Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ibisek
18. srp 2009

no já po nasazení taky ani deko spíš jsem zhubla a v prosinci chci vysadit , bojim bojim bojim 😲

krish
18. srp 2009

ahojte.

pripojim sa k teme. ja som prave vysadila HAK. dnes som dostala mrchu tak zvedava co bude dalej. 😅 😀 ale tak snad ziadna katastrofa.

a k tomu priberaniu, ja som pekne pribrala z calibrum babyplan. a to za 3 mesiace peknych 6-8 kg 😠

pavlinaho
18. srp 2009

Neboj a hlavně nikde není napsáno, že taky přibereš.

pavlinaho
18. srp 2009

fakt jo krish? ale tak záleží na původní váze a výšce, já jsem dost prťavá, takže každý kilo je hrozně znát ☹

krish
18. srp 2009

pavlinaho ak to malo byt mne tak ja by som rada pribrala 😀 tych 5 kil urcite. a mozno sa podari, dnes som si dala 1 tabletku calibrumu taaaaaakze vaha pojde zase hore.

krish
18. srp 2009

pavlinaho dnes som sa rano postavila na vahu. pri 172 cm mam 47.6 kg. ☹ a to papkam vsetko co mi pride pod ruky. a vaha nejde hore a nejde. hnusoba jedna. 😠

ibisek
18. srp 2009

no já mám 49kg a měřím 165 cm

ibisek
18. srp 2009

krish můžu se zeptat kolik ti je?

krish
18. srp 2009

ibisek 23

ibisek
18. srp 2009

jé jako mě 🙂

pavlinaho
18. srp 2009

tak to můžeš přibírat jedna radost, jsi opravdu hodně štíhlonká, to závidím, tuhle váhu bych taky chtěla, a to měřím 159 cm 🙂

pavlinaho
18. srp 2009

já, ibi, ty se bojíš tloustnutí? vždyť jsi hubenáááá. Já měřím 159 cm a vážím 53 kg, před vysazením to bylo 49 kg.

ivis85
18. srp 2009

jo holky vy jste krásně štíhlé, já mám167/63 😖 už jsem zvyklá, že jsem taková "pěkná" 😀 tak snad po listovce nepřiberu, to bych nerada ... 😲

pavlinaho
18. srp 2009

ivis po listovce bys neměla přibrat

ivis85
18. srp 2009

ibi, máme takovou tabulku předsnažilek, mrkni, kdybys chtěla přidat, napiš mi do IP

skretik
autor
18. srp 2009

Ahoj holky, tak to jste me moc nepotesili, ze se po babycalibrum pribira ☹ . ja tedy zatim beru 1x3dny a zbytek kyselinu listovou. Ted jsem teda pribrala tak cca 1kg, ale to bude spis asi tim, ze mi velmi chutna 😀 .

Chtela jsem se jeste zeptat, mate nektera zkusenost s kontryhelovým čajem? Jak se ma pit? slysela jsem, ze by se mel pit jenom mezi MS a ovulkou a pak uz ne, ale nevim co je na tom pravdy... Nevite?

pavlinaho
18. srp 2009

Přesně nevím, ale slyšela jsem to samé jako ty, i když někdo v jiné diskuzi psal, že ho pije pořád. Prý ráno i večer.

krish
18. srp 2009

skretik ja pisem obycajny zensky caj obsahuje ak kontryhel ale cisty kontryhelovy caj som nepila ale pocula som o nom to iste co ty.

a co priberanie podla mna nemusi byt u kazdej.

skretik
autor
18. srp 2009

a nevite z jakeho duvodu se pak nema pit?

ibisek
18. srp 2009

krish
s tím přibíráním nevím, já měla hrozný strach, že po HA přiberu a spíš jsem tak 5kg zhubla, ale bylo to asi spíš po něčem jiným 🙂 tak uvidím, jak to bude v prosinci 🙂 až vysadím

pavlinaho
18. srp 2009

to nevím skret

krish
18. srp 2009

ibisek s HAK, ja som brala belaru s tou som pribrala velmi veeeeeeeeeela a potom tehulkovanie a teraz YAZ a s tou som zase schudla. no a teraz som ju vysadila tak uvidime co to urobi. ale zase nebude to ciste lebo zacinam calibrum babyplan a s tym som naposledy pribrala. ale mne je to aj tak vsetko jedno... holky ja chcem uz // a hotovo 😀

pavlinaho
18. srp 2009

krish 😀 😀

ivis85
18. srp 2009

Skreti, já ho pila před 14 dny a pak mi MS dorazila, takže jsem pít zase přestala 😅
Ale dřív jsem ho pila ( měla jsem špatné výsledky z cytologie a kontryhel na to prý měl pozitivně působit) tak jsem ho pila denně a bez jakýchkoliv potíží, nevím, že by se měl nějak dávkovat dle ovu nebo MS, to slyším poprvé 😲

krish
18. srp 2009

toto cakanie je hrozne ☹ ale zase poznam aj horsie cakanie... cakanie medzi ovulkou a mrchou 😀 aaaaalebo 3 minutove cakanie ci sa ukaze ta druha ciarocka alebo nie. 😀

pavlinaho
18. srp 2009

taky už bych chtěla mimi 🙂 , však ono se to povede

ibisek
18. srp 2009

přesně tak musíš věřit, že se to povede a ono se to povede 🙂

krish
18. srp 2009

pavlinaho jeeeeeeej vsimla som si snž. vy sa uz snazite? drzim palceky, my este nemozme. vysadila som HAK ale lekar mi nasiel daky zapal tak papkam antibiotika. aale od buduceho cyklu ideme na to!

pavlinaho
18. srp 2009

no krish, v červnu jsem vysadila HA a v červenci jsme si řekli, že se začneme snažit, tak se snažíme 🙂 , ale zatím nic. Trochu se obávám, jestli to půjde, ale to začnu řešit a po půl roce snažení.

skretik
autor
18. srp 2009

Jo krish tak to souhlasim, cekani mezi ovulkou a mrchou je hrozne a to jsme se jeste ani nezacali pokouset 😅, ale to, kdyby nahodou... je tam vzdycky od doby co neberu HA. Jsem vdecna za to, ze mam MS pravidelne 😉. Jinak ja nepribrala ani s HA ani po vysazeni, takze je to asi opravdu individualni .