Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

bamb27
27. črc 2009

sartira ..mali sme vypocet aj z csob, ale to sme zamietli, vobec sa nam nepacili podmienky(iba 85%, vysoky urok a este zopar drobnosti)... no a momentalne mame v slsp, co je jedina banka kde ti nehnutelnost prefinancuju na 100% a vysiel nam celkom pekny urok... takze pri tomto by sme zostali... ale nehovorim, ze je to nejake moc super
takze vy sa tiez chystate na hypoteku a zaroven aj babo? ....zvladneme to, vsak hej?

lussyn
27. črc 2009

Bamb počkej 36DC?A to máš normálně takhle dlouhé cykly?Nezkoušela jsi testovat?My v jiné diskuzi píšeme do tabulky i DC a tak máme přehled jaký den jsme a kdy můžeme přibližně očekávat ovulku nebo MS.Holky my taky máme hypotéku a plánujeme mimčo.Protože čekat až zaplatíme úvěr a teprve potom mít děti 😀 😀 je nereálné pač máme úěr na 20 let. 😉

bamb27
27. črc 2009

lussyn na jar som absolvovala operacny zakrok - konizaciu krcka maternice (cipku delohy) a vtedy som po dlhsom case vysadila HAK ...no a odvtedy som mala za 5 mesiacov len 3 cykly dva 42 dnove a jeden 40 dnovy .. takze nevem ci je to normalne, ale teraz to tak mam, co ma kustok aj trapi ☹

ja by som bola za ze by sme DC este nepisali, ale tak ako pisala ivis85, ze zatial by sme uviedli len kedy sa planujeme zacat snazit 😉

sartira
27. črc 2009

bamb: ani mi nehovor o tej slsp! tak to sme sa teda unahlili ☹ vies mysleli sem si ze ten rozdiel nie az taky velky a hlavne moj mal ako cez firmu s nimi dobre styky, ale ten pristup a to ako sa to vyvijalo, tak som skoro odpadla, vybavovali sme to 3 mesiace a teraz uz zacneme cerpat, to nase trapenie som opisala v teme o hypotekach v csob, tak to nebudem pisat sem 🙂 a babatko aj hypo zvladneme bez problemov!!!

bamb27
27. črc 2009

ja som v na csob tiez pocula len chvaly predtym... ale proste sa mi vobec nepacilo co nam ponukli... tak sme hladali dalej, pravda je ta ze nam cosi vypocitali, ale pustit sa do toho chceme az za nejake 2 mesiace, v septembri a to sa este moze cosi pomenit...
ale inak sa tym netrap... zavisi to od mnohych veci, a kde je pre niekoho dobra hypoteka neznamena ze je dobra aj pre druheho... ak sa ti chce tak mi to tvoje csob trapenie mozes napisat aspon do IP 😉

blondata.sestricka
27. črc 2009

Jsem tu, kde jste? 😉

lussyn
27. črc 2009

Lussyn - Lucie, 29 let,snaž 07/09 ......... 20DC
blondata.sestricka - Martina, 22 let, snaž 11/09

Tak kdo se k nám do tabulky přidá?Kdo nechcete nemusíte uvádět DC, ale i ta která bere antikoncepci tam ten den může mít zapsaný je to vlastně první den poslední MS a počítá se až do další menstruace 😉 .Jen pro zopakování.

bamb27
27. črc 2009

tak jo, letim uz domov... tak sa tu majte zatial kasne

bamb27 - Dorota, 30 rokov, snaz 10/2009, bez HAK

blondata.sestricka
27. črc 2009

Lussyn a ty potom uděláš nějakou tabulku a dáš do alba? 😝 😕 Pro neznalé 😀
Bamb, měj se taky hezky 😉

sartira
27. črc 2009

Lussyn a smiem sa spytat na co je ta tabulka, pocitate si plodne dni? 🙂

blondata.sestricka
27. črc 2009

Mizím domu, holky hezký zbytek dne 😉 😀

lussyn
27. črc 2009

Na jiných diskuzích na které chodím máme takové tabulky, kdy jsme uvedeny všechny, náš věk DC, prostě nějak podobně jako tady, a slouží to jen pro naši vlastní potřebu mezi námi, aby jsme věděly jak na tom která jsme, kdy netrpělivě očekávat MS, protože u některých už začalo snažení a tak.Takže ta tabulka je pouze orientační a čieště jen pro nás.Viděla jsem v některých albech tabulky, přímo k dané diskuzi, možná nějakou takovou vytvoří Ivis, tato se jen každý den aktualizuje a překopíruje do dalšího dne a pozmění se pouze DC a až mezi námi budou i těhulky,tak vytvoříme ještě těhu tabulku. 🙂

lussyn
27. črc 2009

Pro představu kopíruji jinou tabulku, jen aby jste si dokázaly představit 🙂

//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 10/8
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: ???
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, .....................26 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............? DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................11 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09............37 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................20 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,.....................................19 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ................................21 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 18 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................11 DC, kyselina listová

