Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

blondata.sestricka
17. črc 2009

Jenom nějaká dietní optaření a pak vyhýbání se těm bazénům, jinak nic 🙂

skretik
autor
17. črc 2009

Tak to je dobry, to neni moc omezeni 😉 . Nesmis alkohol?

blondata.sestricka
17. črc 2009

Jako můžu, ale moc to nepřehánim. Když piju alkohol, chodím každých skoro 10 minut na WC, tak mi to je nepříjemný 😅

skretik
autor
17. črc 2009

Tak to verim, to ja chodim v praci, protoze jak se nudim, tak porad piju ☹ , a dneska nam nesplachuje zachod, tak je to uplna parada 😀 . Jinak alkohol moc nemusim (nemam rada, ty zmenene stavy a lidi), takze ho taky moc nepiju. Tenhle vikend tomu, ale asi neujdu 😀

bamb27
17. črc 2009

ach jaj... to som tu jediny "alkoholik" 😀 ..my si zvykneme vecer s muzom pred spanim dat 2-3 deci cerveneho vinka a pri tom trochu kecame... myslite ze je to so mnou moc zle?

blondata.sestricka
17. črc 2009

To víš že není 😉 Víno miluju ,tak občas vylousknu samam lahvinku běhěm večera 😀

skretik
autor
17. črc 2009

Bamb, tak to nevim nevim, to uz je na leceni 😀 😝

skretik
autor
17. črc 2009

Delam si srandu, to ja doma si klidne tu sklenicku taky dam, ale nemam rada takove te opijeni 🙄

blondata.sestricka
17. črc 2009

Přesně tak, prostě jenom tak na chuť a žádný zvracení a tak 😀 I když i takové stavy znám 😀 😅

bamb27
17. črc 2009

uuuuf... 😀 som si vydychla... ale nie, tiez srandujem... vsetko nad 3 deci vina citim v hlave, preto len tak pre chut

skretik
autor
17. črc 2009

jo tak presne to mam ja Bamb 😠

skretik
autor
17. črc 2009

A abysme se taky vratili k nasemu tematu 😀 . Jak s vami ted ta "touha po detatku" pracuje? Ja jsem ted v klidovem obdobi, tak jsem zvedava kdy na me prijde zase ta nesnesilna a otravna "potreba" 🙄 .

blondata.sestricka
17. črc 2009

Tak nějak normálně 😀 mimi chceme, ale nijak kvůli tomu nebláznim. Nekupuju oblečky ani nešutruju internet. Jsem v klidu 🙂

skretik
autor
17. črc 2009

Jo tak oblecky ja nakupuju, ale nastesti pro jine deti, pro neter-tu hlavne, deti mych kamaradek ;o), jeste, ze toho mam kolem sebe tolik 😉 , aspon nejakou vyhodu to ma 😉 . Ale jinak jak rikam, nekdy jsem naprosto v klidu, nekdy silim, ze snad budu bezdetna protivna zenska ☹ , nekdy si rikam, ze tech par mesicu utece.... No proste psychous 😀

blondata.sestricka
17. črc 2009

Taky kolem sebe mám hodně mimin a batolat, ale jsem tak nějak v klidu 🙂
Holka, s tebou to teda cloumá 😀 😀

skretik
autor
17. črc 2009

No jo no vzdyt to rikam, nekdy se divim, ze ten muj je jeste porad se mnou ☹ . Ale uz se zlepsuju 😅 . Trpelivost bohuzel neni moje silna stranka 😖 , ale pracuju na tom 😉

bamb27
17. črc 2009

aj ja chcem malu babu ale tiez to nejak moc neprezivam... niekde vonku ked vidim nejake zlate dieta tak sa zahladim... ze aj ja chceeeem.. a mozno akurat ked citim ze ovulujem, tak si poviem ze skoda ze este nemozeme.. inak celkom v pohode

lussyn
17. črc 2009

Ahoj holky,
krásné téma.Já se ještě mezi snažilky nepočítám, ale teď jsme se s manžílkem dohodli, že už se začneme snažit o mimíska.V březnu jsme miminko přišli - zamlklý potrat, pak jsme měli 3 měsíce počkat a teď jsme se vrátili z dovči, krásně nabití novou energií, a akorát mi zkončila MS a my jsme se rozhodli, že se začneme znovu o naše štěstíčko pokoušet, tak jsem zvědavá jak dlouho nám to bude trvat.

