Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

ivis85
28. srp 2009

skreti, tak to chápu, jak ti asi bylo, vzala jsem si ataralgin, ale zabral jen trošku.jakou tu kyselinu bereš?já jí mám v albu, přesně tu beru. MS by měla přijít asi 1.9. to by vycházelo, ale nevím, testovat nechci 😅

ivis85
28. srp 2009

skreti, mám jí s sebou v práci a teď mě docela překvapilo, že v ní není příbalový leták 😕 mohly tam být nějaké ty vedlejší účinky... Možná mám vyváženou stravu a předávkovala jsem se - (asi blbost, vitamínama to prý nejde - teda aspoň céčkem)

skretik
autor
28. srp 2009

Ja nevim, jak se to jmenuje, mam to doma, ale je to ve sklenene lahvicce. No nejhorsi je, ze ja se bojim cokoliv brat (myslim leky proti nevolnostem nebo bolesti), tak se to vzdycky snazim nejak vydrzet, tentokrat jsem si vzala na noc aspon 2paraleny, protoze ta bolest hlavy byla nesnesitelna. A mas jeste nejake priznaky, ze bys treba uz byla tehu? To bylo prvni mesic, co jste si nedavali pozor?

skretik
autor
28. srp 2009

Tady jsem nasla na netu o kyseline listove:
Vedlejší účinky, interakce
Kyselině listové se všeobecně nepřisuzují vedlejší účinky. Kyselina listová je nezbytná pro tělo při využití vitaminu B12. Proteolytické enzymy inhibují absorpci kyseliny listové. Lidé užívající proteolytické enzymy by měli užívat i doplňky s kyselinou listovou.

Interakce s léky
Některé léky mohou mít interakci s kyselinou listovou. Takovými léky mohou být: cimetidin, některé protirakovinové léky, triamteren, sulfasalazin a léky proti křečím.

ivis85
28. srp 2009

jo, je to prvně, co jsme si nedali pozor a manža se docela činil, ale naděje si nedělám, prsa už mě nebolí, v podřišku mě píchlo asi 2x, takže si myslím, že to nic neznamená
Uvidím po víkendu, ale 1 ataralgin jsem už musela, i když červík pochybnosti ve mě hlodá ... 😅 abych neudělala chybu!
Už se chystám domů, tak všem přeju krásný odpočinkový víkend a bamb i dovču

sartira
28. srp 2009

ahoj baby,

tak je prace menej a mozem sa vam venovat

skretik
autor
28. srp 2009

Tak to na tebe Ivis budu myslet a uz ted jsem zvedava na zpravy pristi tyden 😀 .
Ahoj Sarti, vypada to, ze uz vsichni utekli domu ☹ , ja jsem dnes v praci az do 6 a pak mam sraz s kamoskama 😉 , tak doufam ze mi to tu uz utece, uz jsem tu skoro uplne sama 😅

miroslava89
28. srp 2009

tak ale teraz tu uz neostal asi nikto 😔

ivis zeby tehulkA? 😕 😵

benotka
28. srp 2009

Ahojky, vidím že se tady diskutuje hlavně přes den-a já mám zrovna dnes noční.
Já jsem si dnes koupila kyselinu listovou, ale když vidím že to na některé může působit špatně, tak počkám a vezmu si první až v pondělí - na víkend mám hosně plánu, tak ať náhodou netrpím. 🙂

blondata.sestricka
29. srp 2009

Ahoj holky!

Sarti, k té kys. listové- také mám v lahvičce a se zelenou samolepkou.

Myslím, že by Vám po listovce nemělo být špatně, je to komplex vitaminu B, užívejte ji tak jak se má a bude to ok. Spíš Vám bylo zle ze špatného tlaku, blížící se změna počasí. 😉

Předávkovat vitaminama se můžete, ale projeví se to třeba poruchou zažívání- např. průjmy, nebo můžete zoranžovět při mrkvy 😀 Ale význam možného poškození je jen u vitaminu A a D.