Bamb, sestři tak se mějte krásně, užívejte sluníčka.

lussyn
27. črc 2009

Tak se rozrůstáme, přidávám Bamb 🙂
Lussyn - Lucie, 29 let,snaž 07/09 ......... 20DC
blondata.sestricka - Martina, 22 let, snaž 11/09
bamb27 - Dorota, 30 rokov, snaz 10/2009, bez HAK

sartira
27. črc 2009

tak sa pridavam, Denisa, 23, snaž 11/09 a pekny den!

lussyn
27. črc 2009

Tak přidávám Denisu 🙂
Lussyn - Lucie, 29 let,snaž 07/09 ......... 20DC
blondata.sestricka - Martina, 22 let, snaž 11/09
bamb27 - Dorota, 30 rokov, snaz 10/2009, bez HAK
sartira - Denisa, 23 let, snaž 11/09

maruska39
27. črc 2009

juva holky já dnes neměla vůbec časík tak teda se přidávám:
Marie, 24let,snž 12/09,bez HA 9DC

pepibubu
28. črc 2009

Ahoj holky, můžu k vám? sice jsem si založila "Druhé snažení od 09/09" ale tady vypadáte taky jako fajn parta, navíc zdravím "naší" srpnovku Marušku 🙂

Info o mně:

Veronika, 31 let, snž od 09/09, bez HAK, beru Calibrum, 1 syn Pepíno 🙂

blondata.sestricka
28. črc 2009

Dobré ráno 😉

bamb27
28. črc 2009

dobre rano 😉 ..ahoj sestri, co mame nove?

blondata.sestricka
28. črc 2009

Pepibubu ahoj, ještě jsem tě nepozdravila!

Bamb čauky! U mě nic nového není....Včera jsme měli fajn den.Manža přijel dřív z práce, tak jsme jeli k vodě, tam potkali přátele a večer jsme s nimi šli do hospůdky a pak ještě zkončili u nás doma 🙂 Ráno se mi nechtělo vstávat 😅 😀

bamb27
28. črc 2009

pepibubu ahoj, sme neslusne, ani sme ta neprivitali, ale iste ti tu bude dobre... 😉

tak vstavat sa teda nechcelo ani mne... a to sme nesli nejak moc neskoro spat... a dozvedela som sa pikosku, kamoska asi ide mat mimi, neplanovane..mile vsak?

pepibubu
28. črc 2009

holky v pohodě 🙂

Zrovna dneska mám teda den že mám pocit že mi dochází energie i ze záložních baterek a vůbec netuším jak si je dobít ☹ Pepča je zlatíčko, hodnej, ale zkrátka chce funkční maminku, povzbuzovat, povídat si, ne jen "povinnej servis" typu nakrmit, napít, přebalit, a já fakt nevím kde na to dneska vezmu sílu...

blondata.sestricka
28. črc 2009

Pepi je toho asi moc, co? 😔 Člověk prostě musí někdy vypnout, odpočinout si a tím získá zpět ztracenou energii.....Nemůžeš Pepču třeba dát babičce na hlídačku? 😝

pepibubu
28. črc 2009

blond: rozumná babička je daleko (Liberec) a jelikož přispívám poměrně hojně do tématu "moje matka je horší než tchýně..." 🙄 Navíc, už v těhotenství jsem se rozhodla, že první rok malýho nikomu kromě Honzy na hlídání nedám, protože první rok je nejdůležitější pro to děcko, a máma s tátou jsou klíčový lidi... ale už se to blíží, separační krize už taky se zdá že povoluje, tak se těším, že třeba sousedka, která má chlapečka o pár dní staršího, nebo někoho zkrátka poprosím...

Tu moji teorii že první rok je máma nenahraditelná mi ve finále potvrdila i knížka "děti jsou hosté, kteří hledají cestu" od psycholožky J. Prekopové... takže vím že i když teď ryju hubou zem, tak to stojí za to... A s druhým to udělám zrovna tak.... 🙂

A to moje štěstí mi nalilo sílu - obchází ohrádku a soustředěně říká " ťapi ťap" a je u toho k sežrání 😵

sartira
28. črc 2009

Dobre ranko, dievcata a aj Pepi 🙂
Ja sa vam musim pochvalit, ze uz mam kupene saty na svadbu!!! tak sa tesiiiiim, konecne, kedze svadba je o mesiac 🙂

pepi: tak to Ti nezavidim 🙂 ale zase ten pocit stastia, ked sa ten Tvoj malinky hra ( a je moc mily na obrazku 🙂

blondata.sestricka
28. črc 2009

Já v tom tedy až tak sečtělá nejsem, ale myslím si, že občasné hlídání do jednoho roku nemůže mimču ublížit, pokud to hlídání není až moc časté.... 😝

pepibubu
28. črc 2009

sart, jéééé ukaž 🙂

blondata.sestricka
28. črc 2009

Sarti ahoj 🙂
Jsme zvědavky, ukaž 😉

sartira
28. črc 2009

mam v albume, teda este bez fotiek na mne, ale su uz moje! 😀