Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

krish
13. srp 2009

na konikovi? tak hned nie? ak pojde vsetko tak ako ma tak prvy testik budem robit 15.9. 😀

bamb27
13. srp 2009

juuuj, skretik ...to ma mrzi ze som ti usla z FB, ale ja tam vzdy len nakuknem 😉

tu to vytrubim hned predsa... ved ja vas tu mam na to aby som vam mohla povedat to co nehovorim zatial ani blizkemu okoliu 😵

skretik
autor
13. srp 2009

tady si to asi vytroubime jeste nez pujdeme testovat ne 😀 .

bamb27
13. srp 2009

hej budem tu neverit, ze by som mohla byt v tom a vy ma budete posielat sa otestovat s tym ze predsa mam jasne priznaky 😉 😀 ..vsak?

skretik
autor
13. srp 2009

Jojo presne tak to tu bude Bamb a ty se budes branit zuby nechty, jeste testovat nechces, ze jeste pockas par dnu 😀

bamb27
13. srp 2009

juuuuuj ...no uz sa tesim ako mi bude prepinat 🙂 ..ale to je normalne, vsak ano?

ivis85
13. srp 2009

😀 😀 😀 vy jste komediantky 😀 😀 😀
ta pepi, myslim na ní, určo je těhu, docela mě to povzbudilo a možná začneme o maličko dříve, i když ten barák, to je noční můra ☹

skretik
autor
13. srp 2009

Bamb me uz prepina ted a to se ani nesnazime 😀 😅 .
Ivis vzdyt budete mit jeste 9mesicu na tom maknout, teda manzel 😉

bamb27
13. srp 2009

ono je to najlepsie tak necakane, pepi drzim palce... muzove patroniky boli moc sikovne ked prerazili barieru 😎 , a take bude aj to male..

..my isto skor nezacneme, jedine ak by sa nasla vytrvala spermia dobrodruh a borec ...ze by sa dokazala z bruska dostat az do ciela a este aj v spravnom case 😅

bamb27
13. srp 2009

noooo... som tu uz vlastne pepi pasovala za tehu, ale zatial to bolo len v rovine teorie... keby nahodou.. 😉

skretik
autor
13. srp 2009

Ja nevim, ze nekdo ma takove stesti, ze jim to tak neplanovane ujede 😕 , ten muj si teda dava sakra pozor ☹ , teda doufam, ze je to v tom, ze si dava sakra pozor 😅

bamb27
13. srp 2009

skretik, neboj nic... bude to len v tom ze si dava sakra pozor 😉 ...inak ja tiez rozmyslam, ze co ked to nepojde len tak lahko ..potom mi toto vycakavanie "na lepsie casy" pride ako mrhanie casom... ale to su uz somariny, neviem preco sa vobec niecim takymto zaoberam

skretik
autor
13. srp 2009

to si prave taky rikam, ale ted jak se to te me kamaradce povedlo hned "jakoby" napoprve, tak doma s nejakyma pripadnyma problemama neobstojim, takze musim byt jen trpeliva 😕

ivis85
13. srp 2009

holky ještě jsme to nezkusili, tak přece nebudeme ve stresu předčasně, musíme myslet pozitivně, i když tady na koňovi čtu občas smutné příběhy a taky to ve mě hlodá, ale to budeme řešit, až když by to náhodou nešlo ... 😨
jdu už domu, tak přeji všem fajn odpoledne a zítra zde v plné síle 😉

bamb27
13. srp 2009

presne tak ivis... suhlasim s tebou ..aj ked sa obcasnym myslienakym na to neda vyhnut, je vhodne rychlo zacat mysliet na nieco prijemnejsie, pripadne presvedcit samu seba ze to nebude moj pripad...
veci treba riesit az ked su aktualne...
pojdem uz domkov aj ja...
tak pekny dnik vam prajem 🙂

skretik
autor
13. srp 2009

Mejte se krasne a hezke odpoledne. Ja mam pred sebou jeste hodinku, ale asi tu za chvili usnu 😖

evivka
13. srp 2009

Krish, taky jsem si to všechno přečetla a je mi z toho smutno..teď vám to rozhodně musí vyjít, už jste si zkusili dost, tak zase je na řadě nějaké to potěšení! 😵 😀
Jé, to oznamování je výborné téma, zrovna včera jsme si o tom z legrace povídali s mužem 😀 Ty Vánoce se mi taky líbí, ale to jena nás asi dost brzy, tak uvidíme..nemlžu se toho všeho už dočkat, nejraději bych ten půlrok nějak pošoupla, ať už můžeme na věc 😵 😵 😵

ivis85
14. srp 2009

Dobré ráno holky, tak dnes šupky dupky zpět k oznamování, ségra už nám to své těhu odtajnila, no a jak nám to řekla?
Už jsme se o tom bavili asi před 14 dny, že si myslí, že se to povedlo, ale ještě nechce jít k doktorce,že je brzo.
A moje mamka ze srandy: Ondrášku, jak se bude jmenovat to vaše miminko?
No a Ondrášek na to: Myslíš to co má mamka v bšíku??? 😵 No, no - Sofinka pšece 😀 😀 😀
A o týden déle nám to oznámili jako že oprvdu jo 😉

bamb27
14. srp 2009

iviiis..ty ranne vtaca ...6.20 som mala este noc a ty uz tu buntosis 😉

keby sa to dalo tak najradsej by som to oznamila tak ako nasu svadbu, az ked bolo po 😎 😅 😉 ...ale v tomto pripade to asi tak nepojde, asi ma odhalia 😕