Hezký víkend!

bonavia
29. srp 2009

Ahojky, přidávám se do klubu 🙂
Ještě beru HA, ale už jen 2 plata, takže na přelomu roku začínáme 😅, je už na čase...

miroslava89
29. srp 2009

ahojte.. ja mam po kontrole- nastastie som uplne zdravaa vsetko je tak ako ma byt🙂 maternica ok ,krcok ok.. tak uz len sa zacat snazit..
po manzelovom spermiograme sme ostali prekrasne prekvapeny- spermijky ma nastastie v extra dobrom stave🙂
a vraj ked su teraz take dobre tak boli aj predtym cize z toho vychadza ze neuspesne tehu malo na svedomi dlhodobe branie HAK pravdepodobne 😔

skafandrik
29. srp 2009

ahojky,
tak mrcha pořád nedorazila, ale testy negativní, ach jo, tak piju ten čaj, uvidíme, snad to do budoucna pomůže

miroslava89
30. srp 2009

ahojte..

skafandrik a kolko dni mas po ocakavanej mrche?:

krish
30. srp 2009

ahojte.

po dlhej dobe som uz aj ja tu pri vas. Po kontrole u lekara s radostou hlasim ze vysledky ok tak ideme do snazenia. 🙂

miroslava89
30. srp 2009

krish gratulujem🙂 a uspesne snazenie🙂

krish
30. srp 2009

dakujem snad sa podari a uz to dotiahneme do konca. 🙂

miroslava89
30. srp 2009

ked mozem otazku uz ste to niekedy nedotiahli do konca??..

krish
30. srp 2009

ano, vo februari tohto roku. skoncili sme kyretazou a bolestou v srdiecku. boli sme na zaciatku 3. mesiaca. 😔

krish
30. srp 2009

cakali sme 6 mesiacov a teraz zaciname od zaciatku. 🙂

ivis85
31. srp 2009

Ahoj holky, přeju hezký den 😉
Nějak jste to tu o víkendu drbaly co? To nebývá zvakem 😀
mirka a krish, gratuluju k dobrým výseldkům a držim pěsti, ať to snaženíčko dopadne dle vašich přání 🙂
Bonavia - vítám tě, povíš nám něco o sobě?

krish
31. srp 2009

ivis dakujem krasne 🙂

miroslava89
31. srp 2009

dobre ranko🙂

krish viem cim si si musela prejst ake je to tazke 😔

ivis dakujem🙂

luucanka
31. srp 2009

Ahoj holky, tak já se taky přidám, pokud můžu. Mám poslední plato HA a pak hurá na to 🙂 Čekaly jste nějakou dobu po vybrání HA? Doktor mi říkal, že s Lyndynette nemusím čekat...

ivis85
31. srp 2009

holky musím se pochlubit 😵 mám grafický návrh z oresi a cennovou nabídku kuchyně 3,8*1,9 + bar a varná deska za cca 150.000 Kč včetně spotřebičů ... ten návrh není úplně krásný, ale špetka představivosti a musí to být supr 😀 (v albu mám i obrázek, jaká budou dvířka a korpusy - buď var. 1 nebo 2)
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...

skafandrik
31. srp 2009

miroslavo, asi týden, ale mám v tom zas totální chaos ☹

jinak včera večer mě zas (potřetí v životě) přepadla ukrutná bolest v podbřišku, strašný bodání v podbřišku, tlak na konečník i rozkrok, jediný, co na to pomáhá, je horká voda, jenže ta nám jaksi netekla 😒 myslíte, že by to mohla být pozdní ovulace?

ivis85
31. srp 2009

ahoj skafi, myslím, že jo. Přeci i bamb má takový průběh ...

skafandrik
31. srp 2009

hm, tak to dneska znásilnim manžela 😀
a v tom případě jsem teda ovulovala třikrát v životě a nebyo jindy mívám slabší průběh, já právě teď několik dní neměřila, byli jsme tak různě pryč a já zapomněla doma teploměr

jinak kuchyně moc hezká

ivis85
31. srp 2009

tak si kup ovu test, ať víš, jestli je to ono ...?

ivis85
31. srp 2009

Skafi, děkuju za pochvalu 😉