skretik
autor
17. črc 2009

Teda to je dneska hrozny vedro-uf 😖 . Byla jsem si venku koupit zmrzku a lidi jsou tak strasne nervozni ☹ a ani se jim nedivim 😖

skretik
autor
17. črc 2009

Ahoj Lussyn, vitame te k nam 😉

skretik
autor
17. črc 2009

A preju hodne stesti at se vam to brzy povede. Muzu se zeptat, (mozna trochu hloupe 😒 ), jak presne "vapada" zamlkly potrat?

lussyn
17. črc 2009

Děkuju skretiku za přivítání?Jak vypadá?Asi u každého jinak.Začala jsem špinit, tak mě to dost vylekalo, hned jsem listovala v chytrých knížkách, kde jsem se o zamlklém potratu dočetla(do té doby jsem o něm neměla potuchy), příznaky odpovídaly, jinak mi v těhotenství vůbec nic nebylo a už to mi bylo podezřelé a mé obavy se bohužel potvrdily.Ale ty se o takových věcech vůbec nepiď, všechno bude dobré, ono je lepší něvědět.Jestli chceš mrkni ke mě do albíčka tam to mám posané 😉
A od kdy se začnete snažilkovat vy?Četla jsem jen zběžně, že někdy n podzim.A jste tu všechny bezdětné?Zatím vás tu moc není,ale to je na jednu stranu dobře 🙂

skretik
autor
17. črc 2009

Lussyn tak jsem si precetla tve albicko ☹ , hrozne me to dojalo ☹. Si statecna a silna a miminku se k vam oboum bude brzy urcite moc chtit 😵 , je skvele, ze mas u sebe manzela, ktery ti pomuze a nenecha te v tom samotnou. Preji Vam moc moc moc stesti a at jste brzy 3 🙂.

My se na to s holkama chystatame tak nejak na ten podzim, tak uvidime.

blondata.sestricka
17. črc 2009

Jen se s Vámi chci rozloučit a popřát hezký víkend, práce mi končí, tak frčím domů 🙂

Lussyn, je hrozné, co se Vám stalo, ale takový je prostě život 🙄 Věřím, že podruhé Vám už to vyjde a Vy budete nejšťastnější rodiče na světě 😉 Drž se! 😉
Bezďětné jsme 🙂

tak holky ahoooj 🙂 😵

skretik
autor
17. črc 2009

Ahoj Sestri, uzij si moc super vikend, snad nam to pocasi vydrzi 😉 . Ja jeste pul hodky a bezim taky, moc se tesim. Tak se mej moc krasne a v pondeli. Ahooooooj 😎

bamb27
17. črc 2009

krasky.. idem ja pomaly vikendovat, uzite si krasny vikend, buduci tyzden si vas zase rada precitam... dneska ma v praci zahadzali robotou...
🙂

skretik
autor
17. črc 2009

Teda ze se v ty praci nestydi, takhle te zamestnat, vid Bamb 😉 . Mejte se vsechny moc krasne a moc si uzijte vikend. papa

lussyn
17. črc 2009

Holky, tak si všechny užijte krásný víkend, snad to počasí vyjde a bude hezky a né jak straší meteorologové ☹ .Já ještě dvě hoďky a taky prchám domů, dnes jem po 16-ti dnech v práci a je to fakt vopruz.Kdo tohle vymyslel 😀 😀

skretik
autor
17. črc 2009

to prave lussyn taky nevim, porad nemuzu prijit na to, kdo vymyslel chodit 5dni do prace a jen 2dny vikend, to musel byt nejaky blbecek 🙄 . Co vlastne delas za praci? Lussyn a pripravujete se nejak aktivne na miminko, myslim vitaminky a tak???

lussyn
17. črc 2009

Nepřipravujeme se vůbec, když jsem byla těhu tak jsem užívala akorát kyselinu listovou a jinak nic víc, různé vitamíny, mi kamarádky rozmlouvaly, prý se po nich rodí velké děti a pokud máš vyváženou stau, tak to ani není třeba, a teď momentálně nejím nic, ale asi se zase vrátím k té kyselině, ale nějak si ji pořád zapomínám koupit 🙂.Teď necháváme všechno osudu, před tím jsem jedla samá zdravá jídla, bio stravu a tak a nebylo to stejně k ničemu, tak jsem se rozhodla to teď neřešit a ať si s tím tělo poradí po svém 😉 A jak se ty připravuješ na miminko?Já se už nemůžu dočkat, nějak mě to teď úplně chytlo.