ivis85
14. srp 2009

no myslím, že tak do 5 měsíce se to utajit dá ... podle typu postavy a chutí 😀
znám i ženu, kterou doktor léčil na příznaky přechodu a ona byla v 6 měsíci!!!(trochu divná, asi nezná své tělo, když nepozná že je těhotná 6 měsíců, ale nepoznal to ani lékař 😕 )

bamb27
14. srp 2009

jooooj... no uz teraz mam brusko na urovni tretieho mesiaca 😉 ...po operacii sa mi na nom ulozilo trochu sadielka, lebo som vynechala sportove aktivity a teraz rozmyslam ci to este idem zhadzovat alebo sa na to uz rovno vykaslem 😕

ivis85
14. srp 2009

já jsem za poslední dobu také přibrala, v lednu 09 jsem měla trombosu a lékaři mi zakázali jakoukoliv aktivitu(hodně jsem hrála squash) a po té operaci jsem 6 týdnuů také nesměla, no a teď se nemůžu dokopat k jakémukoliv pohybu ☹ mám 63 kg a chtěla bych shodit tak na 59-60 max, abych se pak nemusela tolik hlídat 😀, ale muj apetit asi nezná mezí 😠

bamb27
14. srp 2009

tak co s tym ideme robit ivis? ..oplati sa nam este chudnut, ci uz je to zbytocne? ...ja sa snazim trosku menej papat a uz sme parkrat boli aj tenis hrat, ale do pravidelneho sportu, ako som predtym napriklad chodila 2 krat do tyzdna na spinning sa mi nechce...
..ale stacilo by mi malinko.. mam nejakych 57-58 kg a potrebujem to dat dole na mojich optimalnych 54

krish
14. srp 2009

ahoj kocky.

ked je tu tema o vahe... ja mam prave opacny problem. mam 172cm a iba 51kg max niekedy aj 48. je to hrozne ☹ chcem pribrat uz asi 4 roky, a nic. papam poriadne, aj vitaminky na chut do jedla, jem rovnako vela ako moj manzel a nic. vaha mi bud stoji alebo klesa. uz som bola aj na vysetreniech a vraj som uuuplne v poriadku. gynekologa som sa pytala ci to nema nejaky vplyv na moju plodnost a povedal ze ked mam vsetky vysledky OK tak nie. ze mam byt len rada. ale to budem navzdy vazit ako 13rocne dievca? 😠

takze. baby? venujete mi par kil? takych 5. 😀

bamb27
14. srp 2009

krish, jasne... poskladame sa ti ;) ...ale nie, len bud rada, a my sme vlastne tiez spokojne, len ono vzdy treba o comsi rozmyslat, vsakze... ked som mala 51 kg, tiez mi bolo malo... a potom som to nejak neustriehla 😨 ..ale u mna je to otazka lenivosti, predtym som rocne nabicyklovala 800 km a teraz nic, teraz radsej vecer uvarim muzovi papat 😉

krish
14. srp 2009

bamb-lenze ja ked si dam plavky vyzeram ako vesiak. mam siroke boky tym mi trcia panvove kosti ked lezim tak aj rebra ze mam na bruchu dieru - vyzera to zle. ale to mame asi v rodine. sestra ked bola tehulka tak pri mojej vyske vazila v 7mesiaci 56kg - ako zachodovy pavuk same brucho a sestra nikde 😀 😀 😀

inak mne sa snazilkovanie posuva na ten oktober - volala som si po vysledky a objavil sa mi daky zapal ☹ takze musim preliecit poriadne, pobehat lekarov atd...

ivis85
14. srp 2009

krish, tak budu držet palec, ať to je brzo pryč a můžete se do toho pustit, ale je lepší, že se to zjistilo teď, než aby ti v těhu dávali antibiotika 😕
s tou váhou - když jsme spolu s manželem začali chodit, měla jsem 49 kg, a za těch skoro 8 let mám 14 kg nahoře, jenže to nelze srovnat váhu 16 leté holky a ženské 😉 (utěšuju se co? 😀 ) něco jsem přibrala, když jsem přestala kouřit a tak plíživě se to táhlo, 1-1,5 ročně 😒
No ale manželovi se stále líbím, tak co 😅

skretik
autor
14. srp 2009

Dobre rano 🙂 . Dobre tema, vaha 😉 . zrovna jsem taky stoupla na vahu a zjistila jsem, ze jsem trosicku pribrala 😅 , ale vzhledem k tomu, ze jsem hrozne moc zhubla, kdyz jsem mela ty zdravotni problemy, tak si rikam, ze nema smysl drzet nejakou dietu, stejne jednou prijde doba, kdy budeme omezovany a nebudeme moc papat vse co nam chutna 😉 . Takze moje moto zni, ze dokud muzu, tak budu papat vsechno na co mam chut 😉 . Krish ty mas asi problem, ktery by ti spousta holek zavidelo 😕 . taky mam takovou kamaradku a nakonec ji zjistili problem se stitnou zlazou, nemuzes to mit take tim?

krish
14. srp 2009

skretik na stitnej zlaze som bola a v uplnom poriadku, aj na sonde do zaludka som bola a tiez v poriadku, cukor v poriadku, vsetko v poriadku.

inak dnes rano o 4 som sa zobudila ako manzel sedi na posteli a usmieva sa od ucha k uchu. pytam sa ze co je? a on ze snivalo sa mi ze sa nam narodili dvojicky chlapci jeden bol Tobias a druhy Sebastian 😀 myslim ze z toho preplo uz aj mojmu chlapovi nielen mne 😀 😀 😀 bol uplne poblazneny z toho.

krish
14. srp 2009

este som zabudla dodat ze obaja sme z dvojiciek 😉