Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

skretik
autor
22. črc 2009

no protoze je zase tlak, to by jeden padl 🙄

blondata.sestricka
22. črc 2009

😝 🙄 Chjo

blondata.sestricka
22. črc 2009

To fakt nezávidim těhulkám třeba v 8 měsíci 🙄 To musí být hrozný tyhle výkyvy v počasí 😒

bamb27
22. črc 2009

to je od tvojho priatela moc pekne... 😉 ja mam rada chlapov, ktory vedia prejavit zene ako su radi ze ju maju, ze sa z nej tesia a ze je pre nich nenahraditelna

blondata.sestricka
22. črc 2009

To ocení každá ženská 😀

skretik
autor
22. črc 2009

No prave, ze on takovy nebyva a proto potom hrozne moc potesi, kdyz takovy je 😉 . tak nejak si toho clovek vic vazi 😅

skretik
autor
22. črc 2009

jinak tem "chuderkam" tehotnych co se blizi konec taky nezavidim, to musi byt utrpeni ☹

bamb27
22. črc 2009

idem domky... krasny dnik vam prajem, 🙂 packo

skretik
autor
22. črc 2009

Ahoooj Bamb, uzij si prijemne odpoledne 😀 . Tady to vypada, ze bude asi brzy prset ☹

maruska39
22. črc 2009

Tady to vždycky okolo třetí padne,že by skončila pracovní doba? 😅 😀 😀

ivis85
23. črc 2009

Dobré ráno kočky
Maru, ano, tak moc jsme pracovně vytížený, že stihneme i koně 😀 a pak tradá dom

blondata.sestricka
23. črc 2009

Dobré ráno holky 😉
Dnes to vypadá na pěkně horký den 🙂

ivis85
23. črc 2009

jo jo, hlásí 36! to tady pojdem, máme malou kancelář a velké okna na jih 😢 ☹
A až půjdu domů, tak se zatáhne jako včera, chtěli jsme se večer vykoupat a už bylo hnusně, nakonec jsem tam vlezla, ale byla to ledárna!

bamb27
23. črc 2009

dobre rano, takze dnes si ideme uzit zase horuci letny den? ...ja mam v kancelarii zatial "len"28" stupnov, ale poctivo sem svieti slniecko 🙂

maruska39
23. črc 2009

Dobré ranko,
no holky to vám nezávidím v takovém vedru se potit v kanceláři,no nebojte brzy nastoupíte mateřskou a pak půjdete stejně jako já v takovém vedru s prckem na koupák 😉

ivis85
23. črc 2009

Jů, na to se těším. Příští týden mám dovolenou a budu hlídat synovečka (3) tak snad bude pěkně.
Holky teď jsem se tak vyočila ... 😠 kolegyně nedala na hajzlíky toaleťáky(má to na starost a nikde nic!) to byla prekérka, pěkně to schytala 😝

lussyn
23. črc 2009

Teda vy píšete o pařáku, sluníčku, koupáku a u nás zataženo, sluníčko někde za mrakama a těch slíbených 36?,pchch ani náhodou. 🙂 .Snad to k nám taky dorazí a hlavně ať to vydrží přes víkend a né jako tradičně, víkend hnusno a přes týden pařáky 😠

ivis85
23. črc 2009

lussyn:tady to ráno nevypadalo na teplo, ale už se mráčky rozehnaly a začíná to prát 😖 tak večír možná zase vlezu na 2 minuty do vody 😀 al ena víkend hlásili ochalzení 🙄

skretik
autor
23. črc 2009

Tak take hlasim zatazeno a parak zatim nikde 😕 . I kdyz dokud sedim v praci, tak to zas tak nevadi 😀

blondata.sestricka
23. črc 2009

Uff, jsem zpět z města. Vedro na padnutí. U nás taky už zataženo.

bamb27
23. črc 2009

my mame slniecko a v kancelarii 31 stupnov... 😉 nastastie som sa bola na chvilu zasit v chladnejsej casti budovy

skretik
autor
23. črc 2009

Tady uz taky leze slunicko a v kancelari mame zatim fajn 😎

blondata.sestricka
23. črc 2009

Já mám klimošku 🙂
jdu na obídek 😉

skretik
autor
23. črc 2009

Dobrou chut, asi si ho taky brzy o hreju 😉

ivis85
23. črc 2009

Já už mám po, na jídelně bylo děsně! a ještě do sebe naládovat něco teplého 😅
Holky taky vám v práci pořád připomínaj, že je v tom nemůžete nechat a že těhu máte zakázané 😲 mě už to leze krkem, ...

bamb27
23. črc 2009

mne to este nikto v praci nezakazal... ale mozno preto ze to vobec nespominam 😉
...ale po tom co som im zatajila, ze sa idem vydavat, zaroven skonstatovali, ze ked budem cakat babo..tak to snad nezatajim 😅

ivis85
23. črc 2009

Mě to se smíchem připomínaj, protože během loňského roku odešly 3 holky a já jsem tu posladní mládě
Takže tak ve 2-3 měsíci už to budu muset přestat tajit, ale to je daleko!? 😉

skretik
autor
23. črc 2009

Ja to mam jak Ivis, taky zatim zakaz 😠 , a navic moji sefove se dlouho nedari mimi, tak si vubec nedovedu predstavit ji to budu oznamovat ☹ . Asi to budu taky co nejdele oddalovat 😉

ivis85
23. črc 2009

podzim je za rohem skreti 😉

bamb27
23. črc 2009

ja by som uz na nejaky cas odtialto potrebovala vypadnut...
..co bude pre vas znamenat, mat dieta.. preco nam vlastne tikaju biohodinky?

..aspon ja osobne mam strasnu potrebu posunut svoj zivot niekam dalej, ze uz mi nestaci tento level kde som teraz...a dat svoju lasku malickemu prckovi, lebo jej s muzom mame vela, potrebujem sa o niekoho starat a pozerat na to ako mi pred ocami vyrasta cloviecik z mojej krvy a z lasky k muzovi mojmu 🙂