?

ivis85
18. zář 2009

nj evi dobrá otázka, ivka není v tabulce, tak krásné výročí 😉
ivi, už se nemůžu dočkat 😀

ivka1984
18. zář 2009

evi my sme zacali tento tyzden 😀
ivis tak to verim ze sa nemozes dockat ale pritom ako tento cas uteka to bude fakt za chvilku

evivka
18. zář 2009

Jé, Ivko, bezva 😵 😀 Moc a moc Ti přeju, aby to brzy klaplo! 🙂

ivka1984
18. zář 2009

evi dakujem velmi pekne .... to by som bola rada keby to klaplo no ale tak uvidime ako to pojde... 😀

ivka1984
18. zář 2009

tak na dnes koncim cez vikend sa tu hadam ukazem ak by nie tak si ho vsetky uzite ako sa len da pa pa

ivka1984
21. zář 2009

ahojte... dnes tu nik nie je? 😒

skretik
autor
21. zář 2009

Ahoj holky, v patek jsem vam napsala dlouhou zpravu, ale nejak se mi neulozila ☹ .
Tak dnes jen ve zkratce.

Lussyn dekuji, potvrzene od doktora uz to mam, mame 2mm (i kdyz pres vikend jsme treba vyrostli 😉 ) a z nam tluce srdicko 😎 , je to krasny pocit, ale porad mi to nejak nedochazi 😅 .. I kdyz od soboty trpim neustalymi nevolnostmi, takze mimi se mi pripomina 😉 . Pritel to chtel jen tak zkusit a ono to hned vyslo-tuk tuk tuk, ted je stastny jak blecha a nemuze se dockat az budeme mit miminko doma 😀 .
Prskam tedy na vas (samozrejme ty ktere chteji) tehulkovske bacily - prsk prsk prsk a drzim palecky at se taky brzy zadari.

Ivis jde vam to hezky od ruky, drzim teda palecky at do vanoce bydlite uz ve vlastnorucne zabydlenem bytecku...